0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Halimda sarımsı lekeler oluşmuş .Bunları neyle cikarabirim ? Hangi deterjanla temizlesemm çıkar kuzular bı deyiverin hele ☺️❤️

9 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kosla dök beklet sonra yıka :) 
tarafından
Hehehe dene bunudan tek kullanımlık kosla geldmis döktüm ama silcem ıslak bezle eheheh
-Reklam-
0 oy
tarafından
At yenisini al kesin çözüm sjsjajaj
tarafından
Eheheh içimden geçen de buydu
0 oy
(119,153 puan) tarafından
arapsabunu beze dök sil ama var gucunle ovala sonra islak nemli bezle sil bitti gitti miiss oluyo
tarafından
Arap sabunu iyi mi ya alayım sevdosum yarın hemwn
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Şerifee şerifeeee hani senin eğlenceli gülmeceli postların yaaa özledim sana bu tarz sorular yakışmıyor yavri sjsjsjsj 
tarafından
Ben de özledim eminem ya doncem buralara  az kaldı eheh su halıyı bı temizleyen de ☺️❤️
0 oy
tarafından
Kosla denedinmi canm
tarafından
Şimdi vardı döktüm sonra nemli bezle mi sileyim
tarafından
Evwt canm nemli bezle sil . Halın beyazsa kremde eğer beyaz bez kullan
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Geçen youtubede denk geldim kuzu kadın halıya bilerek kahveyi döktü sonra bi sprey şişesine bulaşık parlatıcı sirke ve deterjan koyup karıştırdı sıktı sildi bembeyaz oldu aynısını beyaz koltuğa da yaptı o da tertemiz oldu benim de minik adam geçen ocean kan damlası döktü sildim sapsarı leke kaldı bende onu deneyeceğim Bi 
tarafından
Anaaa güzelmiş kuzu bı denemek lazım ya .Sarı lekelwr sinir bozucu
0 oy
tarafından
Vanish kosla hali leke çıkarıcı kesinllikle tavsiye ederim :) 
tarafından
Evde vanish kosla var tanıtım numunesi .denedim az önce valla cikariyo ☺️❤️ alayım en kısa zamanda kuzu çok sağ ol.
tarafından
Kesinlikle almalısın . Benim işime çok yaradı evde 2 çocuk olunca malum lekeler eksik olmuyor onu sıkıyorum nemli bezle siliyorum hemen geçiyor . Rica ederim ❤️
0 oy
(504 puan) tarafından
Kosla hali kullanıyorum lekenin üstüne döküyorum biraz bekliyorum lifliyorum mis oluyor 
0 oy
(33 puan) tarafından
Şokta kırmızı mintax var canım sprey şeklinde halı perde lavoba araç içi temizliği yazıyor üzerinde resimli ondan al benim krem rengi halima şalgam suyu damladı sıkar sıkmaz çıkardı kuruyunca da kalmadı leke

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde 015.u (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.