0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
tarafından kapalı
İlk çocuğum. Doğduktan sonra 4 aya kadar gaz sancısı 4 ayindan 9 ayina kadar da idrar yolu enfeksiyonuyla cebelleştik. Uykusuz geceler ağlamalar derken 1 yaş olduk uyku düzeni berbat. Çok yoruyor bir an olsun peşimden ayrılmıyor lavaboya bile gidemiyorum. Bi toplumun içine girsek kucağımdan inmiyor.  o kadar sıkıyor ki beni sinirden başım ağrıyor şu saat olmuş ayaktayiz bu günler nasıl geçecek dayanacak gücüm kalmadı 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(5,345 puan) tarafından
Bizde ayaktayız artık dayanamadım kızdım ona. Güzel güzel yıkadım belki rahatlar diye yok daha fena oldu şuan uyutmaya çalışıyorum. Uyusa bile rahat vermiyor 20 dk da bir uyanıyor. Bazen 10 da bir. Allah bize sabır versin çocuk bakmak çok zor 
(1,618 puan) tarafından
Çok zor çok. İnanılmaz sabır isteyen bir şey
(5,345 puan) tarafından
Valla bende sabır tukenmi ne yalan söyleyeyim. 2 tane var gündüz sıkılmıyorum ama gece beni bogazliyorlar resmen
(1,618 puan) tarafından
Ben iki taneden fazla düşünmüyorum yıprandım resmen kafam beynim allak bullak
(5,345 puan) tarafından
Sen birde beni gör valla yiyorlar beni. Ama beraber oynamaları çok güzel;) bazen böyle sinirleniyorum ama bazende ıyiki diyorum ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
14 aylık benimki de uyumadı. Ve elimde birikmiş iş var sabaha yetişecek. 28 aylık bir bebeğim daha var üstelik. Toprak atın bana ölmüşüm ben 
(1,618 puan) tarafından
İki küçük çocukla ne işi kız
(3,451 puan) tarafından
Sen ne iş yapıyorsun canım ?
tarafından
Ben bir tercüme merkezine çeviri yapıyorum canım.
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bizimkide seninki gibi Allah sabır versin bize sağlıkları yerinde olsunda gerisi hallolur inşallah 
(1,618 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,170 puan) tarafından
18 aylik yasadiklarinin cogu seyi yasadik daha duzen kuramadik simdi bile 10 dk da bir agliyir uykusunda grip oldu bitmiyor anlayacagin daha sabaha kadar 1 gun uyumadim dusun sabahi bosver 5 saat uyumamişimdir 
(1,618 puan) tarafından
Of of dertlinin derdi biter mi
(1,170 puan) tarafından
cani sagolsun diyorum elbet geçer bu gunlerde
0 oy
tarafından
Daha yeni uyudular elhamdülillah bende birazdan uyuycam inşallah ❤️
(1,618 puan) tarafından
Hadi bakalım
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy sende bn gbisin isinnzor cnmm 
(1,618 puan) tarafından
Çok zorrrrrrr

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 208 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sahan01 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 428 göst.
29 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu

380,367 soru

11,388,811 cevap

34,894 kullanıcı

...