0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlum 1 aydır hasta. Antibiyotik kullandım geçti dedik geçmedi. Dün yine arttı. Tekrar gittim hastaneye nefesi hırıl hırıl, sürekli kusuyor yemeden içmeden kesldi. Sadece emiyor kusuyor. Nefes alırken zorlanıyor. Boğazı da şişti sesi kalınlaştı. Uyandı mesela yine kusuyor. Zaten uyumadı gece doğru düzgün. Sabaha kadar ağladı. Toplasanız 3 saat uyumuştur. Dün gece o d bölüm pörçük. Doktor iyileşmezse bu sefer yatış vercem cumartesi dedi ama yarını beklemek istemiyorum. Sizce bekliyim mi yoksa bugün daha büyük şehir hastanesi aciline mi götürsem? Bir de ateşi çıktı dün 2 3 kez duş aldırsık vs .

Siiz napardınız gitmem gerekir mi çok mu paniğim yani gitsem hastnede tedavi uygulanır mı?? Yemiyor içmiyor. Suyu bile zorla verdim 2 3 yudum bana akıl verin ilk drfa yaşıyorum tecrübesizim. 11 aylık bebeğim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayrıca dönüşümlü calpol ve dolven verdik 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım.

Sarımsak ez bir kaç diş. Zeytinyağı dök üzerine küçük bir kavanoz icinde buzdolabı kapağında beklet 1 saat kadar. Ayaklarının altına sür ince çorap giydir ateşini düşürecektir boğazı için de iyi gelecektir.

Ayrıca yarım tatlı kaşığı Tereyağı erit üzerine pekmez koy ister limon sık ister sıkma (2-3damla) ılık ılık yedir. İyi gelir inşallah canım.

Birde burada birinin sarımsak süt kürü vardı onu yap
(2,746 puan) tarafından
Sarımsak olayını denedim.
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun acile mi gittiniz normal .böyle olunca ben mecbur çocuk doktorumuza gidiyorum İnanki bir serumla gözünü açıyor cocuk böyle olunca derken onu da yazayım oğlum üç yaşındaki boğaz enfwksiyonu oldu beş altı kere acile gittik serum falan hiçbir işe yaramiyor
(2,746 puan) tarafından
Önce randevu alıp gittim. Bugün acile gitcektim ama acilde çocuk doktoru yokmuş yine randevu alıp gitti . İlacını değiştirdiler boğazında enfeksiyon varıd kulağındada varmış
(13,838 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canim
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Beklemeyin gidin. Serum hava ile tedavi ederler. Çok geçmiş olsun. Geçen akşam bende oğlumu götürdüm. Serum hava verdiler toparladı baya 
(2,746 puan) tarafından
Gittik ama bir şey yapmadı sadece ilacını değiştirdi :(

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 361 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 111 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...