0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (623 puan) tarafından
Bir çatı altında oturanlar yada birbirine yakın oturanlar eltiniz ile yüz yüze kavga ettiğiniz varmı

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Keşke etsem valla içimde ona biriken öfkem çok sjsjsj ama yan yana gelme ihtimalimiz yok kocasından boşandı anasının evinde 
-Reklam-
0 oy
(2,182 puan) tarafından
Kavga değilde tartıştık 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
ayy ben cahil bi insanla kavga edip kendimi onun seviyesine dusuremem anlatsamda soylesemde zaten anlamicak o yuzden kavga edip kendimi strese sokamam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Herhalde ben burda 1. Sıraya otururum kocası elimden zor aldı onu döverken iyi bişeymi dersen değil ama hak etti bebegıme bal verdı 2ö ye veririken akıllanmadın mı diye çarptım benim kız 2 gün hastahanede yatmıstı ilk verisişnde
(9,247 puan) tarafından
Oyle valla ile olmuyor sizin oralarda deemekki bunlar kaldırılıyor ama eşimin köyünde laf alır başını gider ben suratına bakmam aslında normalde olsa ama eş hattı işte
(439 puan) tarafından
Neden kaldirilmasin onu anlamadim ben şimdi kötü yola mi gidiliyoki kaldirilmasin eltinn küsmüş işte kaldiriliyo ben konuşmam valla kim ne derse desin bana aileme zararı olan insanla zaten konuşmam
(9,247 puan) tarafından
Ewde savasta olsa dısarda mıllete laf verılmez bizim oralarda eltim küser barısır kendo kendjne Yaşar herseyi   diyelim ki bu olay dısarda duyuldu 1 sene köy üzerine kata kta konurus bana kalsa ben sokaga ındorır döverdim ama ben ordan dönünce sık bi kaynanam var onla yaşıyor mazlumun teki ona yükleniyor ay eşimin tarafı cok enrerasan ya ben bile cozemedım ki tam anlatayım senede 15 gün görürüm ondada aynı ewde mecbur konusuyorsun
(623 puan) tarafından
Peki kocasi elinden zor aldığinda kimin tarafindan tuttu?Eşinin tarafindan mi tuttu yoksa ona kızdı mı bal vermis diye?
(9,247 puan) tarafından
Konuyu kapatmaya çalıştı okadar değişikler ki kadınların arasına giremyix dediler .
0 oy
(4,239 puan) tarafından
4 eltiyiz 12 senelik evliyim birkez bile kavgamız olmadi şükür 
0 oy
(803 puan) tarafından
Altlığı üstlu oturuyoruz no no no asla kavga etmedim etmemde birsey olsa bile ki olmadi susarim zaten benden yaşça küçük sorun olmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben tartıştım canım para birdi yeme icmede birdi sadece uyumaya evime üst kata çıkıyordum aşağıdan bir şey vermiyordu ama yukarda ne varsa aşağı indiriyordu para bir olduğu için bende dedim benim eşimde alıyor sana soracak değilim oda dedi ben almışım falan baya tartıştık sonra eşime de dedim sonra büyük eltimle kavga ettim Bursa'ya taşımıyorum dedi kaynananla kayinpederinle kim bakacak sende gidiyon bende dedim ben yok Ken kim bakıyordu burda bu kadar insansınız bakamayacakmisiniz dedik onlada tartıştık 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hyr beraberde oturduk etmedık. Cunku arapça bılmıorum oda turkçe yoksa ıyı laf dokardımda işte
(2,182 puan) tarafından
E kız nasıl anlaşıyordunuz
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Düğününde gördüm en son küçük hesaplar peşinde olan insanlarla işim olmaz zaten beyni benim laflarımı basmaz birgün aynı ortamda olcaz illa o zaman ne olur bilmem
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Alt üst oturuyorum ve oldu iyi ki de oldu nasıl biri olduğunu gördüm o gündür bugün o kadına gram güvenmiyorum 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Telefonda tartıştık eve dövmeye gidiyordum benden önce çıkmış kaçmış Kayseri'ye anasının dizinin dibine gitmiş kuyruğunu kistirip 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
3 elti ayni binadayiz hic kavgamız olmadı ama konuşmuyoruz yani kavga edip araya mesafe koymadik olduğumuz günden beri konuşmayız 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 335 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 830 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...