0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (763 puan) tarafından

:ermm:Kızlar çok amaçlı kahve makinesinden almayı düşünüyorum ama kullanıp memnun kaldığınız ürün var mı Philips mi nespresso mu alsam bilemedim hangi modelini alsam onuda bilemedm 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bnmki halis mulis eski usul cezve tarzında olan kahve makinesinden :) postun yukarı çıksn canm

(2,369 puan) tarafından
Ahaha senin Gine varmış bacım benim oda yohhh güle güle kullan
(763 puan) tarafından
Değişik değişik içeyim diye düşündüm kuzum ya kahve tutkunuyum evde yaptıklarımızda sınırlı doğum günümde yaklaşıyo indirimde yakalarsam alalım dedik ama ben karar veremedim pahalılar zaten almışken o kadar para verip kullanışsız bir ürün almak istemiyorum kapsül mü daha iyi kahveyi öğüten mi daha iyi onuda pek karar veremedim teşekkür ederim biraz kafamda netleşsin istedim ama bu gidişle alamıcam kararsızlıktan :D
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Beninki çelik saplı cezve bacım kahve makinam yok 
(763 puan) tarafından
Evde yaptıklarımız sınırlı kuzum sürekli kahve tüketen biriyim indrim varken alıyım dedim fiyatlar pahalı almışken kullanışlı bişey alıyım dedim ama bu gidişle kararsızlıktan alamıcam :D
(2,369 puan) tarafından
Doğru canim aynen pahalı bende alırım da gerek duymuyorum açıkçası daha önemli eksiklerimiz var araba aldık borcumuz var
(763 puan) tarafından
Hmm anladım kuzum bizimde biraz borcumuz var öyle araba gbi yüksek fiyatlı bişey değil valla bilemedim ne yapsam
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Nespressolar çok güzel görünüyor canim sütü falan köpürtüyor Instagram da bir kaç kere denk geldim  benim çok hoşuma gidiyor ben alacak olsam nespressolardan alırdim 
(763 puan) tarafından
İşte kapsül mü daha iyi olur yoksa çekirdek kahveyi öğüten mi daha iyi olur karar veremedim canım ya
(2,194 puan) tarafından
Valla onu içince tadına gorede karar vermek lazım canım ikiside aynı şeyi yapıyor aslında şimdi birde şu var nespressolar görüntüleri çok güzel dışardan ama sürekli kapsül alıp durman lazım kapsüller de baya pahalı Philips alsan kendi öğütücek daha ekonomik sürekli kapsül alıp durmakda bir mesele
(2,194 puan) tarafından
Geçen migrosta 10 adet kapsül 89 TL mi neydi mesela
(763 puan) tarafından
Philipslerde fazla büyük kuzum evet bide kapsül derdin var devamlı kapsül almak lazım ama Philipsinde en son yorum yapan arkadaş görsel atmış o modelle beraber bi kaç model var aklımdan onlarda yüksek fiyatlı yani tamamen kararsızım bu konuda
0 oy
tarafından
Philips al benimde çok hoşuma gidiyor o
(763 puan) tarafından
Evet ona aklım daha çok yatıyo ama onlarda fazlaca büyük kuzum kapsüllü mü alsam o mu mantıklı daha güzel bilemedm ya
tarafından
Bunu almak için büyük bir tezgah gerekiyor canım,  hangisi senin için kullanışlı ise onu al
(763 puan) tarafından
Yani tezgahım küçük değil büyük bi tezgahım var ama evde biraz herşeyim tezgah üstünde tost makinesi çayçı kahve makinesi airfyer meyve sıkma makinesi baharatlığım standlı cezve setim ıvır zıvır şeyler :D tezgah üstünde seviyorum ama biraz daha büyük olsaydı tezgahım isterdim valla:D
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Türk kahvesi Makinesi olarak arzum okkam var memnunum... 

Ama almak istediğim bi kahve makinesi var 10 bin küsur şu an philpsin tam otomatik espresso makinesi inşallah alabilirim 
(763 puan) tarafından
Evet canım bendede var arzum sanırım aynı model dediğimiz ürün ama emin olamadım hala
0 oy
(2,746 puan) tarafından

Ben bunu istiyorum yaaa Allah'ım nasip et 

image

(763 puan) tarafından
Evet bu modelle beraber bi kaç model var aklımda canım ama bilemedim ayrıca bu ürünlerin hepsi fazlaca büyük bende Philips xxl airfryer var fazlaca büyük iyi hoş ama
(2,746 puan) tarafından
Evet ama süper
(763 puan) tarafından
Valla bilemedim canım ya
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bende alıcam ama ilk başta tatlarına bakmak istiyorum . Nespresso ve Tchibo arasında kararsız kalıyorum . Çünkü kapsülleri birbirine uymuyor . Hangisi daha güzel bilemiyorum . Keşke tadımlık gönderseler ona göre seçsek :))
(763 puan) tarafından
Evet aynıyız sen farklı ben farklı alalım arada bi değiştirelim :D kapsülde çok mantıklı mı bilmiyorum kuzum aa gerçi her kapsül olmuyo dimi eşimde starbucksta filan kapsül olursa oradan filan alırız diyodu kapsüllerde pahalı gerçi bide o var ay bilemedim kafam karman çorman oldu ama sanırım Philips alıcam gibi şimdi bunu diyip kapsüllü alırım ben bu kararsızlıkla :D :D genelde böyle yapıyorum eşimde kızıyo çok değişiksin bişeye yıllar sonra karar veriyosun sonra başka bişey yapıyosun diye :D
(1,845 puan) tarafından
Ama bak orası da öyle . Kapsüllerin fiyatı aşırı arttı . Nespresso kapsülü mesela 8 tanesi 100 ₺ falan . İnsan bunu da düşünüyor . Starbucks daha yüksek fiyatlı tabi ki . Ben günde 3 -4 kere içerim . Bunu da bir düşünüyorum . Sonra işin içinden çıkamıyorum. :)) Kapsül tamam hallettik ama tatları benim için çok önemli . Başka yerde daha güzel içersem falan benim hevesim kırılır . :))
(763 puan) tarafından
Günde iki tane içerim hadi bi kere içsek hafta kapsül alıcaz bide misafir gelecek misin edecek hadi misafire yapmasan bile eşin isteyecek arada bi 8tane hayatta yetmez :D ama benim alacağım çekirdek öğütende 10 bin bide 8 binlik vardı en son tabi fiyat artmadıysa yani tabi benimde düşüncem keşke şundan alsaymışım dememek daha sonra :(
(1,845 puan) tarafından
Çekirdekli olan daha mantıklı bir yandan :)) ne zaman alıcaksın , iyi bir karar ver ilk sen al :)))))))))
Şimdi nescafe yaptım içiyorum masrafsız 2,50 ₺ insan bir vazgeçmiyor değil mi :)))
(763 puan) tarafından
Valla indirm gelirse belki diye bi ümit bekliyorum şuan :(  onun yeri ayrı kuzum valla :D
0 oy
(119,248 puan) tarafından
ortalama butcen ne kadar
sadece turk kahve makinasi desen okkam var benim en son 5 bin civariydi sen detayli istiyon şu kapsul kahve makinalari var bi kac kisode gordum guzelde yapiyo
(763 puan) tarafından
Bendede okka var kuzum ama ben çok amaçlı olanlardan düşünüyorum kapsül mü çekirdek öğütüp yapan mı bilemiyorum ben gittiğim evlerde görmdim daha gerçi uzun bi süredir arkadşların evinede gitmiyorum belki onlarda vardır bilemiyorum tadımda yapmadığım için bilemiyorumda kuzum ya
kapsul makine kahvesini ictim cekirdek kahve makineleri ev ortaminda yok gormedim ben ama hani ofis buro gibi yerlerde oluyo genelde kapsul makina lahvesi bayagi guzeldi
nescafe kapsul kahve makinasiydi
(763 puan) tarafından
Biraz fiyatı pahalı canım ya çekirdek öğütenlerinde nescafe makinesini görmedim hiç bak

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 358 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (818 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.