0 oy
132 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (600 puan) tarafından

Kızım 2 buçuk yaşında arabası eskiydi yeni almayı düşünüyoruz bu nasıl kullanislimi sizce

image

5 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Bence kocaman çocuk için  gereksiz bunlar. Yani daha çok yenidoğan dönemi için daha uygun. 
(600 puan) tarafından
2nci çocuk içinde kullanılır diye düşündüm canim
-Reklam-
0 oy
(119,465 puan) tarafından
hayir baston yada kabin boy alin
(600 puan) tarafından
Anladım canım sığmazmi içine kızım
(119,465 puan) tarafından
bunlar olmaz birisi yatay yenidogan icin diger parca puset olan en fazla 9 ay icin  dikey pozisyondakide 2bucuk yasta tuhaf durur
(600 puan) tarafından
Ayy sağolasın canım alacaktım yoksa
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Ay asla alma derim. Ben ilk doğduğunda aldım yaşına girince satıp baston aldım. Senin çocuk da büyükmüş buna hiç gerek yok 
(600 puan) tarafından
Haklisin canım bende vazgeçtim zaten
0 oy
(2,137 puan) tarafından

image

Bu arabadan aldım aşırı memnunum indirime girmiş şuan.Travel çok hantal çoğu bagaja sığmıyor.

(2,137 puan) tarafından
Kullanis olarak kesinlikle bunu al derim.
(600 puan) tarafından
Çok sağolasın canım bundan alicam heralde
(2,137 puan) tarafından
Rica ederim canım hem çift yönlü ,hem tam yatar pozisyona ,tam oturur ve yarı oturur pozisyona ayarlanıyor ve katlaninca az yer kaplıyor.
tarafından
Benimki de bundan 3.5 yaşında halen kullanırım sepeti de geniş 3 kademeli çift yönlü katlanır yer kaplamaz fazla..sürmesi de keyifli ben sevmiştim 1 senedir kullanıyorum..post sahibinin koyduğu resim hiç kullanışlı gelmiyor bana..en fazla birkaç ay kullanır o da yeni doğan tarzı olur bence
(2,137 puan) tarafından
Aynen öyle ben hiç kullanamadim ya sürüşü de rahat değildi .
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Görüntüsüne sakın aldanma hantal oluyor bunlar. Ben başta kabin boy aldım çok pratik ve hafifti sonra bi saçmalık yapıp değiştirdim. Pişmanım kabin boy olanlar çok kullanışlı. 

Değiştirme sebebim sadece çift yönlü olmamasıydı. Şimdi çift yönlü ama çok ağır. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
0 oy
7 cevap 152 göst.
12 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Neslis (746 puan) tarafından soruldu