0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
1 saat önce emniyetten aradılar hakkımda şikâyet varmış ifade vermeye yarında gelebilirsiniz 1 hafta sonrada ama konunun  ne olduğunu söylemedikleri için merak ettim ve bu gece gittim eşim olacak adinin  ses kaydını aldığım için bana ayrı bir dava açmış ve şikayete bulunmuş avukatımı aradım bu saatte mi çağırdılar dedi evet dedim ama yarında gidebilirdim gitmedim dedim avukatta yarın olsaydı gelirdim falan dedi ama boşanma davalarında suç sayılmıyor falan yaz dedi  bende kendim yazdım ama keşke yarın avukatla gitseydim neyse sizce durum ne olur bende itiraz ettim kabul etmedim  şikayetçi oldum  bu dava 4 ay sonraymıs

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konuda bilgili olan birileri vardır inşallah canım ama bildiğim kadarıyla boşanma davalarında darp ya da tehdit unsurunu ispat için kullanılabiliyor normalde yasak suç sayılıyormuş birinin ses kaydını almak. Sen yine avukatın dediğini dikkate al 
tarafından
Savcı mütalaa yazdı mı ki hemen dava açıldı tarih alındı anlamadım orasını. Avukat ortalama bir süre mi söyledi acaba çok hızlı tarih alınmış
(507 puan) tarafından
Bilmiyorum polis öyle dedi ama önemli bir durum değil avukat çağırmaya gerek yok dedi bende aradım boşanma davalarında suç değildir yaz dedi de ben yinede yarın avukatla gitseydim iyiydi neyse inşallah bir sıkıntı olmaz
tarafından
Olmaz olmaz sıkıntı yapma kendine. Çırpınıyor belli ki karşı taraf hiç takma sen inşallah hakkıyla kazanırsın
(507 puan) tarafından
İnşallah canım sağ ol Allaha havale ediyorum bu ınsanları
(507 puan) tarafından
1 buçuk yaşında oğlum la ailemle gecenin bu vakti emniyetlerde geçti Allah bildiği gibi yapsın onları
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ah bu erkek milleti çok değişik ya çocuğun var mı bilmiyorum ama insan eski eşine böyle yapmamalı insan gibi boşanmak çok mu zor
(507 puan) tarafından
1 buçuk yaşında oğlum la gittim emniyete Allah sorsun inşallah hakkımızı bizi bu durumlara düşürdüler şikayetçi olup dava açmışlar inşallah hakim onlara inanmaz
(3,669 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(896 puan) tarafından
Ses kaydında bir suç eylemi varsa bosanma davalarinda delil olarak kullanabiliyorsun 
(507 puan) tarafından
Küfür hakaret ve tehdit var
(896 puan) tarafından
Sorun olmaz o halde iyi yapmışsınız tırmalansin dursun
(507 puan) tarafından
Aynen inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rumeysa&Eylul (1,244 puan) tarafından soruldu
+2 oy
4 cevap 306 göst.