0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bir arkadaşım var benim bebeğim daha 2 aylık kucağına aldığı zaman sevmek amaçlı kendi oturuyor dizlerine benim bebeğimi yaslıyor oturur gibi yaptırıyor yani bildiğiniz bebek oturur gibi duruyor birkaç kere yaptı bir şey demedim ama bugün de yapınca şakasına vurarak kız bedeni kırarsın falan dedim düzeltti ama çok sinir bozucu değil mi sizce de bir daha yaparsa ne yapayım

16 Cevaplar

0 oy
(1,405 puan) tarafından
Sence ne yapmalisin ? 

Şaka mi yapiyosun anlamadim ki 
tarafından
Hayır niye şaka yapıyım uyardım anlayışlı biri kendisi birdaha yapıcağını sanmıyorum ama olduki yaptı kalp kırmadan nedemem gerekiyoe
tarafından
Kalbini kırmam gerekıyor demek kı bıdaha ısrarla yapıyorsa senınde dedıgın gıbı bebegının velinin kırılmasından ıyıdır
-Reklam-
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Doktor oturtmayin 5 aya kadar dersin anlar heralde
tarafından
Kendisininde 2 kızı var ben kalp kırmak istemiyorum birkerw uyardım zaten inşallah birdaha yapmaz yoksa kucağına vermicem bidaha
0 oy
tarafından
Ne yapabilirsin sence? Vermeyeceksin olacak bitecek.
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Dümdüz direk söyle canım. 2 aylık bebeğin canı kemiği ne sanki. Bi yeri ağrır Allah korusun. Hatta verme o arkadasına cocugu. 
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Dogru olani soyleeim yapmaya devam ettini gorursem kendi sorunu banane
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Bilmiyodur ya da unutmuştur. Öyle yapılmaz diye güzelce uyarsan anlar. Oğlum 2.5 yaşında. Geçen gün kucağıma 5 aylık bebek verdiler. Nasıl tutacağımi şaşırdım. İnsan unutuyor
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kırılırsa kırılsın o bebeğe bişey olduğu zaman sen üzülceksin
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Erken ama çok da değil neden bu kadar üstüne düştüğünü anlamadım zaten 3. ayda kısa süreli destekli oturmaya başlanmalı ben öyle yaptım. Dr. Osman Gönülalın bu konuyla ilgili videosu var bakabilirsin. Bir de beli kırılmaz yani zaten anne karnında da iki büklümler
(2,562 puan) tarafından
Ama 2 aylikmis daha
0 oy
(382 puan) tarafından
Valla kuzum annemde olsa oyle olmaz oyle tutma butun gun evdeklerin etrafimda kim olsa çoçuklarmi istemediyim neyise etseler hemen diyorum kirilsalarda olmaz oyle ben yedirmiyorum ben oyle tutmuyorum kirlan kirilsin VALLAH bebeymin geleceyi soz konusu
0 oy
(439 puan) tarafından
Söyle sende oturtma gülüm kucagina yasla beli kayar Allah korusun de
0 oy
tarafından
Ben kucağa bile vermem asla kırmadan öyle yapma de 

Benim dayımın karısı da 14 günlük bebeğe sarılık diye pekmez veriyor 

Çok tuhaf insanlar var gerçekten 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Önce kendi bebegini sandım 

Ama bunun kalp kırması mi olur ya direk şöyle belli bı aya kadar bebekler oturtulmaz diye çocuğundan önemli değildir arkadaşının kalbi bence
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Canım şakaya vurmaya gereek yok açıkça uyarsana
0 oy
(48,731 puan) tarafından
valla ben uyarıyodum millet bebek sevecek diye riske atamam sevmesini öğrensinler iki aylık bebe oturtulmaz gegrekleri batar derler
0 oy
(415 puan) tarafından
Sence bunun şakası olur mu ? 

Arkadaşınla aran bebekten daha mı önemli belli ki kendisi bebek nasıl tutulur bilmiyor sen soyleyeceksin 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Uygun dille söyle tut daha rahat eder diyebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,147 göst.
0 oy
10 cevap 536 göst.
0 oy
11 cevap 468 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

381,014 soru