0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından
Zaten depremin etkisinden çıkamadım 2 gibide kanlı ay tutulması olacakmış deprem gibi felaketlerin olacağını söylüyorlar doğrumu sizce tabi Allahtan başkası bilemez ama yinede bu deprem korkusundan napcagimi bilemiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Kanli ay tutilmasi bugun mu
(217 puan) tarafından
Öğlen 2 gibiymis
(341 puan) tarafından
Hic farketmedim ne kadar alik oldum bu ara
(217 puan) tarafından
Hayır yarın yani gündüz 2 de olcak demek istedim 8 Kasım
(341 puan) tarafından
Ya yarin yolda olurum muhtemelen
(1,579 puan) tarafından
Oglende ay olmuyo ki gorcekmiymisiz anlamadm
-Reklam-
0 oy
(760 puan) tarafından
Bol dua edin aklınıza getirmeyin öyle seyler 
(217 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından

Yav kuzu böyle şeyleri düşünüp ânı kendinize zehir etmeyin .

Duanızı edin Allah'a bırakın.

Bir şey kaderde varsa düşünerek olmasını engelleyemezsiniz .

(217 puan) tarafından
Öyle tabi canım normalde böyle şeylerede inanmazdım geçen gece olan depremden dolayı psikolojikmen çok etkilendim
tarafından
Kuzu bunlar imtihan .Rabbimden gelen her şeye razıyız .Biz kulluk vazifemizi yapacağız.Sadakamizi verecegiz ,ibadetlerimizi edeceğiz .Bunları yaparsak korkacak hiç bir şeyimiz olmaz ☺️❤️ Rabbimize guvenelim❤️
(217 puan) tarafından
Haklısın canım  ❤
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ölüm her zaman ensemızde rabbım yaşatmasın ama sacma bence bu tarz seyler 
(217 puan) tarafından
Normalde bende inanmam ama geçen gece olan depremden sonra neye inanacagimi şaşırdım çok kotuydu
(2,705 puan) tarafından
Hayrlısı canm sen kendını rahat hıssedeceksen yanına yada kaoının cıkısına canta hazırla cocugu yanında tut kalın giyin yat tesettürlüysrn pijamanın üstüne etek cek yat yazma olsun başının altında ne bıleyım aklıma bunlar gelıyor anne olarak evladım gelır tek aklıma ama diger türlüsğ ölüm hep yanıbaşımzda her an hersey olabılır bı dakka sonrasını bılmıyoruz bunu düşünerek rahatlamaya calıs
0 oy
(872 puan) tarafından
Depremin ne zaman olacağı hiç belli değil. Allah hepimizi korusun. Ben de geçen gün post açmıştım. Acil durum çantası hazırladım. Biraz daha güvende hissetmek için. Bol bol oku.
(217 puan) tarafından
Tamam canim Allah yardımcımız olsun inşallah bidaha yasatmasin
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Rabbim doğal afetten memleketimizi ümmeti müslümanı korusun içlerinde de her birimizi. Umarım olmaz.
(217 puan) tarafından
Amin canım insallahhh
0 oy
(692 puan) tarafından
Canim ben geçen deprem oldu izmirde hastaneden geliyordum 2 gibi gece kanlı ay tutulması gibiydi ay çok büyük ve kanlısı sanki tutulmuştu o gün ama bilemiyorum zaten onu gördükten sonra eve gelip uyudumdeorem oldu 
(217 puan) tarafından
Şimdi dahada çok korktum. Çok kötü sallandık kızımı aldığım gibi kaçtım ama sanki her yer yıkılacak gibiydi
(692 puan) tarafından
Korkma canım korkman  için demedim kusura bakma olurmu sadace gördüğümü söyledim Rabbim korusun öyle birşey olmasın inşallah
(217 puan) tarafından
Yok canım ne kusuru.insallah canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Gaybı yalnız rabbim bilir ona tevekkül edip umutsuz olmamak lazım bu tarz doğa olaylarında yer çekiminde etkisiyle bazi diğer doğa olaylarının tetiklenmesi olası bir durum yıllar icin de bu hep böyle oldu canım rabbim cümle müslümanı kötülüklerden afetlerden korusun inşallah yasayıp göreceğiz bakalım neler olacak 
(217 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Bunu yalnizda Rabbim bilir internette korku pompalayanlari okumayin etkileniyorsaniz duamizi edip Allaha siginalim
(217 puan) tarafından
Haklısın canım
tarafından
Tahmin ettigim gibi olursa her sey daha guzel olacak bu tarihten sonra o korku hissi gecip gider bugun bol dua evde adacayi defne yapragi ve uzerlik otu tütsüleyin bakara suresi acin
tarafından
Bircogu yapay depremler ve daha farkli bir sebebi var ama bu konular derin konular tabi bizi ilgilendirmez korkacak bi sey yok Allahin istemedigi karsi oldugu hicbir sey olmayacak insallah bundan sonra
(217 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gulcnelanr (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 684 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Queen bee (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 101 göst.
0 oy