0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (1,547 puan) tarafından
Kızlar ya hep internet ten alıyordum sleepy natural geçende marketten aldım baktım internet teki bez vaya küçük markette ki gayet güzel bez sanki aynı marka aynı numara değil içime bı şüphe oldu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnternettekileri bilmiyorum da indirimden alinan bezle normal fiyatindan alinam bezin kalitesi ayni degil sanki
(1,547 puan) tarafından
Canım valla yan yana koydum resmen netteki küçük birazdan bebek uyusun koycam resim
tarafından
Dogrudur cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok aldım netten evi baby kullandım uzun süre hep netten aldım sonra baby turkoya geçtim onuda netten aldım marketten aldığım da oldu ben fark göremedim canım 
(1,547 puan) tarafından
Çocuk uyusun resim atacam canım
0 oy
(1,547 puan) tarafından

Kızlar bakın böyle küçük olan netten aldığım çocuğa bağlarken de karnına zor geliyordu marketten aldığım baya karnına geldi 

image

(10,655 puan) tarafından
Mini midi falan olmasın
(1,547 puan) tarafından
İkiside dört artı Maxi plus
Küçük olanı netten indirim de almıştım ama bunu geçenlerde yine bez bitti baktım AVM den aldığım büyük duruyor
(10,655 puan) tarafından
Allah Allah değişik ilk kez görüyorum
(1,547 puan) tarafından
Belkide böyle orjinal değil ama kimse fark etmiyor bu en son indirimli aldığım çocuğu bide baya pişik yaptı bende bezin kalitesini mi düşürdüler diye düşünüyordum
(5,109 puan) tarafından
Belki defolu olabilir canım ben de internette indirimden aldım ama hiç karşılaştırmadım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
0 oy
6 cevap 100 göst.
12 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkucukbebis (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 843 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu

396,307 soru

11,854,759 cevap

35,948 kullanıcı

...