0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Banyo yaptırıyorum gözüme su kaçtı yok burnuma su geldi hıçkıra hıçkıra ağlıyor daha banyo yaparken ağlamadan çıkamıyoruz küçükken yoktu bu 2 yıldır var.

Veya bir şey anlatıyor yanlış anladım diyelim hemen mızlanarak ağlıyor gibi değişik yaaaaa öyle değil yaaa başlıyor kendini sallamaya ağlamaya tamam nasıl kızım hadi anlat diyorum daha mızlanmaya devam ediyor 

Çok yavaş hareket ediyor ayakkabı gitcek kızım hadi hemen çıkalım diyorum hiç umurunda değil bir şeyi 5 defa diyerek yapıyor sallamıyor beni ben bu huylarını napacam bazen bağırıyorum sonra bağırdığım için üzülüyorum ama artık sinirlerime hakim olamıyorum en ufak bir şey de yaaaaaa öyle değillll diye yüzünü asıp mızranmaya başlıyorya deli oluyorum artık. 

Normal mi bunlar. 

Valla çocularıma sinirlenmeyim diye psikoloğa gidip bana bir hap versin onj düşünüyorum 

5 Cevaplar

+1 oy
(6,236 puan) tarafından

Bu resmen benim 4.5 yaşındaki kızım :'(

Herseyi aynı 

Banyoda öyle ağlaması var ki sanırsın işkence ediyorum 

Saçını tararken yine aynı 

Diyorum kızım heralde ben ölsem bu kadar anlamazsın bu kez anne öldün mü diyip ağlıyor

Yok yok şaka yaptım diyorum niye şaka yaptın diyip ağlıyor 

Sabır çeke çeke ona bisey yapıyorum vallahi billahi 

Birde mesela kızım mutfaktan şunu ver diyorum yüzüme bakıyor gidip banyonun tuvaletin kapısını acıyor orda mi diye bakıyor 

Küçük kızım 3 yaşında hemen alıp geliyor 

Oy oyy bana da yardım edin 

-Reklam-
0 oy
(5,379 puan) tarafından
Üç yaşında şu an tepemde delirmek üzereyim ne laf dinliyor ne bişey işine gelmezse bağırır çığlık atar aglar  az önce komodinin üstünden düştü koltukların tepesinden zıplıyor eşim diyo ki hani kız çocuğu nazlı olurdu bu tarzan gibi diyo  Ne hapı veriliyorsa banada versinler
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Aynı konuşma tarzına sahip 10 yaşında bi çocuk var arkadaşım kafayı yemek üzere.  Yaş büyüdükçe insan biraz daha beklenti içine giriyor. Kendini yerlere atıyor, kadın kahve yapıyor kızım bekle vericem sanada kızım bekle bak yapıyorum oturup ağlıyor sen bana vermiyorsun diye. Diyorum bak ablacım sen bunları anlayabilecek yaştasın, görüyorsun şu an hazırlıyor niye vermesin bekle sabret. Daha da mızmızlanıyor bende tıkanıyorum tahammül edemiyorum . Bi uzman görüşü almak lazım. Yaşlar küçük değil çünkü. 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ayy kızımi okudum bide hemen bağırması var 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bence büyüklerden çok yüz bulmuş şımarmış yada babası çok nazlıyo sizi takmıyo ağlıyarak dediğini yaptırıyor bir müttet bence dediğini yapma kurallar koy sen laf edince eşn Veya başkası savunmasın onu yoksa ilerdede seni takmaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mrvvvv (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 754 göst.