0 oy
384 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar 1 kızım var benim bekarligimdan beri göğüslerim hep büyüktü ailem aldırmak istesemde oralı olmadı şimdi eşim de sorun bulmuyor yani sana skinti veriyorsa aldır diyo ama özel hastane çok para istiyor o kadar param yok devlet hastanesine gittim 15 bin TL dedi biraz daha araştırıyorum bakalım 2. Bebeği de istiyorum sizce 2. Bebeği yapıp öyle mi yapım yoksa hemen girimmi bide şöyle düşünüyorum 1 kızım var ameliyattan sonra kızım beni çok zorlamaz 2. Den sonra daha zor olur 2 sine bakmam çünkü 1 ay boyunca dikkat etmem gerekiyormus vücuduma benim kızım hiç emmedi bu arada kızlar doktor da zaten ilki emmemis yani boşuna bekleme dedi 6 ayda vücut kendini toparlarliyirmus ve herkeski gibi şişliği süt kesildikten sonra iniyormus bana bı akıl verin napsam

18 Cevaplar

+1 oy
(1,529 puan) tarafından
Bende dikleştirmek istiyorum sarkık hep kimilerinin ki dik oluyo doğuştan benim kinin uçları dünyaya küsmüş gibi aşşağı bakıyo:)) 
(374 puan) tarafından
Sende onun için git canım onunda tedavisi vardir
-Reklam-
0 oy
(3,495 puan) tarafından

Sana akıl veremem ama bı isteğim var bana ver aldirdiktan sonra biraz :O

(374 puan) tarafından
Tamam gel direk sana taksinlar :⁠-⁠)
(3,495 puan) tarafından
Ayyy ne iyi olur kuzum yaa 4 bebe büyüttüm ruhuma kadar emcüklediler bana bişi kamadi
(374 puan) tarafından
Çoğu öyle keşke bende öyle olsaydım ya ablamlar 3 doğum yaptı daha küçücük ben 1 doğumda kötü oldum
0 oy
tarafından
Süt kanallarını koruyarak yapıyorlar artık bisey olmuyor bende memeden kesince yaptiricam canım bir daha çocuk da düşünmüyorum zaten 2 tane var memisler bozulmasın:)
(374 puan) tarafından
İyi ne güzel ama işte ben piskolojik olarak çöktüm
tarafından
Bende canım.sirtimda kamburluk başladı emziriyorum bide sutun ağırlığı var sürekli sırtım ağrıyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Canım bende bu ameliyatı olacagım inşallah. Bır kaç özel hastaneylede konustum. Ama gebelık ve emzırmeyi artık bir daha düşünmediğinizde yaptırın dedıler. Hem emzirmek hemde tekrar gebelıkle kotu olur ve zaten artık emzıremeyızde. Ben suan 2. Cocugumu emzırıorum eger bırdaha dogurmassam emzırmeyı bıraktıktan 1 yıl sonra bu amelıyatı olabılırım
(374 puan) tarafından
Ben sordum sorun olmaz dedi herkeski gibi şişer ama geri iner dedi
(11,217 puan) tarafından
Ama o kdr para ezıyet sonra yone deforme olucak degmez kı
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Benim bı tanidigim çocuk düşünmediği için ameliyat oldu sonra bilmeden bebeği oldu sütü olmadı. 2. Den sonra yaptır bence
(374 puan) tarafından
Öyle mi diyirsun  ama işte 2.de sonra nasıl hem kendime hem bebeğe bakarım
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Eşimin amcasının kızı yeni oldu 15 gün önce falan o ne çekildi boynunda fıtık çıktı hemen plastik cerrahi gitti ve göğüslerim yüzünden fıtık oldum dedi hastalığa girdi ücretsiz hem dikleştirme hem küçültme yapıldı hiç para ödemeden araştırma hastanesi yaptı sende bu yolu izleyebilirsin canım rahat da geçti 15 gün oldu baya da güzel olmuş 
(692 puan) tarafından
Hangi il canım
(374 puan) tarafından
Yaa bende araştırma hastanesinde yapmayı düşünüyorum bebeği varmı peki yada evlimj
(1,575 puan) tarafından
İki kızı var biri 12 biri 6 yaşında canım önce ortopedi ye git sırtım ağrıyo boynum falan de mr röntgen çekerler o sonuçlarla plastik cerrahi ye gidersin
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben geldim ameliyatlı bir hamiş olarak... İki sene önce, pandemi patlamadan, ameliyatımı oldum. Fiyat vermem mantıksız çünkü her şey beşe katlandı ne yazık ki :/ Bursa'da Hürrem Şebnem Gürler'e oldum ameliyatimi. Çok memnunum, çok rahatladım, şimdi hamileyim, doğurup emzirme faslını kapatıp, tekrar gideceğim toparlatmaya :)
(374 puan) tarafından
Toparlatma ayrı mı oluyor canim
(11,217 puan) tarafından
Pekı hamılelıkte yıne sısme olmadımı agrı sızı. Ve emzırebılecek mısın
(15 puan) tarafından
Şu an küçültme veya başka bir işleme ihtiyacım yok ama eğer sarkma vs olursa, sadece dikleştirme yapılır :) büyürse de küçültürüz, hem küçültme hem dikleştirme olur ilk ameliyattaki gibi... Hamilelikte şişti biraz. Ama bir şişiyor bir iniyor anlamadım. Tek canımı acıtan yer de meme başı kesileri... Benimki lolipop dikiş oldu, o başın etrafı çok acıyor, lansinoh meme ucu kremi kullanıyorum bazen gümüş kapak kullanıyorum, şu an 22 haftaligim ama mecbur başladım. İz kalmadi hiç, doktorum mükemmeldir. Süt kanallarima da dokunmamış, ben yine de pompa aldım ne olur ne olmaz diye çünkü meme başı yaptırmadım, doğuştan yoktu bebeğin tutup emecegi yer. Eğer komple kahverengi kısmı tutabilir ise ne ala, olmazsa da yapacak bir şey yok :) biberon ile devam ederiz... Bebişim sağlıklı olsun karnı doysun da :)
0 oy
(66 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce oldum canim ameliyat iyiki de olmusum diyorum. Artik sutyenden omuzlarımda çökme olmuştu ve kambur duruyordum. O yuzden iyi ki de olmusum. Açıkçası ilk hafta biraz zorluk oluyor. Birilerinin seni yataktan kaldırması gerekiyor. Ama 2. Hafta hatta evde bile kendi başıma kaldım. 2. Haftadan sonra rahat topluyorsun. Ama ameliyatim 5 saat sürdü. 15 aylikta bebeğim var. Hala da emiyor canim. Sütüm öyle çok gelmedi ama şükür bebegime de yetti. Hala da geliyor. Sadece hissizlik oluyor. O da bebeğim emmeye başladıktan sonra gitti. Valla sağlığın için olmanı tavsiye ederim dünyanın en rahat seyi. 
(374 puan) tarafından
Buyudumu çok göğüslerin yoksa normal mi
(66 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sutten dolayi biraz buyudu canim birazda kilo aldım ama onlar gidince duzelir. Ama sorun teşkil etmiyor.

Iyi bir doktora gitmene tavsiye ederim. Benim doktorum ozeldi süt kanallarına dokunmamaya çalıştım dedi. 5 saat surdu bayagi uğraştı. Devletteki doktorlari bilmiyorum. Doktor cok önemli kolay bir ameliyat değil.
0 oy
(811 puan) tarafından
2.den sonra çünkü süt kanalları zarar görüyor diye biliyorum. Duydum yani bir tanıdıktan. Bunu en iyi doktor bilir. 
(374 puan) tarafından
Sordum canım sorun olmuyor dedi
(811 puan) tarafından
Bizim bir tanıdığında yakını yaptırmış çocuğunu emziremedi dedi o zaman farklı sebeptir muhtemelen.
0 oy
tarafından
Keşke bende yaptırsam ama mümkün değil çok büyük ve sarkiyor lar
(374 puan) tarafından
Neden mümkün değil canim
tarafından
Maddi durumdan dolayı cnm
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benim komşum olacaktı ameliyat bitane kızı var doktor yine hamilelik düşünüyorsan çocuk defterini kapatınca yapalım demis
(374 puan) tarafından
Yaa bana öyle demedi ama
(1,634 puan) tarafından
Sen bilirsin canım şahsen ben riske girmezdim
0 oy
tarafından
Bende bıktım bu büyük göğüslerden pof
(374 puan) tarafından
Off off napicaz ya
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben bekarken oldum. Devlette para vermedim.sigortam karşılamıştı çalışıyordum. İzmir Tepecik eğitim ve araştırma hastanesi nde oldum.2012 yılında. 
(374 puan) tarafından
Şimdi nasıl göğüslerin iyiki yaptırdım diyomusin
(4,651 puan) tarafından
Elbette iyiki yaptırmıştım çok rahatlamıştım.tabi yıllar sonra şimdi doğumla kilo al ver biraz sarktı.ilk fırsatta yine olmak istiyorum aslında . Boyun fıtığı çıktı çünkü. Yeni öğrendim ama çok büyük değil. Belki o yıllarda olmasaydım boyun fıtığım daha kötü durumda olabilirdi.
0 oy
(896 puan) tarafından
Benim kuzenim kuculttu 2 yil sonra eski haline geri dondu 
(374 puan) tarafından
Saka yapiyon niye öyle olduki
(896 puan) tarafından
En sık karşılaşılan sorunlardan biri eski haline donmesi maalesef. Kuzenim devlette ameliyat olmuştu iyi bir cerrah ve doğru teknik uygulaması gerekiyor o yüzden iyi araştırmak lazım
0 oy
(913 puan) tarafından
Devlette yaş sınırı var gecen. Bi arkadasim gitti 35 yas siniri var dedi sut bezelerinide aliyoruz dedi insani ozelde olmaya mecbur bırakıyorlar resmen ha bide Beden sarti da var 100 beden ustu olmasi lazm di galiba
(374 puan) tarafından
Yok canım gidip konuştum şart koymadı öyle sadece pişik kamburluk bide ağrı varsa ücretsiz
0 oy
tarafından
Keşke bana verebilen çok isterdim gogsum büyük olsun olsaydı asla kucultmezdim şanslısın valla
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Çocuk düşünüyorsan 2.den sonra yaptır hatta emzirme dönemi bittikten sonra yaptır çünkü tekrardan büyüyor hem de sarkıyor ikisini bir yaptırmış olursun böylelikle
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Millet büyüyor sen kucultucen

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 315 göst.
20 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,027 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mamoste (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu

382,015 soru

11,436,877 cevap

35,004 kullanıcı

...