0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (496 puan) tarafından
Sorum yukarida

10 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından

Bende beklimmmmm:unsure:

-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende bugün post açtım benimkide öyle 9 aylik
(496 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Benim kızım da ayni durumda. Ben ıhlamur içirmek istedim içmedi. Doğal herhangi bir yöntem denemedim, bu tip şeylerden biraz cekinirim. Bazen hastalık belirtilerini baskılıyor ve tehlikeli olabiliyor. Bu gece de kötü geçerse yarın aile hekimine gideceğim 
0 oy
(3,204 puan) tarafından
Bugun bizimki de balgamli oksuruk basladi 11 aylik,  limonlu ihlamur biraz icirdim 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Öksürük icin sarımsak ez 5 6 dis birazda zeytinyağı damlat macun kıvamına gelince ayaklarına surup çorap giydir cok iyi geliyor öksürüğe 
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Ballı ıhlamur verebilirsin. Bal.vermekten cekinirsen sadece ıhlamur verebilirsin. 
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Benimde oglum ayni balgamli öksürüyor corekotu yagina sarimsak ezip koydum gece yatarken sürüp kalin corap gitdiriyorum azalma oldu hamd olsun

Ama sarimsaga metal surme talha ile ez
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Oğlumda vardı balgamlı öksürük. Son anda bronşit olmaktan kurtulmuştu. Ayağının altına sarımsaklı yağ sürdüm iki gün. Baya kesti. Şimdi tek tük öksürüyor 
(1,170 puan) tarafından
Merhaba
Bronşit ne oluyor tam olarak acaba?
(1,847 puan) tarafından
Grip gibi oluyor burun tıkanıklığı ateş geniz akıntısı vs. sonra bu hastalık akciğere iniyor buna diyorlar. Genelde hava ve antibiyotik tedavisi oluyor. Belirli bir yaşa kadar tekrarlayan bir hastalik
(1,170 puan) tarafından
Kızım da hasta . Doktor bronşite dönmesin falan diye şurup yazdı. Sağ olun
(1,847 puan) tarafından
Zyrtec mi yazdı? Biz onu kullandık çok şükür bronşit olmadı. 4 buçuk aylikken olmuştu çünkü çok zor bir hastalık. Geçmiş olsun size de
0 oy
(4,631 puan) tarafından
gecen burda gordum sabunu havluya surup sirtina koyun diye netten baktim yaptım yarim saat içinde balggami da cikardi oksurukte gecti
(6,681 puan) tarafından
Tam olarak nasil yaptiniz anlatirmisiniz?
(4,631 puan) tarafından
yuz havlusunu ikiye kestim tek yuzune kuru beyaz sabun surdum tum yere degecek sekilde sonra sirtina koydum ilk basta cok oksurdu sonta balgam çıkardı ama dikkat et Allah korusun bisey falan olur cok suçlanirim
(6,681 puan) tarafından
Yaptim dediğiniz gibi tesekkurler canim..kardeşimle beraber başindayiz insallah dediyiniz gibi balgami çikarır rahatlar
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum ilacı bile zorla iciridim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hkilinc (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumbul37 (128 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...