0 oy
96 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (220 puan) tarafından
Sipariş vermiştim eski ev adresini vermişim. Kargodan bugün aradılar bende yanlış adresi verdim dedim. Benden yeni adresi istedi, ben arkadaşa iletirim kargonuzu evinize getirir, öğleden sonra sizin kargoya bakarlar dedi. 

Biz konuştuktan yarım saat sonra kargoyu sorgulattigim da teslim edilmedi gözüküyor. 

Ve hala teslim edilmedi. 

Herhangi bir sorun olur mu? Kargo kaybolmaz veya bugün teslim olmazsa yarın şubeden mi almam gerekir. 

4 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yarın şubeyi bı daha ara Cnm öyle dediler ise bırakırlar 
(220 puan) tarafından
Tamam olur arayayım. Eski ev adresinin vermiş olduğum şubeye mi aramam gerekiyor. Beni orada bulamadıkları için o mahalleye bakan şubeye mi ilgilenir
(6,859 puan) tarafından
Eski adresin şubesini ara
(220 puan) tarafından
Teşekkürler yarın sabah ararım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şubeden alabilceksen al yoksa iade olur 
(220 puan) tarafından
Şubeden alabilirim ama eski mahalleye bakan şubeye mi gitmem gerekiyor. Yoksa şu anki ev adresime bakan şubeye mi? Evde olunmadigi zaman en yakın şubeye gidiyormuş galiba o yüzden sordum
tarafından
Uygulama üzerinden bak hangi şubede gözüküyor
(220 puan) tarafından
Şimdi baktım eski ev adresine göre olanda gözüküyor olmadı bugün gelmezse yarın gideyim
0 oy
(220 puan) tarafından
İyi günler herkes ee
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Ben geçen kızım için magnet sipariş vermiştim daha yeni taşındığımızdan dolayı kapı numarasını yanlış yazmışım adres bölümüne kargo gelmiş geri şubeye gitti 3 gün içinde teslim almazsanız iade edilecek mesaja geldi bize gidip almadım tekrar kargo gitmiş sahibine eşimi arattırdım geri gönder dedik kargo ya tekrar gönderdim şubeden alın dedi biz kapıda ödeme istedik tekrar geldi ama fiyat farkı oldu biraz satıcımız çok anlayışlıydı sağ olsun ☺️
(220 puan) tarafından
Bana üç gün içerisinde almazsanız vs diye mesaj gelmedi kargocu anlayışlı çıktı getirecek de ben şeyden korkuyorum kargoyu birbirlerine verirken arada kaybolmasından bilemedim ama evet sizin satıcı anlayisli çıkmış git gel yapması da kötü ama bir sorun olmamış ☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,495 cevap

34,855 kullanıcı

...