0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 buçuk yaşında sürekli benden oyun oynamamzi istiyor gün içinde çok oynuyorum zaten bir yaşında bı bebeğim daha var ama istisnasız her dk istiyor kendin oyna dediğim de oynamıyor kızıyor yada bana yapışıyor ne iş yaparsam yapayım. Evet onunda oynaması lazım ama gerçekten her an öyle. Arada bir kendisi oynasa az rahat edicem ama yok. Sizde de böyle mi yalnız bizde mi merak ettim 

4 Cevaplar

0 oy
(5,114 puan) tarafından
Valla ben bu yüzden 2 yaşını bitirince okula gönderme taraftarıyım. Artık yetemiyoruz çünkü. Ne kadar oynarsak oynayalım onlar doymuyorlar e bizim de sorumluluklarımız var. Hele bir de kardeş varsa daha zor. Bence sende bi okul araştır. Orada daha mutlu oluyorlar
tarafından
Ben düşünüyorum hani seneye Eylül de gönderirim dedim 4 buçuk yaşına yakın. Ama çok zor. Bazen pes ettiriyor. Evi temizliyorum. soluklaniorm oyna oyna diye basiminin etini yiyor . Bencede evde enerji atamiolar
(5,114 puan) tarafından
Valla benim kız bu ayın sonunda ikiyi bitirecek ikinci dönem okula göndercem. Hakkaten yetemiyorum artık. Bütün günümüz oyunla etkinlikle geçiyor hem kendimi toplayamıyorum hem de dediğin gibi enerjisini atamıyor
tarafından
Kardeşi flan var mı peki. Bizde kardeş de olunca tam düştü üstüme. Bende kreş bakıyordum inşallah gönlüme göre bulursam gondericem
(5,114 puan) tarafından
Yok benimki tek. Bir de kardeşi olsa halim nasıl olurdu bilmem. Bir tane yetti bize Allah isteyene versin :D
-Reklam-
0 oy
(9,083 puan) tarafından
Kendi kendine onaydigi zamanlar çok az genel de birlikte oynuyoruz. Yada ben temizlik yemek falan yapiyosam.hep yanımda olur onunda elinde bir bez bir birşey olur. Çok çok normal bence 
tarafından
Ben her işime dahil ederim yemege tatlıya temizliğe. Biraz otursam yakama yapışıyor oynayalim diye. Ay bize has olmasın da çok üzüldüm o yüzden
(9,083 puan) tarafından
Hihihi koltuğa geçip oturmayı özledim diyebilirim :D süreklilik yerde araba sürüyoz top falan oynuyoz
tarafından
Allah'ım sabır versin bizlere o zaman:)) hayırlı evlat olsunlar da geçer muhtemelen tek sıkıntı kardeşleri de var yoksa bişi olmazdı ama bakalım nereye kadar devam edicek:)
(9,083 puan) tarafından
Benimkinin kardeşi küçük 8 aylık. Ama kuzenleri yada teyzesi (5yasinda) gelince beni salar onlarla oynar
tarafından
Benimde aynı kardeşi bir yaşında. Kuzenleri akranlari flan yada daha büyük kim oynarsa da asla yanıma uğramaz:) başa gelen çekilir:))
0 oy
tarafından
Çok şükür benimki kendi kendine de oynar 
tarafından
Yok ya bu ilk zamandan beri böyle hani kardesi olduktan sonra değil. Çok yoruyor o yüzden tek çare kreş okul yaşı küçük biraz büyümesini bekliyorum
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Üç yaşında oğlum kendi de oynar 
tarafından
Darısı bana yaa yok bu asla ama asla kendisi oynamaz inşallah zamanla düzelir diyoruum hep
(13,852 puan) tarafından
İnşallah araba çok sever mesela onlarla kendi oynar kitap çizer kendi biz birlikte set yaparız saklambaç oynarız ama kendide oynar bizimkide babasına öyle hep onunla olmak ister baginli ona
tarafından
Anladım çok iyi ya benimki babasını da sever benide ikimiz den de oyun bekler. Kendisi oynamaz akranlari ile oynar yada daha büyüklerle oyun oynanlmasni cok sever
(13,852 puan) tarafından
Benimki babasına bağımlı eşim genelde evde olur evdeuse peşinden ayrılmaz yatana kdr yatarken de onsuz uyumaz yatakta arkasını bile dondurmeZ :⁠-⁠D
tarafından
Ay ne güzel eşiniz gelince rahatliosnz bari:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
16 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sehriban yasar07 (12 puan) tarafından soruldu

383,124 soru

11,467,091 cevap

35,069 kullanıcı

...