0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler benim iki çocuğum var kızım yarın bir yaşına girecek oğlum da iki aylık öyle bir hale geldik ki ikisine bez almakta çok zorlanıyoruz maddi imkandan dolayı kızımı erkenden mamadan kestim zaten eşimin maaşının yarısından fazlası krediye gidiyor istanbulda yaşıyoruz o kadar başvuru yapmama rağmen devletten hiçbir yardıma uygun görülmedim etrafıma bakıyorum evi,arabası,arsası olan insanlar tüm yardımı alıyor bi ihtiyacı olanlar mı alamıyor kendimizden  mutfaktan kısıp çocuklara bez almaya çalışıyorum bez yardımı için nerelere başvurmam gerekiyor anneler bilginiz var mı veya alanlar nereye nasıl başvurdunuz? 

4 Cevaplar

0 oy
(10,705 puan) tarafından
Cimere yaz bacım.
(281 puan) tarafından
Yazdım canm ama bi faydası olmadı
(10,705 puan) tarafından
Döndüler mi sana
(281 puan) tarafından
Hayır eşim yazdı ama dönüş yapmadilar
(10,705 puan) tarafından
İyi yada kötü dönüş yaparlar canım bekleyin
(281 puan) tarafından
Saol bacım inşaallah
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok Allah yardımcınız olsun gerçekten:( ihtiyacı olmayan insanlara şaşırıyorum ve çok sinir oluyorum bırakın da ihtiyacı olanlara yararı olsun ya çok mu zor !!
(281 puan) tarafından
Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah
(1,096 puan) tarafından
Amiin
0 oy
tarafından
Herkesin ağzında evi var arabası var yardım oluyor dolaşıyor.o işler öyle olmuyor.demekki aldığın maaşla kişi basina düşen onların verdiği sınırı geçiyor 
(281 puan) tarafından
Etrafımda gördüğüm için söylüyorum eltim var bitane evleri var arabası var esinin iş yeri var çocuklarına süt yardimina mutfak yardımına kadar her şeyi alıyor rabbim daha çok versin gözüm yok örnek olarak söylüyorum benim eşimde 6000 lira maaş alıyor iki çocuğum var 4000 krediye gidiyor 2000 le geçinmeye çalışıyoruz istanbul gibi bir yerde sadece çocuklarıma bez çıksın başka bisi istemiyorum ihtiyacım olmasaydı söz konusu çocuklarım olmasa asla öyle bisi paylaşmazdım zaten!!
tarafından
Kaymakamlığa gidebilirsin bulunduğu. Yerin belediyesine gidebilirsin.gidersen başvuru yaparsan veriyorlar
(281 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Beyaz masa veriyormuş eğer istanbuldaysan ben yeni duydum 
(281 puan) tarafından
Beyaz masayı da aradım ama uygun değilsiniz diyo neye göre diyorum biz bilmiyoruz diyorlar bu ülkede yaşamaktan nefret ediyorum insanları görünce çok üzülüyorum insanlar çocuklarına hiçbişey alamıyor artık
(2,011 puan) tarafından
Veriyorlar demi öyle yardımları var yani kız sana bana niye çıksın bilezik yapanlar varken zenginler varken
(281 puan) tarafından
Haklısın valla bacım rabbim darda olanlara yardım etsin inşallah çok zor bir süreç gerçekten de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 581 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 443 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esila272727 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 575 göst.