0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (1,766 puan) tarafından
Eşim be kaynım ortaklar. Kaynım bekar daha doğrusu boşanma aşamasında. Bizim iki tane arabamız var eşimle kaynım o 2 arabayı satıp yerine daha maliyeti yüksek Bi araba almayı düşünüyorlar daha doğrusu arıyorlar ama ben istemiyorum ev alalım kiradayız diyorum Evler pahalı diyor. araba olunca kaynım sürekli birilerini bindirip gezdiriyor gerçekten kaynanamlar kendi arabaları gibii bellemişler siz olsaydınız ne yapardınız 

14 Cevaplar

0 oy
(11,082 puan) tarafından
İstemem ortak mal sevmiyorum ben. Hem şu an 2 araba var biri sizdeyse diğerini o alır ama tek araba olursa çok sorun çıkar. 
(1,766 puan) tarafından
Zaten biri bizde diğeri kaynımda bende aynısı diyorum ama kaynım yeni araba olsun da ne olursa olsun diyor
(11,082 puan) tarafından
Kaynın var ya uyanıklık yapıyor inşallah kocan tongaya düşmez
(1,766 puan) tarafından
Bi araba benim adıma acaba imzayı vermezsem mi ben biliyorum araba olunca kaynım ha bire. Gezmeler de olacak işi. Boşlayacak arabayla hava atmak için milleti gezdirecek
(11,082 puan) tarafından
O konuda ben bişi diyemem. Senle eşin arasında. Kararını sen vereceksin
(1,766 puan) tarafından
Sağol canım konuşucam artık
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Ortak olan hiçbirşey den hoşlanmam kendi fikrim düşük maliyetli olsun tek bizim olsun kafasındayım 
(1,766 puan) tarafından
Ya şuankiler de düşük maliyetli değil ama kaynım kafasına koymuş yeni araba olsun illa diyor. Bi araba benim üzerime acaba imzayı vermezsem mi
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum öyle işleri izin vermezdim ben
(1,766 puan) tarafından
Bende sevmiyorum ama dinleyen yok
0 oy
tarafından
Asla izin verme 
0 oy
(7,438 puan) tarafından
hic gırme ortak işe bugün aradı eşimin abısı para cekem yarı yarıya öleşem taksitleri ortak ödeyem dedi kabul etme boşver 10.000 milyar para kalsın dedim
0 oy
(557 puan) tarafından
Vlla ortaklıkta bereket olsaydı .......demişler dillendirmek.istemedim ben şimdi.ama bnce küçük olsun bnm olsun.hic gerek yok baş agritmaya .bnm kaynimda araba alcakeksigi var.esimde destek çıksak bizde kullanırız falan ddi. bişeye karışmayan ben karşı çıktım bu sefer.borc veriyorsan ver ama ortaklık olmasın ddim şükür  olmadida.
0 oy
(656 puan) tarafından
Kesinlikle ortaklık hiç iyi değil,  eşimde kaynım araba alırken ortak olalım dedi,kabul etmedim. Kaynanam hayatta bize bırakmazdı, kaynimda zaten sürekli tatil ve gezmelerde ihtiyacım olduğu an olmayacaktı . Bu yüzden iyiki ortak olmadım diyorum. Kesinlikle ev al alabiliyor san Cok daha iyi 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kaynın istiyorsa kendine yeni araba alsın sizinkilere niye göz dikiyor
0 oy
tarafından
Ortak hiçbişe aldırmam ben canm . Çok şükür evimizde var arabamızda hepsi bizim üzerimize ve biz kullanıyorz 
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Bir araba alınacak. İki taraf da para verecek. Ama ruhsat bir kişi adına olur. Ölüm var kalım var. Ne gerek var kardeşlerle ara bozulmasına. Herkes kendi malına baksın. 
0 oy
(8,961 puan) tarafından
O iki araba tek sizin mi ortak mi.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
O cahil kocan ve kaynın neyin kafasını yaşiyor acaba  tabiki satıp bi ev peşinat vs çikarın neymiş daha lüks araba alıp milete caka atacak o cahil kaynın öyle kafaları iyi bilirim ben  bacım yılmadan ev iste  gerekirse kavgada et ortak mal çok kötü ortak mal yüzünden eşim abisiyle 10 yıldır konuşmiyo 
0 oy
(992 puan) tarafından
Vllh cnm bizde geçen sene yeni ev aldık taşındık falan evimizin eksiği olduğu halde eşim 2 çocukla ve hamile halimle ayağımızı yerden kesecek araba alalım dedi eniştesi ortak istedi ben onaylamadim o da düşük maliyetli bir araba aldı hiçbir şekilde ortak mal almıyoruz öyle iyi değil bence
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Ortak çöp bile istemem 

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 912 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,680 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,973 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 612 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,591 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu

380,501 soru

11,392,555 cevap

34,902 kullanıcı

...