0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar uzatmadan anlatmak icin uğraşcam. Ben 1 senelik evliyim gurbetteyiz asker esim. Esimin bi teyzesi var hic evlenmemis 40 yasinda. Süslü püslü sosyetik bi sey. Biz esimle nisanladıktan sonra bu kadının hareketleri beni ufaktan delirtti. Esimi boynuna yakın yerinden öpüyo (şehvetli ses cıkararak) ortamda ben varsam esimin kolunu eğilip öpüyo. En son düğünümüze yakın bi zaman esime beni kucağına al demis esim de almıs kucağına damat gelini alır ya hani o pozisyonda. Geldi bana bu teyze esimden icin ahmet beni kucağına aldı dedi sebep dedim prova canım dedi evlendiğiniz gün senle evinize öyle gircek ya dedi. Delirdim kocamın ağzına ettim afedersiniz yani o zaman nisanlımdı. Esimle teyzesi hep arkadas gibilermis esimin derdi tasası ne varsa hep teyzesi yanında olurmus bekarken. Sanırım kaynana duygusuyla kadın benim varlığımdan rahatsız olduğu için eşime sümük sümük yapısıyodu aşık gibi. Bu tarz davranıslar bana ters istediği kadar teyzesi olsun nikah düsmesin kimse kocamı boynundan öpemez kucağına cıkamaz. Evlendikten sonra da sürekli esimi arayıp beni artık 2 günde bir arıyosun eskiden her gün arardın diye darlamaya basladı bir oldu iki oldu ortalığı ayağa kaldırdım kızlar. Bosanmalara geldik ve teyzeyi hayatımızdan def ettim. Esim sadece izinlerde ahde vefa 5 dk uğruyo onda da yanında ben oluyorum hicbi sekilde yanyana getirmiyorum. Kadın da sağda solda benim dedikodumu yapıyomus kulağıma geldi bu bahaneyle ben de küstüm. Artık hayatımızda yok gibi bi sey. Sizce haklı mıyım? Kadın aşırı cıvık. Yüz verdiğim an kocamın kucağına oturuyo zilli

26 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Yuh hayir arkadas vs olurda bir kadın teyzesinden de kıskanmaz bence ya abartmışsın birde boşanmaya kadar gitmişsin. Hayir teyze anne yarısıdır. Sen evlenene kadar o kadın bakti belki de eşine nasil abartmissin yeminle okurken yuh dedim. 
(2,627 puan) tarafından
Normal mi sence??
Teyzenin yaptiklari
(66 puan) tarafından
Yani bunu annesi yapsa anormal mi olacaktı? Teyzesi nasil bir şüphe duyuyorsun ki ne olabilir Allah aşkına
(2,627 puan) tarafından
Anneside yapsa anormal
Ben oglumun kucagina atlamam şahsen yada nefesimi vererek şehvetle öpmem karisinin yaninda doguruyoruz diye igrençligin anlami yok
Anneyle olan ilişki ayri eşle ilişki ayri
(66 puan) tarafından
Valla canim benim bence abartıyorsun ve bu durum boşanmaya kadar gitmez. Onun elinde büyümüştür eşin büyük bir ihtimalle yegeni ile ilişki o şekildedir. Senden öncede o şekildedir simdi de o şekilde aralarına girip gorusturmemek bilmiyorum bana saçma geldi. Teyzesinden kıskanıyorsun ya mantıkli mi Allah aşkına kıskanma boyutunu abartmışsın birde boşanma evresine gelmişsin. Ne yapacak kadin esini mi elinden alacak? Arkadasi vs olsa tamam haklısın ama TEYZESI yapmayın ya.
-Reklam-
0 oy
(17,869 puan) tarafından
Saçmalığın daniskası
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah ben ne okudum yaa gerçi şaşırmamak lazım bu dünya da herşey beklenir en iyisini yapmışsın vallahi
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Tövbe tövbe bu teyze kendini şaşırmış 
0 oy
(13,257 puan) tarafından
Teyzenin durum tam olarak bana bi koca lazım o da bu gece lazım durumu belli ki az.mış 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Ay şaka gibi gerçek mi. Peki eşiniz ne diyordu bu duruma? Dışardan aşırı iğrenç duruyor da. Çok çok iyi yapmışsınız takdir ettim. Annesi bile yapamaz böyle bı şeyi o kim oluyor. 
(161 puan) tarafından
Eşime ilk söylediğimde teyzem öyle cıvıktır dedi. Eşim hiç karşılık vermez ne öper ne sarılır. O tarzda cıvık bi insan değil eşim de öyle olsa zaten coktan biterdi. Eşim sadece dur yapma etme diyemiyo teyzem sonucta yapısı öyle gibisinden konusuyo. Ama olaya ben el attım. Yapacak bi sey yok.
(1,623 puan) tarafından
Benim eşimin de dul bir teyzesi var. Bebeği 40liyken ayrılmış ve o günden beri evlenmemiş. Oğlu şimdi 28 yaşında ama kendi yalnız hala. Allah'tan bizimki öyle cıvık falan değil ama arada o da bir şeylere karışmaya çalışıyorlar ona bile sinir oluyorum. Sizin durum olsa ben de çok sinirlendim, eşiniz da aynı şekilde değilmiş Allah'tan.
(161 puan) tarafından
Cok şükür. O da karsılık verse zaten olay bambaşka yere giderdi. Şu an adımı beni yeğenimden uzaklastırdı oğlumuzu elimizden aldıya getirmiş sağda solda gelin değil mi işte oğlumuzdan olduk vs konusmalar yapıyomus. Ben oğullarından etmedim evliliğime kocama sahip cıktım
(1,623 puan) tarafından
Ne derse desin sizin yaptığınız en doğrusu. Şu olanlara normal diyen insan kendini sorgulasin.
(161 puan) tarafından
İçime su serpildi şu an:) cünkü bu dedikodulardan sonra kendimi sorguladım ben mi alınganım takıntılı kıskancım diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 466 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayşegül (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mat10 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.