0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (1,272 puan) tarafından

image

Sabaha kadar çocukların birini uyuttum diğeri uyandı. Bu gün nasıl biter hiç bir fikrim yok. Kahve bile işlemiyor :D uykusuz anneler varmı?? Günaydınlar <3

6 Cevaplar

0 oy
(4,917 puan) tarafından
Günaydın cnm bnde uyuyordum kızım 16 aylık anne diye seslendi efendim annem dedim güldü  yine yattı :))) bnde böyle kalakaldım:)
(4,917 puan) tarafından
Ahahaha Allah bağışlasın kuzum uyuyamıyorum vlaha rahat bı şekilde hamileyim 7 aylık yatağıma gecemiyorim kızım yatağını isteniyor mecbur yer yatağında yatıyorum belim kopacak gibi onun keyfî yerinde
(1,272 puan) tarafından
Oyy Allah yardımcınız olsun. 16 aylık bebekle hamilelik zor geçer ama birlikte büyürler ne güzel. :)
(4,917 puan) tarafından
Ya ya bnde öyle kendimi avutuyorum ;)
(1,272 puan) tarafından
İnanın öylesi daha güzel. Benim biri 7 buçuk yaşında diğeri 16 aylık. Birinin bakımı diğerinin dersleri ortalık fena karışıyor. Peş peşe olsaydı bu kadar zorlanmazdim diye düşünüyorum. Tek çocukta ayrı Bi sorundu. Hep yanında olmamı onunla oynamami istiyordu.
(4,917 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşıyoruz dediklerin gibi yani afedersin tuvalete gdyrm kapıyı calyr duş alsam gece babası gelince gdyrn o uyuyunca temizlik ypym
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gece 12 de uyudu paşam sabah 7 de uyandı emzirdim altını değiştirdim şimdi yine uyuyor <3

Prensesim de şimdi uyandı karnım acıktı diyor kahvaltı hazirlicam ikimize

Güzel uyudum yani bu gece 

(1,272 puan) tarafından
Ohh maşallah afiyet olsun analı kızlı :)
(1,272 puan) tarafından
Benim oğlum 8de uyuyor haliyle baya erken kalkıyor:)
tarafından
Sağol canım ❤️
Benimki daha 2 buçuk aylık geceleri çok güzel uyur Allah'tan benim bebelerim annelerini yormuyor çok
(1,272 puan) tarafından
Aman maşallah. Benim oğlumda uykuyu sever ama azı dişlerini patlatıyor o yüzden bu aralar çok sık uyanıyor. Uyurken ağlıyor.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bende erkenci kuşlar arasındayım bebeğim uyusads bende yatsam diye bekliyorum bir ümit:))
(1,272 puan) tarafından
Gece kızım uyandı 7 buçuk yaşında uykum kaçtı dedi. Gel beraber uyuyalım dedim zorla onu uyuttum. Tam uyuyacam derken oğlum uyandı. 1 saat uyutmaya uğraştım uyumadı:)
0 oy
(636 puan) tarafından
Uyku mu oda ne sağolsun oğlum unutturdu onu bana
(1,272 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun.
(636 puan) tarafından
Amin amin 1 sattir sallıyorum ayaklarimi hissetmiyorum artık ama bı gülünce herşey geciyor
(1,272 puan) tarafından
:) kesinlikle öyle.
0 oy
tarafından
Günaydınlar efenim. Uykusuzum yorgunuz namaza kadar bir saat namazdan sonra da hiç uyumamış bir anne bendeniz karşınızda sjsmsm
(1,272 puan) tarafından
Oyy siz bendende uykusuzsunuz Rabbım güç kuvvet versin.
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Günaydın benimkide uyumadı ya 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 395 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.
0 oy
10 cevap 186 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu

378,300 soru

11,322,968 cevap

34,773 kullanıcı

...