0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar uzatmadan anlatmak icin uğraşcam. Ben 1 senelik evliyim gurbetteyiz asker esim. Esimin bi teyzesi var hic evlenmemis 40 yasinda. Süslü püslü sosyetik bi sey. Biz esimle nisanladıktan sonra bu kadının hareketleri beni ufaktan delirtti. Esimi boynuna yakın yerinden öpüyo (şehvetli ses cıkararak) ortamda ben varsam esimin kolunu eğilip öpüyo. En son düğünümüze yakın bi zaman esime beni kucağına al demis esim de almıs kucağına damat gelini alır ya hani o pozisyonda. Geldi bana bu teyze esimden icin ahmet beni kucağına aldı dedi sebep dedim prova canım dedi evlendiğiniz gün senle evinize öyle gircek ya dedi. Delirdim kocamın ağzına ettim afedersiniz yani o zaman nisanlımdı. Esimle teyzesi hep arkadas gibilermis esimin derdi tasası ne varsa hep teyzesi yanında olurmus bekarken. Sanırım kaynana duygusuyla kadın benim varlığımdan rahatsız olduğu için eşime sümük sümük yapısıyodu aşık gibi. Bu tarz davranıslar bana ters istediği kadar teyzesi olsun nikah düsmesin kimse kocamı boynundan öpemez kucağına cıkamaz. Evlendikten sonra da sürekli esimi arayıp beni artık 2 günde bir arıyosun eskiden her gün arardın diye darlamaya basladı bir oldu iki oldu ortalığı ayağa kaldırdım kızlar. Bosanmalara geldik ve teyzeyi hayatımızdan def ettim. Esim sadece izinlerde ahde vefa 5 dk uğruyo onda da yanında ben oluyorum hicbi sekilde yanyana getirmiyorum. Kadın da sağda solda benim dedikodumu yapıyomus kulağıma geldi bu bahaneyle ben de küstüm. Artık hayatımızda yok gibi bi sey. Sizce haklı mıyım? Kadın aşırı cıvık. Yüz verdiğim an kocamın kucağına oturuyo zilli

26 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından
Bir yaşıma daha girdim. Nutkum tutuldu teyzede ki  kıskanclık ateşine bak bide dogurdugu olsa ne yapıcktı acaba
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ohaaa şok oldum yemin ederim katil olurdum bu ne çirkeflik tüylerim diken diken oldu
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Koynuna girme provası yapmadığına dua et,benimde yeğenlerim var küçükte olsalar bi kere boyunlarindan öpmüşlügüm yok veya benim kendi teyzelerim abime kardeşlerime öyle davranmadı yaklasmadi o şekilde,ne saçma insan 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Daha neler duyacaz ya. Teyze yani ne bilem sizinki baya degisik
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah teyze de olsa sınırını bilecek o ne ya

Sende dayinla öyle olsan kabul eder mi hiç eşin 

Allahum daha neler duyacağız ya
0 oy
(8,878 puan) tarafından
Ohaa yuhh ya ensest ilişki mi yaşamak niyetinde tövbe tövbe 
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Ç.üşşşşşş sonuna kadar seni destekliyorum. Valla nikah düşsün düşmesin neler okuyup görüyoruz. Kimseye güvenemem. Niyetini bilemem. Uzak olsun öyle teyze 
0 oy
(997 puan) tarafından
Ağzım açık okudum yazdıklarını iyi yapmssn def etmekle selam sabah bile vermesin
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Şok oldum..o teyzeye bi haller olmuş belli 
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe....

Nikah düşmüyor olabilir ama bu yapılan hiç doğru değil. Senin dedikodunu yapacağına kendi yaptığı terbiyesizliği anlatsın millete
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya arsızlığın da bukadarı ama benim eşimin köyünde dayı yeğen evliymiş çocukları olmamış ama şöyle dayısı annesiyle baba ayrı anne birmiş yani kaynanası annanesi duyunca şok olmuştum başka insan bulamamışlar evlendirmek için sanki ölmüş ama ikiside
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Kudurmuş herhalde birini bulsun kendine terbiyesiz böyle teyze mi olur 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Ah ah aynı teyzeden bende 2 tane var elleşmeler oynaşmalar o onu okşuyo o onu bildiğin gibi değil adet günlerine kadar gittiği ağdaya kadar anlatırlardı  bizde boşanma noktasına geldik  1 ay ayrı kaldık çok şükür şuan çok mesafeliler zaten başka şehire taşındık ayda 1 görüşürüz o kadar  bazen böyle şeyler yaşamak gerekiyor anlamaları için
0 oy
tarafından
Bişey diyemedim bağlantıyı kes
0 oy
(301 puan) tarafından
Allah'ım beterinden korusun ztn kendini bilse o hareketi yapmaz abi de olsa evlendiğinde bence mesafeli olunması gerkiyor benim gorusumce evli bir insan sürekli rahatsız edilmez hayatından def etmekte Cook iyi yapmışsın kendini annesi gibi görüp sanada karışır doldurdu eşine karşı  

Eşimin teyzeside çok sever buna benzer hareketler yapar ama bu kdr asla değil 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yapabileceğin en mantıklı şeyi yapmışsın gerçekten,tebrik ederim bu kadar dik durduğun için.
0 oy
(7,372 puan) tarafından
Yok katil olurum ben ayıp ya nasıl bi insan 
0 oy
(610 puan) tarafından
Soruna cevap veriyim ben cnm eş teyzesi faktörü çok büyük oluyor...eğer sen izin verirsen! Kaynana yarısıdır..Benim eşimin teyzesi dedikoduyu bırak yüzüme bile söyledi benim kusurlarımı ve beni sevmediğini.Bidaha asla onunla görüşmem.Onun kimseden korkusu yoksa benimde kimseden korkum yok kendi ayaklarımın üzerinde durabilen kadınım bana kimse karışamaz kiminle görüşüp görüşmeme
0 oy
tarafından
Murat Başoğlu geldi aklıma, olmayan şeyler değil bunlar, iğrenç!!
(2,610 puan) tarafından
O kim ki cnm?
tarafından
Sabah şekerleri vardı, hepimiz bayılırdık, sunucuydu. Sonradan öz yegeniyle birlikte olduğu ortaya çıktı, herkes şok olmuştu. Internetten bakarsan görürsün nasıl iğrenç, fotoları bile vardı teknede
(2,610 puan) tarafından
Ay igrenç pislikler
tarafından
Evet ya içimiz kalkmıştı,  bir de ben baya hayrandım o pisliğe çocukluğumda
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Sınırsızlık mide bulandırıcı amcamızın kucağına oturmuyorsak artık ya da amcamız boynumuzdan öpmüyor bizi nu da aynı şey yeğeni bile olsa haddini bilmeli teyze.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 464 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayşegül (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 24 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mat10 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.