0 oy
458 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,386 puan) tarafından
Kızlar oğlumun 2 yanağında belediye çukuru var ama yani sülalede bile gamzesi olan görmedim diyebilirim eşim tarafında da yok genetik mi bilmiyorum yağ dokusu eksikliği diye duydum ama çözemedim sizce ? 

38 Cevaplar

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Hem bende hem eşimde var oglumdada var bilmiyorum ama genetikmi deglmi 
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Babamın çenesinde var benim de cenemde var. Evlendim eşimin de var çenesinde. onunda anne babası da var yine çenede. Çocuklarımız oldu üçünü de var çenesinde olmasa şaşardim :D
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Benim kızım gamzeli ama baba tarafı babası halaları hep gamzeli.
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bilemiyorum canım ama soy 7gobek çeker derler.bende var çocuklarımda da var.
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Genetik degil. Anne karnında bebek gelişirken yüz kaslarından birinin daha az gelişip kısa kalmasi ile oluşuyor. Google a yazınca da çıkıyor zaten :)

0 oy
(13,170 puan) tarafından
Bence öyle ama herkeste olmuyor esimlerin ailesinde sadece eşimde var bizim ailede bende ve ablamda var ablamın bütün çocuklarında var benim oğlumda gamzeli oldu 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Yanaktaki gamze genetik değil ama çenedeki gamze genetik. Benim eşimin ailesi ful damgali. Hepsiiiii hepsinde çukur var. Kızımın çenesinde gamze olacağına yüzde yüz emindim de ultrasonda bile görünmüştü şok olmustum
0 oy
(811 puan) tarafından
Bizde venüs gamzesi var ikimizde de oğlumda da var. 
0 oy
(575 puan) tarafından
Benim gamzemi halam yapmış doğar doğmaz ama kendi kendine gamzesi olan da var şans işi bence :) 
0 oy
tarafından
Bnde var kızımdada var 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Gamze aslında bir kas kusurudur genetikle alakası yoktur bu sebeple ne benim ne eşimin ailesinde hiç kimsede gamze yok ama oğlumun hem yanağında hemde poposunda gamzesi var
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Benim var. Sizin tabirinizle belediye çukuru gibi. Oğlumun da var. Annemin de var. Teyzemin var torununun da var. Bence genetik. Eşinizin de sizin de genlerinizde çekinik gen olarakvarsa gamze bebeğinizde de olabilir. 
0 oy
(455 puan) tarafından
Kızımın var teyzesinin de gamzesi var baba tarafında gamzeli yok
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Kızımın iki yanagının üstünde var ama bizde yok bencede genetik değil:)
0 oy
tarafından
Evet genetik bende var oğlumda da var 
0 oy
tarafından
Valla babamda öyle güzel gamzeler var ki . Hiç birimizde olmadı başka kimsede de yok
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama oglumun yanaginda var babasinda da var tabi ben ayvaya da asermistim cuvalla yedim herhalde :D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşimin sülalesinde herkeste solda gamze var kızımdada solda var 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 232 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.