0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından
tarafından kapalı
Az önceki konum dışında  ben pazardan kalanlarla yada harçlık verirlerse onu kenara ata ata para biriktirdim biraz  sizce iki gram mi alayım bir çeyrek mi yada biraz daha biriktirip cumhuriyet mi alsam..? 

Bu arada paradan eşimin haberi yok.  Ben kenarda her ihtimale karşı bulunsun diye şimdiye kadar 1 gram 2 çeyrek biriktirdim sizce nasıl yapam
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

+1 oy
tarafından
Eşinizden gizli iyi para biriktiriyorsun hee benim 5 tl olsa hemen eşime söylerim 
tarafından
Bu ben dbsjjsns
(748 puan) tarafından
Eşime soylesem en ufak devraldığında ister kendi birşeyleri halletmeye çalışmaz çok çok sıkışsa veririm söylesem elimde avucunda kalmaz
tarafından
Benim eşim maaşı olduğu gibi getirir ödemeler yapılır çok bişey kalmaz zaten sonra dhsjjdhdbdb

İstediğim bişey varsa alır eve para bırakır ama yine dediğin gibi onda biter bu sefer bende olanı kullanırız :Dd
tarafından
Hayır bu ben sjjs kaynanam diyor senin ağzında hiç bakla islanmazmi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
2 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

377,140 soru

11,286,746 cevap

34,694 kullanıcı

...