0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
yine ben ve oğlumun yürümemesi aslında yürüyor mesela alıyorum karşıma gel diyorum 20 adıma kadar geliyor ama şöyle bir durum var kendi başına desteksiz ayağa kalkmıyor veya ben yokken tek başına yürümeye çalışmıyor ayakta bırakıyorum öyle geliyor bana kendi başına ayağa kalkmayı nasıl öğretirim 18 aylık neler yapabilirim bir gün öyle kendi başına ayağa kalkıp bana doğru yürümesini öyle çok istiyorum ki dengesini de kuruyor adım da atıyor ama sadece ben karşıma aldığımda yürüyor  

6 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Herseyin bir vakti zamanı vardır sen yurumesi için destekle tabiki ama bu duruma üzülme lutfen
(875 puan) tarafından
destekliyorum eşimle hep yürütüyoruz yürüyor da ama işte bensiz yürümüyor nasıl yapacam bilmiyorum çok üzülüyorum gerçekten
(4,290 puan) tarafından
Üzülme canım hersey zamank gelince gerçekleşir anın tadını çıkar ozleyeceksin bugunleri
-Reklam-
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Benimkide 10 aylık nezaman yürür bilmiyom
(875 puan) tarafından
küçükmüş senin ki daha
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kendini ne zaman hazır hissederse o zaman yürür canım sıkma kendini
(875 puan) tarafından
ama üzülüyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama başaramıyorum bilmiyorum
(1,569 puan) tarafından
Benim bebeğimde 6 aylık daha hiç dönmedi ben zorlayınca dönüyor. Doktor her seferinde soruyor dönmesi lazım diyor ama ben çok takılmadım canı ne zaman isterse o zaman yapar
0 oy
tarafından
Bunu bile yapması çok çok güzel sadece cesaret edemiyor annesi senden alıyor cesareti sürekli gezdir sen pes etme 
(875 puan) tarafından
evet çok güzel çok şükür 20 adım atıyor ama kendi başına yapmıyor ben karşıma aldığımda yürüyor hep gezdiriyorum of
tarafından
Ne zamandır böyle peki
(875 puan) tarafından
2haftadır falan yürümeye adım atmaya başladı
0 oy
tarafından
15 aylık benim oğlum da adım atıyor bi yerlere tutunarak yürüyor en fazla atığı adım 10 dengesini tam olarak kuramıyor daha 

Bence hazır hissedince kendi kalkar ve düzgünce yürür çokta dert etme cnm
(875 puan) tarafından
ya düzgün yürüyor bana geliyor ama hala korku var sanki üzerinde kendi başına kalkamıyor mesela ayağa ona nasıl yardım edebilirim bilmiyorum
tarafından
Bunu bende bilmiyorum ama kendini daha hazır hissetmiyordur
0 oy
(260 puan) tarafından
Her bebek farklıdır canım inşAllah yürür. Kanepeye yaklaştır tutunup kalka bileceği yerleri göster mesela sen yap oda sana bakib yapsın ben öyle yaptım kendim yaptım kızımda bana bakarak öyle yapıyordu 
(875 puan) tarafından
ya öyle değil canım zaten koltuğa her yere tutunup kalkıyor yani tek başına ayağa kalkmıyor yoksa tutunup kalkıyor bir yerlere tutunup gidiyor da
(260 puan) tarafından
Birazcık cesaret etmesi lazım kendini hazır hiss edince kendisi yürür inşAllah
(875 puan) tarafından
inşallah canım

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 220 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 113 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy