0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen gün eşimi bir komşu darp etti. Aşağıya indiğimde 5-6 tane erkek bir arada eşimse yalnız başına polise ifade veriyor. Çıktım eşimi öyle görünce aklım gitti bağırdım çığlık attım hepsine ağzıma geleni söyledim. Eşimde onlara faydalı şeyler yapmaktan başka birşey yapmadı sadece haksızlıklarını dile getirip karşı çıktı onlarsa eşimi tahrik edip suçladılar. Zaten her konuda haklısın hepsine imzamızı atarız ama her doğru her yerde söylenmiyor dediler. Sonuç olarak 34 kişiden bir tanesi bile eşimi arayıp nasıl oldun diye sormadı üstüne beni de suçlamışlar karısı edepsiz diye. Yaaa bir diyorum ki gidip hepsine ağzıma geleni söyleyeyim bir de diyorum ki biz onlara fazlayız zaten dilsiz şeytanlar hiç kimseyle muhatap olmayayım. Ama öyle kırıldım ki yaa bir kişi bile arayıp nasıl oldun diye sormadı yaa bu öucuk onlara iyilikten başka birşey yapmamıştı. 

9 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çünkü insanlık bitmiş..
tarafından
Yaaa şok oldum yaa eşim tek başına mücadele ederken onların hepsi başka yerde duruyordu. Onu da geçtim ben bayağı bağırdım sinir krizi geçirdim diye beni de suçlamışlar edepsiz diye. Ne yapacaktım o anda gülüp eğlenecekmiydim
(7,447 puan) tarafından
Sen haklısın canım bende aynısını yapardım hatta adamı bulurdum kimsenin dokunmaya Hakkı yok
tarafından
Adam kaçmıştı kaçmasaydı bütün sinirimi çığlıklarımı ona yapardım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bak yine benim dediğime geldiniz ağız burun Allah ne verdiyse dalacaktiniz, öyle ya da böyle edepsiz oldunuz gördün mü,

En azından yaptık evet derdiniz içiniz rahat olurdu.

Ben bu kafadayim 
tarafından
Bende bu kafadayım eşimde. Ama biz o dili bilmiyoruz insanca anlatıp karşıdaki anlasın dilini kullanırız. Ama hukuki süreç başladı Haa yine de onu öylece bırakmayacağız
tarafından
Bişey çıkmaz canım, geçmiş olsun tek söylenebilecek şey bu,

Artık kibarlık vs sökmüyor millete, ne kadar cirkefsen o kadar güçlüsün artık öyle oldu kibarligi güçsüzlük zannediyorlar o yüzden diyorum,
Yoksa kimse istemez kavgacı olmak ama artık durum onu gösteriyor
tarafından
Sanki hapse mi girecek ? Girse bile 1-2 ay yatar çıkar,  hukuki süreç falan boş işler bunlar
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum insanlık öldü hiç bitlr nezaket bekleme Allah beterinden korusun . 34 kişi kim 
tarafından
Apartman 35 kişilik bir yer. Geri kalan bir kişi bile eşimi arayıp nasılsın diye sormadı yaaa. Ki bu çocuğun iyi beyefendi yeni güvenilir olduğunu hepsi dile getiren insanlar. Sevgi buysa lanet olsun insanlığa
(1,092 puan) tarafından
Aynen öyle lanet olsun gerçekten onlara izleyecek bişey çıkmış anlaşılan hak arayan insanlar değil Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(53 puan) tarafından
Bu devirde haklı olmak işe yaramıyor maalesef :(( insanlar istediğini söylesin siz kendinizi bildikten sonra sıkıntı yok.Sizde kimin ne olduğunu anlamışsınızdır zaten ona göre davranırsınız 
tarafından
Yaaa açıkçası ben zaten ne olduğunu biliyordum eşimi de zamanında çok uyardım fazla iyisin yapma kendini beni ihmal edip bunlar için çaba sarf etme dedim ama 1 yıldır anlatamadım eşime. Sorunlu ve eksik bina eşim işe gitmez buranın işlerini yapardı yapma dedim gece gelir evini ihmal eder apartmanın sorununu çözerdi gitme derdim dinlemedi beni şimdide kendi diyor
(53 puan) tarafından
Eşler arada bir bizi dinlese zaten hayatları yolunda gidecek ama kendi bildiklerini okuyunca sonuç ortada bununla geçmiş olsun eşin de anlamıştır artık
tarafından
Evet anladı. Ben eşime dedim ki sen iyisin tek açıdan düşünüyorsun ama ben kadınım her şeyi düşünğyğm
(53 puan) tarafından
Tekrar böyle birsey yaşamazsınız insallah geçmiş olsun
0 oy
(13,821 puan) tarafından
İnsanlık kalmadı bu devirde..kimseden bir şey beklemiceksin Allah a havale et çok geçmiş olsun bundan sonra ona göre davranın siz de demekki haketmiyirlar iyiligi
tarafından
Onu ben eşime 1 yıldır diyorum ama yok eşim benden iyidir ve fazla yapar. Kaç kere uyardım kavga ettim dinlemedi şimdide kendisi bu şekilde anladı
0 oy
tarafından
Peki ne yapacak mışsın , tebrik mi edecektin acaba ne bekliyorlar. Yazık ya insanlık bitmiş. Sen kararlılığını bozma dik dur sakın başını da öne eğme. Kim olsa kocası için aynı şeyi yapardı. Sen haklısın. Canın yanmış 
tarafından
Hayır asla başımı öne eğmeyeceğiz. Hatta az bile yapmışım şimdi ahlak bekçileri onun değil benim yaptığıma söz etmişler. O kadar bağırdım ki sesim felan gitti az bile yaptım keşke daha beterini yapmasaydım. Ama biz seviyeyi düşürmüşüz biz edepsizmişiz. Tek Kadın Hepsine kafa tuttum. Bir tanesi şahit olurum dedi inanmadım şerefin namusun anan avradın üzerine yemin ediyor musun şahit olacağına dedim. Ama suçlu benmişim
tarafından
Asıl suçlu onlar. Senin hiç bir suçun yok.
Eşin epilepsi hastasıydi demi
0 oy
(1,405 puan) tarafından
hiçbirinin yüzüne bakmayim. selam dahi vermeyin 
tarafından
Biz zaten birkaç aydır hiçbirinin suratına bile bakmadık eşim yolda gördü selam vermeden yanlarından geçti. Bir kadın komşu ne olmuş buna hiç konuşmadan geçiyor bir havalardalardalar. Nelerin güveniyorlar deyip herkesi galeyana getirdi. Rabbim sordum hepsinden
0 oy
(4,426 puan) tarafından
E yazıklar olsun onların insanlığına da komsuluguna da esinede çok geçmiş olsun canım benim 
tarafından
Yazıklar olması bile onlar için çok fazla bir şey. Onları rabbime havale ettim ahım üzerlerinden gitmesin.
(4,426 puan) tarafından
Gitmez canım merak etme rabbim kimseni  ahını kimsede bırakmıyor
tarafından
İnşallah canım. Ama bu süreçte de eşimin hep yanımda olacağım edepsiz de desinler hırçında desinler umrumda değil başım dik hepsine karşı başım dik benim hiçbir zaman öne eğecek birşey yapmadık biz. Aksine onlar da yerden göğe kadar haklısınız ama her doğru her yerde söylenmeyip dilsiz şeytan oluyorlar
0 oy
(799 puan) tarafından
Cnm bnm ölsen cenazene gelen yok ahir Zamandayız Allah adil dır intikam alıcıdır kimseye zulmetmez 

Kırıldı isen haksızlığa uğradı isen Allah hepsinden çıkartır

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,016 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,028 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,984 puan) tarafından soruldu
0 oy