0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Kızlar evlendikten ne kadar süre sonra çocuk istediniz ben 19 yaşında evlendim dört sene düşünmedik bu sürede hep kaynana görümce yok tedavi olun sürekli bu konuyu açtılar kendimiz düşünmüyoruz dediğim halde çok sinir olmuştum 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben evlendim 2. Ay canım çok sıkıldı 3. Ay hamile oldum iyiki anne olmuşum ama bi başkasının isteğine göre değilde kendimiz istediğimiz için yaptık
(1,311 puan) tarafından
Canım biz daha hazır değildik benim bazı sağlık problemim vardı buna rağmen çocuk olsun sanki onlar bakıyor
tarafından
Boşver kuzum ya eşi ve sen ne zaman hazır olursanız o zaman yapın çünkü siz bakacaksınız ve kim hangi evlat evde problemli büyümek isterki
(1,311 puan) tarafından
Aynen öyle canım şuan bir kızım var dört sene sonra istedik ve Rabbim nasip etti çok şükür ama ben kaynanama mesafeliyim çocuğum olmasa ona ne
tarafından
İşte torun istiyorlar onlarda ha boşver çok takma
-Reklam-
0 oy
(593 puan) tarafından
Bende 19 yaşında evlendim kocayı askere yolladım geldi hamile kaldım kaynanam diyordu ay keşke hamile kalmasaydin şimdi şartlar zor bakmazsın. Allah'a şükür aynı evde yaşamaya rağmen aslanlar gibi bakıyorum bir gün olsun ne o ne görümce çocuğumun altını dahi açmalarına izin vermedim 
(1,311 puan) tarafından
Ohh en güzeli kimseye minnetimiz yok
(593 puan) tarafından
Vallahi işlerine gelince herşey tâbi
0 oy
(6,925 puan) tarafından
Hemen istedim ama 11 Ay sonra oldu çünkü yaşım büyüktü. 
(1,311 puan) tarafından
Olsun canım Rabbim ne güzel lutfetmis size bağışlasın
(6,925 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkini inşallah.
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Banada kısır dedıler:)cokts tınnn:Dyapmadık yapmıyoruz kı olmuyor sızene sankı ben ıstedım de olmadı Allah ısteyene versın derdım hep suan 6yıllık evlıyım bı kızım var bır yasında

(1,311 puan) tarafından
masaAllah canım Rabb'im ömrünü güzel etsin
(2,705 puan) tarafından
Cümlemizin
0 oy
tarafından
Yalan yok nişanlı döneminde eşimde bende 4 5 sene çocuk istemiyoruz diye konuştuk ve ben eşime dedim annene söyle bana asla ne zaman çocuk yapacaksınız sorusunu sormasın dedim ve eşim annesi ile konuştu ben annemle konuştum ve evlendik kimse bir kere olsun sormadı bize
(1,311 puan) tarafından
Ooo seninki anlamış eşim de çok kızdı ama yine bildiğini okuyor
tarafından
Mecbur anlamak zorunda çünkü bana sorsa ben eşime diyecem annene drmedin mı diye eşimde annesine kızacak bide o ara aynı evdeydik zaten cesaret edemedi
(2,562 puan) tarafından
Ee yapmadinizmi kız 4 5 sene merak ettim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bana kimse öyle bir şey diyemedi :))
0 oy
(683 puan) tarafından
18 yaşımda evlendim 4 ay geçti hamşle oldugumu ögrendim19 yaşımda dogum yaptım şuan 21 yaşındayım oglumla beraber büyüyorum çok şükür 
(1,311 puan) tarafından
masaAllah canım nasıl zor oldu mu
(683 puan) tarafından
Eşim çok destek çıktı canm belkide o yüzden zorluğunu görmedim zor olmadı
(1,311 puan) tarafından
Yaa ne güzel canım Allah razı olsun
(683 puan) tarafından
Amin canım senin varmı çocugun
(1,311 puan) tarafından
Var canım bı prensesim dört sene sonra istedik çok şükür Rabbim de verdi
0 oy
tarafından
25 yaşımda evlendim. 30 a kadar kendi isteğinize yapmadık. Allah'tan ben terso bi tipim de birşey diyemiyorlar:D
(1,311 puan) tarafından
En iyisi canım
0 oy
tarafından
24 yaşında evlendim,  10 ay sonra isteyerek hamile kaldım şuan oğlum 8 aylık 
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Nerden bu cesareti buluyorlar ya gerçekten anlamıyorum insanın özeline karışmak kimin haddine 
(1,311 puan) tarafından
Valla buluyorlar bende bilmiyorum nerden geliyirsa bu cesareti
0 oy
(876 puan) tarafından
Niye onlar mi bakacakmis
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Aynen hele görümce ki ben den uzak Allaha yakın olsun belki imana gelir 
0 oy
tarafından
19 da evlendim hemen hamile kaldım kalbi durdu sonra istemedik kısır muamelesi yaptılar sürekli sordular ama biz istemiyoruz dedik snra hiç ummadigim bir anda oldu
(1,311 puan) tarafından
Masaallah canım aynen banada diyorlardı git bakil bı hâlbuki korunuyorduk
0 oy
(4,833 puan) tarafından
Hemen istedim ama hemen olmadı 1 sene sonra oldu o zaman kaynanam diyordu niye olmuyor acaba diye falan,şuan 3. Ye hamileyim hamile olduğumu kaynanama ilk soyledigimdede istemedi yok öyle bir şey hamile değilsindir dedi dedim anne testim pozitif diyorki o testler yalan ben inanmıyorum,şimdide istemiyor çocuk dogurayim ona ne oluyorsa kocamla ben istedikten sonra öyle cins insanın teki 
(1,311 puan) tarafından
Bu insanları anlamak çok zor sanki kendi bakıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 262 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (38 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 653 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayla. (1,282 puan) tarafından soruldu