0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Arkadaşlar kızım yeni yaşına girdi bu dönemde bebekler gözünü burnunu vs gösterebilir mi

17 Cevaplar

0 oy
(5,054 puan) tarafından
Benim kız gösteriyordu ama yeğenim 18 ay civarında göstermeye başlamıştı
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Canım 1ay ı bulmaz gösterir. Benim oğlum da 1 yaşında duyu organlarını göstermeye başladı. Karpuz adam sayesinde :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Evet biz 1 yaşına gelmeden öğrenmiştik ama inat etmeden oyun esnasında kendi kendine öğrenmişti hatta teyzesi dalga geçiyordu kaval kemigi nerde falan diye 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bizimki gösteriyor birazda sana bağlı sürekli konuştum burnumuz ağzımız,gözler saçlar eller 16 aylık kaç aydır gösteriyor 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Kızım 15 aylık sadece burnunu gösteriyor
0 oy
(13,829 puan) tarafından
Sana da bağli yapmıyor etmiyor diye konuşmayı anlatmayı kesmeyin .hepsini öğreniyorlar hazır olduklarında yapıyorlar
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm oğlum 1 yaşı geçince gösterdi kızım 1 yaşında gösterdi gelişimle ilgili merak etme cnm
0 oy
(1,088 puan) tarafından
9 veya 10 aylıkken gösteriyordu.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Oglum 12 ayına kadar goz burun kulak diş el ayak öğrenmişti canım
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Neyi ogretirsen genelde onu biliyorlar bence. Ben giydirken hep çorap neredeymis, hadi çorap giyelim vs dediğim için çorabın nerede deyince gösteriyor. Hiç göz, kulak öğretmedim. Yeni yeni burun diye gösteriyorum ama sorunca kendi burnunu değil benim burnumu gösteriyor :) 
(2,671 puan) tarafından
Bende öyle sizin gibi yapiyrm ama göz kulak burun bilmiyor alkış yap diyrm bay bay yapıyor gel TV izleyelim diyrm biliyor anlıyor dışarı çıkalım diyrm anlıyor öyle :⁠-⁠)
(2,132 puan) tarafından
Bizimki de dışarı çıkalımı anlamıyor ben dışarı çıkana kadar mesela, çocuktan çocuğa değişiyor sanırım:)
(2,671 puan) tarafından
Aynen değişiyor :⁠-⁠)
0 oy
tarafından
Gösterir canım, ama göstermezse de bu bir problem değildir, zamanı gelince gösterir. Bir de ne kadar öğrettiğinize ve onun ne kadar ilgisini çektiğine bağlı, her bebek bundan zevk almayabilir, o da başka şeyler yapar. 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Valla ben ogretmeye cabaliyorum ne beni dinliyor nede yapiyor nolcak bilmimmm arada oyun yapiyo bi tek burnuna dokunuyo o kadar :))))

0 oy
tarafından
Bizim bir buçuk gostermiyor
0 oy
(606 puan) tarafından
Gosteriyo ama eliyle değil gözün nerde dediğimizde gozlerini kapatıyo ağzını sorunca ağzını açıyo 
0 oy
tarafından
Kızım gösteriyordu 
0 oy
(4,239 puan) tarafından
Tabi canim gosterebilir, benim bebegim 10 ayliktan beri gosteriyo, oyunla falan ogretmistik. Simdi el,ayak,goz,agiz ,dis,dil,kulak,sac ,gobek bilir gosterir sorunca, bi gozlerini ogrenmekte zorlanmisti. Tam 1 yasinda
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aylardır uğrasıyorum 1 kere göstermedi 13 aylık benim kız

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tazeannne (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu

380,455 soru

11,391,108 cevap

34,899 kullanıcı

...