0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (1,687 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bozdurup bozdurmama konusunda kararsız kaldım çünkü salonum fayans oğlum asla çorap giyimiyoo heryerde halı seriyorm artık bıktım boydan boya halı sermekten ama bir yandan da olsun birikimim bozmayim diyorum sizce hangisi??? Parke düşünüyorum bu arada 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bozdurup parke yaptıracaksan ev kendi evinse olabilir ama halı almayı düşünüyorsan onun için değmez
(1,687 puan) tarafından
Yok kuzum halı var boydan boya seriyorm ama eski gücüm yok ki usta 3 bin istedi sadece salona
tarafından
Canım evin yerden ısıtmalı değilse üşüdüğünde için parke yaptırma fayans göre evet biraz daha sıcak oluyor ama yine üşüyor bebeler sıcak olmuyor öyle. Parke varken de boydan boya halı seemek isteyeceksin. Ben normalde küçük halılar yokluklar kullanıyordum kızım sürünmeye başladıktan sonra halılarımı değiştirdim soğuk alıp üzüyorlar ne kadar kombiyi yüklenirsen yüklen farketmiyor yani
-Reklam-
0 oy
(1,753 puan) tarafından
2 çeyrek ile orası parke yapılmaz yetmez diye düşünüyorum. Durumunuz var ise eşinle konuşup yapın ama yoksa bebişe panduf al çıkarmaz 
(1,687 puan) tarafından
Kuzum iki çeyreği bozup üstünü eşim tamamlar 3 bin istedi sadece bir salon oğlana giyidiremiyorum
(1,753 puan) tarafından
Ev seninse yaptır o zaman canım çok istememiş.
(1,687 puan) tarafından
Evet kuzum 20 m kare salon düşün halısı Boydan boya seriyorm öyle kötü görünüyor ki
(1,753 puan) tarafından
Boydan boya zor ya parke olsa gerek kalmaz.
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Bozdurup ne yapcaksin?
0 oy
(6,441 puan) tarafından
2 çeyrek ile parke yapılmaz canım bence hiç bozma ayağına panduf giydir falan yada halıya devam 
(1,687 puan) tarafından
Sadece odaya kuzum 3bin istiyor usta
(6,441 puan) tarafından
Olabilir evet ama sen bilirsin pişman olmayacaksan yaptır tabi bebeğin daha önemli yine yapabilirim çeyrek diyorsan yaptır
0 oy
(4,172 puan) tarafından
Bozdurup ne yapacaksın o kısmı anlamadım 
(1,687 puan) tarafından
Ayyy yazmayı unutmuşum cnm parke düşünüyorum
(4,172 puan) tarafından
Benim salonum eski parkelerden canım ama parke sıcak yapmıyor ki o da soğuk benim minik adamım da ben çektikçe emekleyerek  gidip yapışıyor parkeye çok da takılmıyorum valla ya hasta olan sıcakta da oluyor inan üstünü güzel giydir ayağına panduf giydir bu kadar korumacı olmazsak olmaz Allahın izniyle Bi şey canım
(1,687 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun kuzumda benim minik büyüdü 3 yaşında sırf çorap giyo diye nasıl ağlıyor nasıl napcam ben bilmiyorum
0 oy
tarafından
Parke mi yaptıracaksın salonu eğer öyleyse yine soğuk oluyor 
(1,687 puan) tarafından
Yaaa farketmio mu yani
tarafından
Farkediyor ama yine soğuk yani
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ayaklı boydan tulum giydiriyorum içine de kilotlu çorap giydiriyorum . Kziim da çorap giymeyi sevmiyor çözümü böyle buldum. Alt katında boş bir dükkan yerler çok soğuk . Herşey dünya pahası . 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

382,363 soru

11,447,912 cevap

35,021 kullanıcı

...