0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Kızımın alnının ortasından burnunun başında morluk var gören bunun peşi erkek diyor 8 haftalik hamileyim böyle hurafelere inanan tutan oldu mu 

10 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hurafe mi bilmem kızımın Toto üzerinde ayak bileklerinde var banada öyle diyorlardı oğlum olacak inşallah 
(497 puan) tarafından
Bilmiyorum büyükler öyle diyor bakalim
(131 puan) tarafından
Nasıl yani tam anlamayamadım
(6,441 puan) tarafından
Neyi anlamadın
(131 puan) tarafından
Morlukları anlamadım nasıl olduğunu
(6,441 puan) tarafından
Kendiliğinden moru var vücudunda düşmüş gibi
-Reklam-
0 oy
(9,035 puan) tarafından
Benim de oğlumun burnunun üst kısmında mor damar vardı peşine erkek olacak deriler. Şimdi ikinci oğluma hamileyim. 
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Ay benim oğluma da kiz güzeli peşi kesin kız diyorlardı ikincim erkek☺️
0 oy
(417 puan) tarafından

Ben inanmıyorum ya oğlumun anlı genıs pesi erkek olucak dediler kızım oluyor ben böle seylere ınanmam :D

0 oy
(7,652 puan) tarafından
İki gebeliğinin arasında farklılık varmı kız çocuk çok bulantı kusma yapar mesela erkek gebeliklerinde bu semptomlar çok görülmez.
(1,103 puan) tarafından
Alakası yok canim. İlk kızım da hiç bir belirti yaşamadım çok rahattı. 2. De arkadaşımla aynı ay hamile kaldık. Bulantilardan mahvolduk ikimizde. Onun oğlu oldu benim kızım :)
(11,217 puan) tarafından
Bu da tutmuo canım benımde 2 kız bırı cok guzeldı dıgerı berbat :)
(1,103 puan) tarafından
Aynen öyle. Her gebelik başka. Mesela ilkinde koca bir dünya kadardı karnım. 2. De hem kocaman hemde sipsivriydi. Kız olacağından emin olmama rağmen kesin erkek bak pek pembe alma diyolardi. :)
0 oy
(8,089 puan) tarafından
İlk defa bunuda duydum benim kızım küçücüken komşum hep derdi arkası erkek olacak kafa şeklinden beli kızımın hem saçı yoktu hemde erkeklere çok benziyordu kafası yuvarlaktı top gibi kaç kere farklı insanlardan duydum arkası erkek olacak diye sinirleniyordum .neyse sonra arkası erkek oldu e şimdi oğlumda kızlara benziyo arkası kız mı olacak:)
0 oy
tarafından

Bnm kızımda morluk yok kızmı olcqk yani arkası :) inşallag öyledir :) 

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Benim kızımın da herşeyi her hareketi arkasındaki erkek çocuğa bağlandı boşver umursama onlar öyle umdukları için uyduruyor :D
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Benim kızımnda poposunun üzerinde vardı halada var. Moro lekesiymis. Herkes arkası erkek dedi. 2. Kızım oldu 37 günlük ❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benım kızım 5.5 yasında 1 km dem gorunuo o dedıgın mırluk. Doktoeu bıle 1 yas kontrolunde ay peşinden erkek gelicek damarı mosmor dedı sonuc 14 aylık kız kardesı var: D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde AYSUN26 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde AYSUN26 (2 puan) tarafından soruldu

382,624 soru

11,455,291 cevap