0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Ben 26 haftalık hamileyim ve eşimle hergun kavga ediyoruz eşim çok değişik evlenmeden önce böyle değildi çok iyidi evlendikten sonra anladım değişik biri önce hamile kalmıyorum die benimle uğraşıyordu şimdi hamileyim burnumdan getiriyor çok takıntılı  bencil beni evde hizmetçi gibi görüyor bana hersey yapıyor  dio Bn çalışıyorum  benim param evde bana hiç rahat vermiyor ikimizinde ikinci evliliği bu beni çok asalıyor  ve Bn artık dayanamıyorum bana diyor bosan benden evim hersey  benim çocuğu alırım  senden diyor beni çok kötü rendice ediyor ben napmaliyim çocuğum annesiz babasız  büyümesin  istiyorum eşim neden böyle bencil takıntılı ruh hastası resmen beni öldürmekle tehdit ediyor ve ben kimseye birsey diyemiyorum  çok çaresizim burda kimsem yok ailem uzakta şimdi kapıyı üstüme kitledi  gitti daha anlatamıyorum ben hergun ağlıyorum bebeğim etkilenir die çok korkuyorum  ben napayim 

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
polisi ara gelıp alsınlar cılıngirle sıkayetcı de ol gıt kadın sıgınmaya dogur bebegını bak hayatına aılen arkandaysa onlarla ıletısım gec bır sure izini kaybettirdıkten snra onlarda yumusar sana karsı anlarlar halini oturup katlanmayla hıcbır dert bıtmez
(799 puan) tarafından
Tmm deyıl ama dua eder islahı hidayeti için ayrıcada bırtnm kadın nereye gidecek git git git zikir gibi çekiyor sunuz
Bebek var osu busu bitmez babasız bebek çocuk terbiyesi ne kadar zor yapıcı olun az
 Zaten sinir ile yazan yazıyor üzüntülü
tarafından
Benım param benım evım benım cocugum cocugu alırım senı oldururum lafları ne kadar normal hamıle kalmıyorsun dıye baskı kaldıktan sonra hamıle duygusal kadına agır laflarla baskı ve tehdit sence normalse ve oturup beklenecek bıseyse oyle yap sen yada oyle tavsıye ver hıc normal degıl sureklı boyle davranması bebek dogunca da mukemmel bır baba olmayacagı aşikâr baba terbiyesi dıyosun adamın kendınde yok o terbiye cocuga ne verebılır sıddet ten ofkeden annesıne ıskence den baska hıc bısey anca boşa geçen yılları ve ıcıne attıgı dertlerı olur kızın yazık
(799 puan) tarafından
Ya bende ne Diyorum dua et Diyorum eee ailem yok demiş kadın sığınma evi nedir ne kadar kalabilir orda sendeeee
Adamı da tanısan neyse
Dua et Diyorum ne diim hep birlikte edelim hatta ala ala
Hem bakalım karı koca ilişkikeri yatak muhasebetleri nasıl ki oda var
tarafından
Ne yatak munasebetı hangı sorun senı öldururum lafının altını doldurup sebep olabılır yahu yapma nolursun kız bos yere kocasına trıp atıyor gıbı mı duruyor yazdıklarını bır daha oku sonrada gel benım yorumları bırdaha oku ben dıyorum kı sıgınmaya gıt polıse sıgın eve kılıtlendıgı ozgurlugunun kısıtlandıfına dair bir ifade artı polisler sahıt o sekılde rapor tutturur elınde delılde olur kadın sıgınmaya da aılesı ıle yumusayana kdar bıkac hafta sıgınabılır katlanır atla deve degıl aılesı de zaten o surede bu kız derde derdıne dusecektır o korku ile yumusar kabul ederler kızı
(799 puan) tarafından
Sen öyle diyorsun da her aile için senin söylediklerin de geçerli bir sebeb deyıl benim bırtnm
Bılıyorum sen çok başka bir ailede buyudun sana çok ters
Ama bazı ailelerimiz kitlesede sorun yok tehdit etsede sorun yok küfür ederse de sorun yok yok yok maalesef bırtnm böyle
Senin dediğin gibi 2 kere 2 dört etmiyor her zaman
Zaten o zihniyet de olsa kadın bunları sence çokdan yapmazmıydı ah bnm bırtnm ne die buraya çaresizlik postu açsın bende dua et Diyorum ki Allah kalblerine bir kabulluk versin de işlerin rast gitsin
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Böylelerini elime alıp essek sudan gelene kadar sopa atasım geliyor Allah'ın cezaları

Bacım bir yolunu bul kac kurtul yok ikinci evlilik miş yok 5inci deme bununla ömür mü geçer beee allah yardımcın.olsun
0 oy
tarafından
Kimseye bir şey demiyorsun ama seni öldürmesini mi bekliyorsun canım neden kendine eziyet ediyorsun böyle nereye kadar devam edecek 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ailenle konussan böyle hayat sürmez 
0 oy
(68 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah çok zor Rabbım hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 
0 oy
(5,017 puan) tarafından
Hiç büyükleriniz yokmu kaynanan,babangil falan ara bu gelsinler halınızı görsünler bı konuşun belki büyükler akıl verir bir iki çift laf söyler 
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Eşinin ve kendi ailen ile konuş durumu anlat. Eşinin pskolojik destek alması gerekiyor. Canım inşallah düzelir yoksa hiç çekme çocuğu falanda alamaz senden. Herşeyi kayıt altına almaya çalış. Elinde her zaman bir koz bir delil olsun. Korkma kimseden.
(8 puan) tarafından
Kendi ailene bisey diyemiyorum ailesine söylüyorum ama değişen bisey yok aynı
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Böyle bir babaya evlat vermek daha tehlikeli annesinin üstüne kapı kilitleyen öbür gün evladın üstüne kilitler yapma lütfen kendin düşüneceğin en son şey olmalısın hemen bir dakika bile kaybetmeden aileni ara durumu anlat annene işkence eden bir babayla sen büyümek istermiydin bir düşün 
(8 puan) tarafından
Doğmamış bebekle nere gideyim kimsem yok  burda
(1,092 puan) tarafından
Ailene siginacaksin ailene annene babana arayacaksın anneni babani anlatacaksın
0 oy
(8 puan) tarafından
Ben çok çaresizim çok yapacak birseyim yok 
(6,460 puan) tarafından
Neden çaresiz olasın ailen müsade etmeden mi evlendin? Kaçtın mı? Ailen istemiyor mu seni
(8 puan) tarafından
Biraz öyle oldu beni öyle bir kandırdı ki ailemi dinlemedim hani derler el iyisi evin kötüsü die dışarı çok  iyi ama bana öyle degil
(6,460 puan) tarafından
Benim babamda öyle maalesef ve düzelmiyorlar :( inşallah senin şansına düzelir kocan.
0 oy
(629 puan) tarafından
Kades uygulamasını indir telefonun hep cebinde olsun.Ve bence bu evliliğin uzerine bir kez düşün
0 oy
(134 puan) tarafından
Aynısı bende de var doğurmadan kaç yoksa daha beter aklın varsa şimdi kurtul 
0 oy
(7,992 puan) tarafından
İlk evliliginden çocuğu varmı çok zor ya ikinci evliliğin bide 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 319 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
1 cevap 81 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (45 puan) tarafından soruldu

381,719 soru

11,427,962 cevap

34,988 kullanıcı

...