0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar bugün kızımın 6. Ay asinisa götürdüm. Bilinçli bir anne olmasam arayıp demicek bile adınız  var gelin diye. Normalde kızım ayin5 inde 6 aylık  oldu. 

Sinirimin bozulduğu  şey ise benegimin dönüp dönmediğini sordu ben de daha yan dönemiyor dedim . Dönmesi lazım bu ayda dedi. Kafası büyük, kilosu fazla boyu uzun dedi. Kafasını aklımda tutamadım ama kilosu 8800 boyu 69 santim . Günde 3 kez mama veriyordum ek gidayafa başladım artık mama vermicem. Emziriyorum ya bide . Çocuk doktoruna randevu aldım goturcem. Kizim biberonu kendi tutar içer. Desteksiz oturur. Aykalrini ağzına alir. Yan donderdigimde  düzeliyor  ama kendi tan dönemiyor. Yüz üstü yatırırım kafasını kaldırır zaten bunu taaa 2 aylıkken falan yapıyordu.

Endiselenmelimiyim  sizce. Anne yüreği kizlar ya.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Zaten şu sağlık ocağında ki ebeler bir tuhaf 
tarafından
Ya ne kadar acimasizsiniz  endiselendim  bir soru sordum kızlara hemen kapatmissiniz.  Herkes mi soru basligin da kısaca özetliyor. Admin hesabımı sil lutfen ben kısım için endiselenip birsey sorduğumda kaptilacaksa  sorum niye ben bu uygulamayı  kullanayim
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Panik yapma  daha yeni 6 aylık olmuş ama için rahat olsun bir de çocuk doktoruna götür tabi ki için rahat etsin 
0 oy
tarafından
Kilosu fazla demis neye gore kime gore bence gayet iyi her bebek farklidir
0 oy
tarafından
Endişelenecek bişey yok canım kilosu boyu gayet iyi neresi fazla acaba 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Hemşireler bazen yapıyor öyle şeyler çok takılma 6 ay kontrolüne gitmediysen doktora git. 6 ay kontrolü olmalı bebeklerin 6 9 12 18 24 aylarda kontrolü olmalı 
tarafından
Daha gidemedim canim eşim izin alamadı işten 14 üne aldim randevu mecbur
(2,562 puan) tarafından
Kafası büyük derken kaç cm canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 276 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,659 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy