0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

arka fonda :Toygar ışıklı 

acımasızsin ,isyankarsin ,vefasizsin riyakarsin ,hem günahsız hem günahkarsin  hayat gibi 

Hayat gibiiiii

caliyo hehehe 

Evime sonunda döndüğüme göre bı anlık alayım.

Beyimlen  kuzey güney keyfisi yapıyoruz siz napiyosunuz kuzular ? ☺️❤️

17 Cevaplar

0 oy
(4,033 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

benm fonda da aynı müzik var ne tesadüf :) (
tarafından
Eneeee sen var ya sennn benim canımsın .yaprak dökümü favori dizimmmm :D ☺️❤️ ulen ya dizi ikizimi buldummmm
(4,033 puan) tarafından
Sjsjshsh kuzey guneyi de bitirdim bu arada belirtmek isterim :Ddd
tarafından
Hshshshhs yaaa aşkı memnu da izlemissindir kesin 1636373 kez ben gibi sjshhs
Ben de izledim eskiden bunların hepsini yine yine bi daha izliyorum ☺️
-Reklam-
+2 oy
(15,845 puan) tarafından

12 den aonra kim sana ne anligi atsin serifeee:woot:

(48,908 puan) tarafından
☺️☺️☺️iyiydi bu
tarafından
Hahahshshdhdhdh ulen fatoo ya
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Bebemi sallıyorum İnşaAllah uyursa eşime sabaha gömlek ütüsü bekliyor daha. Vay yaaa bende özledim böyle keyifler yapmayı. ☺️
tarafından
İnşallah uyur kuzu ☺️❤️ bebiş zor mu uyuyo ?
(2,897 puan) tarafından
Salla salla işimiz zor şerifem yaa İnşaAllah unutur bir gün  sallanarak uyumayı da.
tarafından
Unutur tabiii zamanla kaç aylikti kuzu ya
(2,897 puan) tarafından
10.ayın içindeyiz bebekciim. Fena sardı sallanarak uyumaya. ://
0 oy
(1,024 puan) tarafından

O boynuzlara gözüm takıldı :D

tarafından
Hehehe ulen ya Allah bizi boynuzlardan korusun :D
0 oy
(48,908 puan) tarafından
ee bana atacagin resim nerde o diye girdim☺️
tarafından
Ya 8 GB den büyük diyo atamadım ikbalim denedim de yapamadım .Arkadaşın teliyle cektiydik bayağı bı kaliteliydi shshdh kabul etmedi
(5,220 puan) tarafından
Ekran resmi alıp at kıs
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız o zürafaya bende baktım almayı düşünüyodum okadar kısa mıymış o. Size iyi seyirler bende balkon keyfisi yapıyorum 
tarafından
English home daki minik ben ordan aldiydim.Bi de uzun var kocaman kuzu ☺️❤️ sağ ol canimm sana da iyi dinlenmeler balkonda
(5,220 puan) tarafından
Saol canm :)
0 oy
tarafından
Sonunda evim evim güzel evim ha serifemm ❤️☺️ 

Bizde eşimle çay keyfisi yapıyoruz balım ☺️ 
tarafından
Sağolasın serifem❤️ hamdolsun aşkommm  iyiyim sen nasılsın minik kaslı erkeğin nasıl babayı çok özlemiştir şimdi balımmm ❤️☺️❤️
tarafından
Evet ya çok ozlesmisler .Hele eşim sürekli oynuyo ☺️❤️ çok özlemiş Cook .Biz yokken sürekli resimlerine bakmış .iyi olmana cooook sevindimm canimmmm
tarafından
Sağolasın canımm benim Allah CC razı olsun senden rabbim eşin ve minigin ile bir ömür mutlu huzurlu kılsın sizi bitanemm ❤️❤️❤️☺️
tarafından
Aminnn canımın iciiii☺️❤️ ayy var ya tanımadan kan kaynaması tam olarak bu ❤️ çok öptüm seni
tarafından
Bende seni çooook öptüm balımmm gerçekten içimden gecenler bunlar kalbime gelenler hatta içim o kadar dolu dolu oluyorki ne yazacagimi bilemiyorum kelimeler kifayetsiz derler ya bu olsa gerek ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(12,807 puan) tarafından
İyi seyirler 

Kız uyuyo koca olacak ayi grip olacak glba uşuyorum dıyo ayağina sıcak suya koydu şimdı ihlamur verdım 

Bi duşa mi girsem
tarafından
Ene niye ayı dedin beyine kuzu geçmişler olsunnn  git gir duşa iyi gelir rahat uyursun ☺️❤️
(12,807 puan) tarafından
Seviyorum adami ❤ gidiyorum artık haydı kalkım
0 oy
(11,573 puan) tarafından

O kızı izliyorum fragman bekliyom bebe ve koca çoktan uyudu biterse inşallah herkesi yerine yatırıp bende yatcam  :D

tarafından
Ohhhh miss iyi uykular şimdiden ☺️❤️ ben gündüz geç kalktım biraz daha dururum galiba
(11,573 puan) tarafından
6 da dikti bugün cimcime beni  :D sana iyi keyifler hayırlı geceler kuzum  :)
tarafından
Sana da kuzu ☺️❤️ hayırlı geceler ,iyi dinlenmeler
0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gökyüzüne bakınca adını görüyorum ellerim seni arıyor bir anda uzanıyorum bulamıyorum geri gellll... İnandım aşkına çabaladım hergun....... seninle başka bir dünya gördüm....... sevgimi saklamadim sana birgün ........adına açılan acılara gomuldum ....anlamadın ki benim adım sair 
tarafından
Elleri ellerime ooo
Gözleri gözlerime ooooo
saçları saçlarıma karışan bir sen olsaaaaaaağğgn

Ünlü düşünür  ,bestekar ,guftekâr Kaan tangoze ( duman)
(7,121 puan) tarafından
Of şerife of
0 oy
(636 puan) tarafından
Bebek nazar ettim çok güzel uyuyor diye şu saat olmuş hala sallıyorum 
tarafından
Eneee oku bol bol kuzu ❤️
(636 puan) tarafından
Kafayı yicem okuyorum okuyorum ananın nazarı evlada çok çabuk degermis şekil A ☹️
tarafından
Evet ya çok diyolar onu kuzu .yine de bolca oku☺️❤️
0 oy
(4,177 puan) tarafından
Eşim işe gitti minik adamımı şimdi uyudu daha yerine koydum geldim çöpleri çıkarıp Bi çay alacagım kendime korka korka içiyorum genelde ha ağladı ha uyandı diyerek bu çocuk büyüyene kadar bana keyif meyif yok gari ya 
tarafından
Ohh hemencik iç kuzu uyanmadan ☺️❤️ yaa bizimkinin de uykuları bozulduydu kan değerleri çok düşmüş .demiri yerlerdeydi ondan bozulmuş .bı kanına baktır sende istersen kuzu❤️
(4,177 puan) tarafından
Bu 9. Ay aşısında bakacaklar sanırım ona da kuzum ya çok geçmiş olsun size ne yaptınız ekstra takviye mi başladınız ne kadarlık oldu kaslı erkek ☺️❤️
tarafından
Başladık kuzum 1 yaşına girdi ☺️❤️ kanını toplamak için ferrozinc e başladık .Ocean gram fayda etmedi.Su an kanı toplandi şükür ☺️❤️
(4,177 puan) tarafından
Oyy maşallah maşallah bizimki de yaşına girsin ya ben Bi an önce büyüsün istiyorum valla o zamanda bu zamanları özlerim tabi ama Bak şimdi yine uyandı bu ara dişi mi geliyor nedir sürekli uyanıp kulağını çekiyor kuzum
0 oy
tarafından

Oy serifem post acmis ❣️☺️ 

image

tarafından
Oyyy aysummmm canimmmm tatlı arasimin datli  anassiii☺️❤️ yicem onu ben
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kanka gözlerim kapanıyor yaa. Yiğit Efemin doğum günü masasına bakmaya girdim yine de ❤️
tarafından
Onu atmadım aslım yaa kabul etmedi büyük dosya diye ❤️ uyu hadi ben yine atarım bı ara ☺️❤️
(13,202 puan) tarafından
Tamam yarın unutma. ❤️☺️
0 oy
(3,331 puan) tarafından
Ben de annemlerdeyim bugün çok yoruldum oğlum da uyku saati kaçtı uyusun yatıcam inşallah. Fındık burunlum ne yapıyor ☺
tarafından
Mervisimmm uyusun hemencik yat sen de ☺️❤️ fındık burunlu da uyuyo .erken uyudu bugün ☺️
(3,331 puan) tarafından
Yaptın mı doğum günü postunu görmedim hiç
tarafından
Yaptım evet ama paylasmadim fotoyu kabul etmiyo ekran resmi alip paylascam artık☺️❤️
tarafından
8 GB den büyük diyo resme.ekran resmi alınca düşüyormuş
(3,331 puan) tarafından
Merakla bekliyorum ben ☺
0 oy
tarafından

Buda benim anlığım şerifem muhteşem ekoseli pijamam ve menengiç kahvem sjsjjsjj

image

tarafından
Ekoseli pijaman ve fincanın tam bı influencer havası verdi be güzellik jsjsjd ☺️❤️ çok hoşmuş fincanin
tarafından
Yaaaa çok tatlısın ☺️❤️ adres gönder hemen kargolayım ❤️
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bacı oralar niye öyle kalabalık 
tarafından
Öyle seviyom bacı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 566 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy