0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,529 puan) tarafından
Kızlar vayinal enfeksiyon gebe kalmaya engel olurmu enfeksiyon varmış bende ilaç verdi doktor gece yatmadan içeceksin dedi sabaha kadar idrara çıkma dedi acaba enfeksiyon dan mı gebe kalamıyordum ola bilirmi

4 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Doktor engel oluyo dedimi bnm duyduğum oluyor
(3,767 puan) tarafından
Oluyo ileri derece olursa.
(1,529 puan) tarafından
Benden beyaz akıntı geliyordu kokulu hafif kaşıntı oluyordu bu akşam içecem ilacı inşallah düzelir
(3,767 puan) tarafından
İnşallah hamielyken dikkat et eğer enfeksiyon olursan mutlaka iç ilacını doktorun verdigi
(1,529 puan) tarafından
Bir tane toz var sadeçe ya ilaçta suyla eritilip içiliyo gebe kalırsam yine olursa aynı ilacı kullana bilirmiyim acaba
(3,767 puan) tarafından
Bana hamileyken verdikleri de tozdu ama enfeksiyon varsa kullanacaksin
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm engel diye biliyorum hamileyken de dikkat et enfeksiyon kaptiginda bebeğe geçiyor o yüzden hamileyken de dikkat et benim kuzenimin bebeğine geçmişti 2 hafta hastanede kalmıştı 
(1,529 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bu akşam kullancam inşallah geçer ya gebe kalamıyorum bu ay farkettim işte sık idrara gitme kokulu akıntı beyaz peynir gibi enfeksiyon varmış doktor ilaç verdi suda eriyen iç idrara kalma dedi bu gece içecem inşallah geçerde gebe kalırım bir umut işte
(262 puan) tarafından
İnşallah cnm hemen kalırsın bu arada folik asit vitamin kullanıyormusun benimde hemen olması folik asit kullandım 2 hafta birde asitli şeyler tuketmedim  çok şükür 1 ay snr ogrendim
(1,529 puan) tarafından
Folik asiti bıraktım 3 ay kullandım acaba tekrar mı alsam
(262 puan) tarafından
Cnm bende al iyi bir marka al düzenli kullan birde beslenmeme dikkat et insalkah Allahin izniyle hemen kalirsin
0 oy
(663 puan) tarafından
Soğan kaynat suyunu iç onunda çok b faydası oluyor ilaç gibi ağrıyı kesiveriyor
(1,529 puan) tarafından
Gebelik için önermişlerdi onuda bana hergün mü içmek gerekiyor peki
(663 puan) tarafından
Bi zararı olacağını düşünmüyorum doğal sonuçta ben hergün içiyordum
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Zaten vajinal enfeksiyon varken iliskiye girmek bile tehlikeli degilki bebek

İlgili bir soru bulunamadı

380,300 soru