0 oy
1,035 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar  kaynım askere gidecek şenlik yaptı 3koyun kesildi pisirildi içkisi kolası yemeği herşeyi kocam ve kaynım ortak ödediler neyse askerliği de satın aldı neyse 45 bin ödediler neyse yine kocamla ortak 5 kardesler hiç biri bişey yapmadı neyse yarın yemek yapılacak etli ekmek kolası yemesi içmesi bütün eltiler gorumceler 4elti yani abileri de 6 gorumce çoluklu çocuklu neyse bide amcaları anliyacaniz cumbur cemaat herkes benim eşim kaynım yapıyor sanki tek kocamın kardeşi anası babası var emekli maaşları var bende kızdım baban niye yapmıyor biz herşeyi yapıyoruz 3cocugumuz var kirada otuyoruz ben kaç kere sağ dolu doğirim dedim dışarı çıktı geldi sinirle ayağiyla kapiya. Vuruyor kapıyı açmadım açsaydim dayak yerdim vala sonra giti geldi yine uğraştık sabah oraya gitmemi istiyor enayimiyim ben gitsem mi gitmesem bilmiyorum? İçim şişti resmen 

13 Cevaplar

+7 oy
(765 puan) tarafından
Ayyy neysee....
(48,628 puan) tarafından
çocuklar duymasindan gonul neyse ☺️☺️☺️
(2,832 puan) tarafından
Ahahaha ilkbaaall☺️
(48,628 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(13,824 puan) tarafından
:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
-Reklam-
+4 oy
(15,150 puan) tarafından
Tebrikler eşin ailenin enayisi seçilmiş. 

1 kaynin bedelli askerlik yapıyor. Sanki hudutta düşmanlara korku salıyor da 3 gün 3 gece yemek veriliyor. 

2 madem bedelli yapmayı biliyor kendi parasini kendi odese ya. Sen haklısın ama eşin b.klarini yemeye gönüllü. O yüzden bişey deme. Bosssssver gitsin. Geç gidiver yarın. Rahatsızlandım falan filan de geçiştir.
tarafından
Vala delirecem gidecem oraya kayın babam akılı emekli maaşı saklar kocam ***** niye ya elti görümce yiyecek eve davet edelim dedim yok ilaki millete yemek yedirecek
(15,150 puan) tarafından
Bak dostum senin eşin akillanmaz belli. Nerden mi biliyorum . Kendi babamdan. Kardeşlerinin hepsinin b.klarini yedi. Bize de zorla yedirtti. Sonuc noldu hocbiriyle konuşmuyoruz şuan. Ama kendi aynen devam ediyor. Ederse etsin. Kendi de anladı değmeyeceklerini emin ol ama can çıkar huy çıkmaz.o yüzden aynen devam ediyor
(799 puan) tarafından
Ay yeminle hahajçhahaha okadar güzel yazmışsınız ki
(15,150 puan) tarafından
Teşekkürler ☺️
+2 oy
(9,200 puan) tarafından
Neyse kelimesinden başka bişey anlayamadım :)
+1 oy
(285 puan) tarafından

Ne anladın Yurdagül ne anladn:D

(9,200 puan) tarafından
:Djdjjdjsjsk
(285 puan) tarafından
Ahahahahah :)
tarafından
Yaaaa sksksjsjsjs
+1 oy
(598 puan) tarafından
El ne derse desin Benim kocam ömür boyu boklu teröristlerle savaşıyor o dağ Benim bu dağ senin geziyor ilçeleri temizliyor 10 aylık kızım bir kere babasına dokunamadi  Benim kocam evlatlarima Hasret sırf rahat uyuyalım cocuklarimiza devletimize milletimize zeval gelmesin DİYE senin boklu kaynin askere gidecekmiş bedeli gidecekmiş hizmetciliginide sen yapacaksın öyle mı zıkkımın kökünü yesin zıkkımın kökünü içsin adiiii önce delikanlı olup adam gibi askerlik yapmayı öğrensin 
(598 puan) tarafından
Cevapvermebana bak güzel kardeşim para karşılığı yapıyor evet gönüllü değil ama Bizim ne yaşadığımızı inan bilemezsin para mecbur alıyor kı alması da lazım kaç gece soğuk taş üzerinde uyudu kaç geçeyi ve günü aç geçirdi biliyor musun? Evden çıkalı 10 ay oldu Benim kızım 10 ay önce doğdu babasınin eli eline degmedi haa sunuda ekleyim para olmasa da işin ucunda eşim yine gider yine yapar bende aslanlar gibi yine beklerim aldığı para 10 Bin 8 bini devlet kredi ödemelerine geri alıyor Bin lira ben Bin lira eşim alıyor Bir ay idare EDİYORUZ
(598 puan) tarafından
Adasmob abla sen üzerine alınma lütfen ben görgüsüzlük yapan için ******** dedim seni az çok tanıyorum Bir çok postuma yorum yaptın seni üzmek kırmak istemiyorum ama çok Zor Bir dönemden geçiyoruz anla lütfen uzduysem affola
(598 puan) tarafından
Aslsmym Ablam Allah razı OLSUN duaların kabul olsun Rabb'im senden razı gelsin inşallah
(1,092 puan) tarafından
Estfrullah canım Allah sağ salim kavuşmak nasip etsin eşin askerliği asker olmanın verdiği sorumluluğu seviyor sevdiği işi yapıyor benim eşim hiç sevmiyor mesela ünv. Okumuş askere gitmemek için sürekli dışarıdan ünv sınavına girmiş biz nişanliyken bozdurdu tecilini direk bedelli çıktı eşim ilk gidenlerden 15 bin civarıydı o gittiğinde yani demek istedigim bunun erkeklik adamlık la şerefle alakası yok herkesin kendi seçimi degilmi . Sevgiler sana benden çok öpüyorum
(598 puan) tarafından
Allah razı OLSUN ablacığım uzduysem tekrar kusuruma bakma lütfen  post sahibinin görgüsüz kayni için söyledim o kelimeyi
0 oy
(1,024 puan) tarafından
İnan hicbirsey anlamadım eşin neden sinirle eve geldi
tarafından
Biz yaptık canim askerliğe satın aldı 45bin şimdi yarın gidecek cubur cemata yemek yapacak kocam
(1,024 puan) tarafından
Allah ıslah etsin tamam kardeşi ama evli barkli insan birakta ana babası yapsın yemeği ben asla izin vermezdim eşimin yemek yaptırmasına
tarafından
Bak 4kardesi var neymiş ortak çalıyormus dedim sen helal etmesen bile ben helal etmem bide bir ay kocam tek çalışacak ortakmis gibi kaynım var gibi neymiş aramızda ida yok
(1,024 puan) tarafından
Yani ne denilir ki seni de sinirlendirmek istemiyorum daha fazla ama enayi galiba kocan
tarafından
Ben yuzunede dedim ensyisin diye bide erkeklesiyor kapıya vuruyor kiracakti açsaydim dayak atacakti
0 oy
tarafından

Ataturke bu kadar  hazırlık yapılmamıştır :angel:

tarafından
Vala Allah'ına kurban senin ya yarında oraya git diyor
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Afedersin canım ama eşin enayimi
tarafından
Enayiler sagulsun önde gideni ben bu adamı adam edemem
(3,095 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne deyim canım işin zor
tarafından
Columuzun çocuğumuzun sadakasi olsun bacısı amalyat oldu ise bile yaradı 30,bin para verdik tek bu kaynimla değerleri yanaşmadı bile
0 oy
(877 puan) tarafından
Şimdi birşey derdim de neyse...
tarafından
De de zaten yüreğim şişmiş canim vala kriz geçirenme az kaldi
0 oy
(767 puan) tarafından
Amannn neyse ne bosver sjsjsjs
0 oy
(48,628 puan) tarafından
bu post dunde yok muydu
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Kız senin ne çok işlerin var Allah yardımcın olsun postlarina hep denk geliyorum 
tarafından
Hiç deme ya vala ellerinde olsa bir canımızı almadıkları kaldi
0 oy
tarafından
Tek takıldığım şey neyseler:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 798 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 433 göst.
0 oy