0 oy
912 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar benim kocam biraz manya.k fenerli hatta abartilabilir bi fanatık:angel:

Neyse az önce işten geldi tutturdu izin verirsen istanbula gideyim mac izlemeye, lütfen diyo gözümde kalmasın jesus( teknik direktör) görmek istiyorum zaten iş ev bunaldim istediğimi yapamayacaksam niye çalışıyorum filan baya kendini acındırdı bana 

Toplasan 2000 lira masraf en fazla 

Zaten bu akşam üstü biner yarın orda olur yarın akşam 5 te maçı izler sonra tekrar biner otobüse pazar gündüz burda olur 

Siz olsanız izin verir misiniz 

Ha parası var ve asla bizden kısmaz yani 

Gönlünü kırmak ta istemiyorum aslında hiç bi aktivitesi sosyal hayatı yok sürekli çalıştığı için 

Size de bi sormak istedim 

57 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kendin demissin bi sosyal hayati yok diye sizden de kismiyomus nolcak heves etmis adam kalmicak.etmicek mac izleyip gelcek kendi sorunjn cevabini kendin vermissin aslinda
tarafından
Öyle de bi danışmak istedim yine de :)
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Tabi ki veririm. Eşim benim esirim değil ki, ben daha da desteklerim. Eşimi mutlu görmek beni de mutlu eder şahsen. 
tarafından
Utanmasa havalara uçacak:)
(440 puan) tarafından
Ne güzel işte) ailede biri havalara uçuyorsa her kes uçuyor demekdir)
0 oy
tarafından
Tabi ki gitmeli, birbirimizin tapusunu almıyoruz ki, ara sıra da birbirimizden bağımsız planlar yapabiliriz bence, izin verin gitsin :))
tarafından
Verdim canım
tarafından
Oh iyi yapmissin :)
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Şuan nerdesiniz ki 
tarafından
Gaziantep
0 oy
(11,337 puan) tarafından
Ben izin vermem güvenmemek değil akşam oldumu evde olsun istiyorum gec saatte gelsin ama gene de gelsin yani o yüzden 
tarafından
Izin vermesem de akşam işte olacak kiz zaten
Ki kendi giderse ben annemlere geçicem pazar akşam gelicem
(11,337 puan) tarafından
Ha öyleyse gitsin varsın  :)
tarafından
Ayn bakalım:)
0 oy
tarafından
E yok artik tabi ki veririm 
tarafından
Tm tm verdim gitti :)
0 oy
(13,198 puan) tarafından
Olur valla hatta mümkünse beni de götürsün :)
tarafından
Valla çok isterim de iki çocuk küçükler otobüs 16 saat filan elimde perişan olurlar birde kalmayacak ya
Biz kısmet olursa bunları büyütür bi tatile gideriz istanbula
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Eşimin izin alma gibi huyu yoktur sadece haber verir fikrimi alır ama ben gitmesin de bi sakınca görmem yani gidebilir sizi mağdur etmiyorsa neden olmasın kafası dağılır. Bi de insanın kendisi için bişeyler yapması insana o kadar iyi geliyor ki 
tarafından
Ayn öyle bunaldı artık farkındayım çocuklar da çok zorluyo ikimizi
0 oy
(6,393 puan) tarafından
Anlamadığım şey neden izin istiyor ki senden yani haber vermek, danışmak varken veya şöyle yapmak istiyorum sen ne dersin demek varken izin verir misin ne demek çok garibime gidiyor böyle şeyler. Başıma gelse çocuk gözüyle bakarım.
tarafından
Bilmem alışmamış ya işte bana soruyor ne dersin diye
(6,393 puan) tarafından
Maç izlemek çok eğlenceli gitsin tabi hatta sende git :)
tarafından
Keşke çocuklardan olmasa giderdim ikisi de küçük yol çok uzun biri daha 6 aylık birde kalmayacak hemen dönecek perişan olurlar
Bunları büyütürsek çok plan varda kafamızda bakalım:)
(6,393 puan) tarafından
Maşallah size ❤️
tarafından
Teşekkürker ❤
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben kesinlikle izin verirdim insanın içi açılıyor benim ihtiyacım olduğu gibi onunda vardır
tarafından
Verdim canım
0 oy
(3,732 puan) tarafından
Hiç düşünmeden izin verirdim bizim esirimiz değiller ki sorumluluklarını yerine getiriyorsa. Eminim çok mutlu olur onun mutluluğu seni de mutlu eder  
tarafından
Ayn öyle ici içine sığmıyor çocuk gibi:)
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Ben bişey demezdim. Açıkçası nasıl biz kadınlar mutlu edilince karşı tarafı da mutlu ediyorsak. Erkekler mutlu olunca eşini daha mutlu eder. Bide çok heves edilen şeylerin makul birşeyse akılda kalacağına yaşanması taraftarıyim ben genel anlamda. 
tarafından
Kabul ettim canım
0 oy
(5,880 puan) tarafından
Öf bırak gitsin bacım ya aman altı üstü bi maç izleyip gelecek :) 
tarafından
Ayn öyle:) tm herkes gitsin demiş kabul ettim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bencede yolla ilerde bir sorun olur aranızda kafana kakar durur hevesimi kırdın diye 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Eyer adam sana değer verip sana soruyorsa sende onun isteklerini önemseyip izin vermelisin yüzünü dahi asmadan güler yüzle gönder bence  hakkı çünkü 
0 oy
tarafından
Benim eşim de çok çok gitmek istiyor ama imkanlar asla el vermiyor eşim beni de götürürdü çünkü akrabalarım çok var orda maç zamanı beni onlarda bırakır maç bitince gelirdi yanıma ama imkan olsa ve tek gitmesi gerekirse de gitsin ne var ki ben asla karışmam da benimki gitmez 
tarafından
Bizimki de ilk kez gidecek
tarafından
Bırak gitsin kız içinde kalmasın ölümlü dünya sonuçta hevesini alsın yanlış yere gitmiyor ki maca gidiyor
tarafından
Ayn öyle canım biletini kesecek biraz uyuşun sabah işten geldi bakalım güle güle gidip gelsin
0 oy
(2,310 puan) tarafından

Benide götürürse izin verirdim :D

tarafından
Keskeee işte çocuklar var kalmayacak birde
Ins ilerde ölmezsek şu çocukları da büyütürsek bi kaçamak yaparız:)
0 oy
tarafından
Walla benim eşimde koyu galatasaraylı her ay yakwar yakar gider 12 saat yol şu stadın kokusunu içine çeksem yeter der cuma akşam çıkar cumartesi sabah iner cumartesi maçını izler geri gecesine biner pazar ewde olur sabah kendi rezil sefil oluyor ben hep izin veririm banane :) 
0 oy
(634 puan) tarafından
Gitsin  nolcak

Ben izin verirdim
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Ay benim eşimde Galatasaray delisi

Ben olsam tabiki git eğlen keyfine bak 

Sen bunları hak ediyorsun derdim 

Samimi söylerdim yani 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 366 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,048 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 748 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 661 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,540 soru

11,393,855 cevap

34,906 kullanıcı

...