0 oy
62 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (133 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar sureklı ceyız postu acıyorum lutfen yanlıs anlamayın. 3 yıllık evliyim. Gurbette yasıyorum. Hıc kimseyi tanımıyorum baya asosyal hale geldim hele cocukda olunca arkadasım bile kalmadı. Zaman ayıramıyorum. 

Çeyızcı kızlar bilir hersey benim kafamda basmıyor bu konulara annem kaynanam da yaşlı anlamıyor.

düdüklü tencere

Kahvaltı takımı

Yemek takımı 

Bıçak takımı

Kasık catal bıcak takımı 

Mutfaktan basladım. 

Kızartma tenceresi 

Bana bilgi verin nereden hangi markadan alayım. Tencere mı Karaca alcakdm burada bu kız korkmaz al dedi Allah ondan razı olsun. Korkmazın çeliği granıtı orjınalmış dıger Karaca kaplamaymış bu sayede öğrendim sızede bilgi olsun. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(803 puan) tarafından
Karaca alma korkmaz al vallla şu kahvalti setlerinin anlamış değilim ayrı ayrı set yapardım ben olsam birde düdüklü tencere en son al derim 
(133 puan) tarafından
Ben anlamıyorum hanı alınması lazım mı almak mı lazım kafam basmıyor ablamda yok hıc ceyız dizme olayı yasamadım gormedım
(803 puan) tarafından
Tabiki alınması gerekli şeyler var kesinlikle  2 takım tencere setin olsun tavalarin olsun çok kullanılıyor yemek tabağı çatalı olmalı düdüklü olsada olur olmasada olur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
0 oy
3 cevap 108 göst.
7 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevah (1,514 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.