0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (2,692 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sjssjsjsjsjsjsjsjsjdjdjdjdjdjddjsjsjjssjskkssm 

14 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Eğer yola devam etmeye karar verdiysen her şeyde onları on plana çıkarmak sizi daha da yipratir
(2,692 puan) tarafından
Evet çok yıprandım ama sinirli bir yapıya sahibim. Bir tartısma olduğunda çenem durmuyor o olayları yeniden gün yüzüne çıkarıyorum sonra ikimizde kalp kırıyoruz ama sinirim geçince de pişman oluyorum.
(13,824 puan) tarafından
İşte bunu torpulemelisin sonuçta kapatmissiniz devam etmişsiniz bunun kimseye bir yararı olmaz
(2,692 puan) tarafından
Nasıl yapabilirim onu bilmiyorum :(
(13,824 puan) tarafından
Destek al gerekirse kendin halledemiyorsan
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Aile terapisi alman gerek
(2,692 puan) tarafından
Eşim terapisti kabul etmemişti ama ben online üzerinden alıyordum destek ama yarım bırakmak zorunda kaldım bebeğim ile zor oluyordu terapist ile görüşmek
(8,900 puan) tarafından
Iste onu yarım bırakmamalısın haftada Bi gün en fazla 1 saat esin bakiversin sonuçta bu terapiyi esin ve çocukların için alıyorsun
(2,692 puan) tarafından
Eşim ile görüşüp tekrar başlamalıyım haklısınız
0 oy
tarafından
Demek ki gerçek anlamda affetmemissin affetseydin en ufak sey de geçmişi hatırlamazdın 
(2,692 puan) tarafından
Galiba öyle. Devamlı düşünüyorum neden affettim ozamanlar gözüm mü kördü diye yeni yeni aklım da cevapları oluşuyor. Hep takıyorum daha sonra da işte tartısmalarda gün yüzüne çıkarıyorum
0 oy
(8,310 puan) tarafından
Orada çözümlenmemiş ne var ne öfkelendiriyor seni?
(2,692 puan) tarafından
Büyük bir aile problemi yaşadık ben evi terk ettim sonra ailecek geldiler konuşuldu bende affettim. Ama daha sonra eve geldiğimde o ayrı kaldığımız 1 hafta içinde bana ihanet etmiş onu yakaladım. Geldikten sonra gördüm çok kötü oldum. Sordum bir anlık boşluktu pişmanım dedi. O olaylarda ben de çok yıpranmıştım dedi. Ben ona gelir iken yine arkamda ailemden bazı insanları silerek geldim. Ve ondan sonra onları görünce çok pişman oldum yinede bir şekilde affettim. Ama içimde hala sindiremiyorum büyük bir güven problemi oluştu.
(8,310 puan) tarafından
Hmm bu hoş olmamış kardeşim. Bir erkek ne olursa olsun sadakatini kaybetmemeli. Öyle şey olmaz ama eğer sürekli onu başına kakacaksan bu işi bitirmen gerekirdi. Geldin madem hatırlatma artık ama takipte ol hep. Tatlıca geçinmeye calıs olmuyosa da zorlama.
(2,692 puan) tarafından
Haklısınız elimden geldiğince sindirmeye çalışacağım olanları
0 oy
tarafından
Susmayacaksan affetmeyeceksin affetmemişsin demekki o yüzden gün yüzüne çıkarıyorsun unutamazsın ama susmak zorundasın
(2,692 puan) tarafından
Evet içimde sindirmeye çalışıyorum ama işte malesef susamıyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benimde yapım öyle olduğu için affetmezdim asla geride bırakamam çünkü içimde onu sindiremem ama sen affetmişsin unutacaksın ve mutlu olmaya çalışacaksın yoksa sonu kötüye gider
(2,692 puan) tarafından
Evet işte aslında affetmezdim ama o sıra sağlıklı kararlar veremiyordum affettim. Ama içimde hala sindiremiyorum hep aklımda o konular oluyor. Nasıl sindiririm blmıyorum
0 oy
(26 puan) tarafından
Canım eğer affettiysen olanları unutup bir daha o konuyu açmaman gerekiyor şöyle düşün sen bir hata yapsaydın eşin konuyu kapattığı halde ısıtıp ısıtıp önüne koysa hoşuna gider miydi? Empati yaparsan eğer başarırsın. Aynı yoldan geçtim aynı senin gibi sürekli önüne koyuyordum baktım ki gene yıpranıyoruz kendime söz verdim tamamen kapattım konuyu bir daha açmadık. Yoksa ya boşanıcaktım yada yoluma devam edicektim. 
(2,692 puan) tarafından
Evet bende şuan o durumdayım. Ama siz gibi gayretli olamıyorum malesef kapatma konusunda keşke başarabilsem
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Canım sen affetmemissin ki içine bastirmissin.onxelikle bunu ya yenmelisin ya da bu işi bitirmelisin yoksa ikinize de izdirap bu evlilik olmaz adi.pskolog çok ise yarıyor.ben boşanma döneminde yardım aldım.bende bana yapilanlari unutamıyordum.ha unutmadım afta etmedim.obur tarafta hesaplasacagiz ama ben takmamayi ogrendim
(2,692 puan) tarafından
Terapist yardımı almıştım ama yarım bıraktım. Evet affettiğim zamanlar sağlıklı karar veremiyordum. Şuanki aklım olsa affetmezdim diyorum. Hep düşünüp neden yaptığını düşünüyorum. Çok yıprandım. Oan affettim dedim bir şekilde geçinmeye çalışıyorum. Ama içimde sindiremiyorum. Hep gün yüzüne getirip bunu yaptın neden diyorum. Hep kendime eziyet ediyorum malesef
(10,874 puan) tarafından
Aldatma mi kuzum yoksa
(2,692 puan) tarafından
Evet. Biz başka büyük bir problem yaşadık. Ben evi terk ettim dedim sakin kafa ile yek kalıp düşünelim sonra ya biter ya birleşiriz. Sonra ailesi ile geldi konuşuldu barıştık eve gittik. Daha sonra ben telefonuna bakarken o 1 hafta içinde beni aldattığını gördüm. Normal mesajlaştığı bayanlar hariç. Başka kadınlara gitmeler gibi şeyler olmuş bunu gördüm kriz geçirdim ayrıydık dedi bende sağlıklı düşünemiyordum dedi. Bende bunalımda idim dedi. Ve ben ona gelirken ailemden bazı insanları silerek geldim. O şeyleri görünce çok kötü oldum bilseydim gelmezdim dedim. Daha sonra bir şekilde affettim. Yani affettim dedim ama affettiğimi sanmışım. Artık güvenim yok yine yapar düşüncesi oluştu bilmiyorum özür diledi tövbe namazı kıldı gözümün önünde yeminler etti asla olmayacak diye. Ama ister istemez artık güvenim yok
(10,874 puan) tarafından
Yerden göğe kadar haklısın.hemde çok haklısın.
(2,692 puan) tarafından
İşte içimde sindiremediğim içinde en ufak tartışmada hep bunu gün yüzüne çıkarıyorum. Oda haklısın evet ama geçmişde kaldı önümüze bakalım artık diyor. Devamlı bu konuları açıyorsun kapattık o konuları diyor. Artık gün yüzüne çıkarma diyor ama elimde değil
0 oy
(437 puan) tarafından
Bazen banada oluyor bacım sonra diyorum amannnn bosver 
(2,692 puan) tarafından
Keşke siz gibi boşverebilsem bende
0 oy
tarafından
Aldatma var anladığım kadarıyla, affettiysen gündeme getirmeyeceksin bence 
(2,692 puan) tarafından
O sıralar sağlıklı kararlar veremediğimi düşünüyorum. Affettim demiştim ama sakinleştikce aklımda herşey yerli yerine oturdukca yanlış bir karar verdiğimi düşünüyorum. İçimde ama sindirmeye çalışıyorum affettim sonucda diyorum fakat sindiremiyorum bu yüzden gün yüzüne vuruyorum
tarafından
O zaman tekrar düşün derim böyle hayat zehir olur çünkü
(2,692 puan) tarafından
Haklısınız iyice düşünüp ya sindirmem lazım olanları yada bitirmek lazım
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Geçmişi yaşanmamış gibi unutcaksın başka çaren yok sürekli yüzüne vurmak yanlış afettiysen eğer açmamicaksın bu karşındakinide yorar ya afetmicektin afettiysen susacaksın artık 
(2,692 puan) tarafından
Evet aldatma ve başka ailevi problem. Terapist yardımı alıyordum fakat bebeğim ile zor olduğu için yarım bıraktım
(1,529 puan) tarafından
Biraz ailene git evini eşini özle kafanı dinle istersen yaşadığın şey kolay değil inşallah atlatırsın canım
(2,692 puan) tarafından
Ailem ile görüşmüyorum malesef. Evden gittiğimde anneanneme gitmiştim. Ama oraya da gidemem artık
(1,529 puan) tarafından
Bende aynı ailemle görüşmüyorum asıl problem burda zaten kendi ailemiz bile yanımızda durmazken nasıl baş çıkacaz böyle bilmiyorum kafanı boşalt canım inşallah atlatırsın
(2,692 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah.
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Aldatildin dimi cnm bunu atlatmak kolay değil kendine değer vermeye başladığında takıntılarım bitecektir
(2,692 puan) tarafından
Evet. Kendimi çok değersiz hissettim hissediyorum da
(1,547 puan) tarafından
Önce kendini sev sonra kocanı kendine değer ver ver ki herseyi birakabilirsin
(2,692 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim :)
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ya destek al ya da kişisel gelişim kitapları al kitapların çoğunda uygulamalar olur geçiştirme mutlaka yap 
(2,692 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim :)

İlgili bir soru bulunamadı

379,148 soru

11,349,525 cevap

34,814 kullanıcı

...