0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından

image

bebegim uykuya geçerken çok huysuz oluyordu ağlıyordu sürekli bende kafamdan bir ay ve yıldız hikayesi uydurdum yavrum yıldız uymaj için seni bekliyor uyuyup kocaman bir yıldız olmak istiyor diye sonuna ekliyorum o zaman sakince uyuyor konuştuğu zaman falan bebeğim yıldız uyuyir sessiz ol falan diyorum uyuması daha kilay oluyor. Demem o ki ben bu karanlıkta parlayan ay ve yıldızı onun odası için almak istiyorum. Alıp memnun kalan  var mı anlattığım masal onun için daha inandırıcı olur gibi geliyor. 

11 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Valla bende uzun Bi süredir almak istiyorum ama nasip olmadı Bi bekleyelim surda güzelse alalm:) 
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiç almadım ama bence çok iyi fikir küçükken çok severim bu fosforlu yıldızları 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bende düşünüyorum almayı ama bilmiyorum güzel durur mu ya 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Benim çocukların odasında var. Çok güzel parlıyor karanlıkta. Hatta sonradan bauhaustan gök taşı da aldım ama onları yapıştırmak henüz nasip olmadı :)
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben aldim fotograftaki kadar cok parlamiyor 

Odanin ışıgini yakman lazim 15 20 dk sonra ışıgi kapatinca parlaklik veriyor o da ya 5 dk ya 6 fazla degil 
0 oy
tarafından
Evet ben gerçeğini görmüştüm karanlıkta çok güzel parlıyorlar, anlattığınız masal da daha inandırıcı olur hem de hayal dünyası daha gelişir bence çok iyi fikir hatta ben de almak istedim görünce sağolun bana da fikir vermiş oldunuz :) 
0 oy
tarafından

Ben daha kücükken alinmisti cok güzel parliyor karanlikta yine alasim geldi de yaş 27 :D

0 oy
(11,298 puan) tarafından
Seneye bebeğime oda yapınca bende alicam bunlardan aklımda güzeldir neden güzel olmasın ki canım 
0 oy
tarafından
Ben yıllar önce bekarken almıştım. Halada duruyor annemgilin evde. Tavanda..

Ama parlıyor hafiften
0 oy
(1,975 puan) tarafından

Ben bunun lambasını aldım tavana yıldızlar yansıyor. Bunların verdiği ışık çok yeterli gelmedi. 

image

0 oy
(4,390 puan) tarafından
gereksiz buluyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 374 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy