0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (481 puan) tarafından
Cocugumun babasi olcak adam 15 gündür hasta.  15 gündur ilaç iç  git tedavini ol bebegin gününde  gelecegi ne malum geldi gelecek nasıl  opup koklayacaksin diyorum. 

yok neymis ben hasta olmam 

bir gun yatar kalkarim 

Ben kendimi tutuyorum

Hasta degilim bilmemne diyip duruyor.

Zooorla gidip ilac aldirttim iki gun kullandi kullanmadi sonra yine sabahin 5lerinde 6larinda ava gidiyo kendine hic dikkat etmiyor.

niye bu cocugu bir tek ben dusunuyorum. Su an bile hala yanimda burnunu cekiyo 17 kasim beklenen normal dogum tarihi  15 kasima sezeryan randevumuz var. Yani 5 gun sonra Yeter artik dedim bagirdim cagirdim gecer o gune kadar diyo yarin olmicagi ne belli diyorum napiyim diyo lanet olsun su insanla evlendigim gune bu kadar sorumsuz gevsek bir insan daha yok. 

1 cevap

0 oy
(215 puan) tarafından
Kocan mi hasta kayinpederin mi anlamadm babasi yazmissin 
(215 puan) tarafından
Once biraz sakin olun Evet sorumsuzluk yaklasamiycak bebege zaten saglikli bir insan bile titiz bi sekilde yaklasiuor yenidogan bebege bilemedim
(481 puan) tarafından
Haklisiniz duzelttim kocam olcak adam sorumsuz vurdumduymazin teki bi insan 15gunde caresine bakmaz mi ya bu cocugu niye bitek ben dusunuyorum diyorum napiyim simdi diyo
(215 puan) tarafından
15 gundur hastaysa zaten doktora gitsin Sen bitki cayi felan yap Bnm de kocam hasta 3 gundur evde yatiyo ama bakiyo kendine hamileyim Bende bi cocugumda var kellepaca bile icti iyilesmek icin ne bulduysam yapiyorum bitki cayi vitamin tayloth vs
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Necla Tekin (113 puan) tarafından soruldu
+1 oy