0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Merhaba kızlar merak ettim çocuğunuz hastayken misafirliğe gidermisiniz Çarşamba günü misafirim aradı  geldi oğlu hastaymis geldiğinde sorunca söyledi bugün sabah 7 bucuktan beri benim oğlumda hastalandı kusma ateş var yani insan düşünür biraz iyileşsin öyle gelseydi ben asla gitmiyorum 

35 Cevaplar

0 oy
(248 puan) tarafından
Bugün hasta oldu hatta dün geceden beri ateşledi hala yemek yemedim sürekli miz miz millet nasıl alıp gidiyor ya anlamış değilim bide günah ya benim ki ağrısız çekiyor neden başkasının çocuğu da çeksin 
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle canm hiç sorma bende bişey yapamıyorum o hastayken kaldimi gezme yani çocuk mahfoldu sabahtan beri o iki satt oturcak keyif edecek diye
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Gitmem ve hiç hoşta bulmam komşum kızı el ayak hastalığına düşmüştü bize geldi benim bebeleride düşürdü çok sinirlenmiştim ve tepkimi koymuştum 
(1,279 puan) tarafından
Düşüncesizlik resmen canm ya bende gitmem ama bu satten sonra gelene de sorucam hastaya kabul etmiyecm olan çocuğuma oluyor
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Valla çocuğun durumuna bakarım mesela öksürük aksirik var keyfi yerindeyse giderim ama ateşi falan cikiyosa ya da artacak gibiyse gitmem ama çocuklu evde ya da bünyesi hassas birisi varsa hiç gitmem mesela benim eşimin bünyesi hassas hemen hastalanır çocuk yatak odasında yerde yatiyo hastaya götürür oturma odasında yatırım 
(1,279 puan) tarafından
Ben gitmem canm çocuğu soğuk almış gelenin bulaşıcı yani burnu akiyo öksürüyor bak bugünde benim oğlum öyle oldu ateş kusma perişan oldu çocuğum
(7,256 puan) tarafından
O durumda bende gitmem canım çocuğa da yazık karşısındakine acimiyo kendi çocuğuna da acimiyo
(1,279 puan) tarafından
Malesef öyle ya canm
0 oy
tarafından
Asla gitmem gidip kimseyi hasta etmek istemem hastaysa ne diye geziyor bu insanlar anlamış değilim ne kadar benciller
(1,279 puan) tarafından
Malesef öyle canm ya bende gitmem
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Gitmem, gelmek isteyeni de kabul etmem. Hem hastalık bulaşmasın diye hem de çocuk yorulmasın diye. Hasta çocuğu neden peşimde sürükleyeyim
(1,279 puan) tarafından
Aynen olması gerekemi yapiyosun canm bende senin gibi düşünüyorum bu satten sonra hsstyada kabul etmiyecem
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Tuvalete bıle gidemiyorum ne misafirligi
(1,279 puan) tarafından
Ay degilmi bende öyleyim millet çok rahat anladimki
(2,705 puan) tarafından
Cocugu fazla pimpiirkli büyüten aman sunu yapma aman etme dıyen bı anne değilm ama ona ragmen asla cocugum hastayken ben bısey yapamıyorm gözğm ondayken
(1,279 puan) tarafından
Bende dediğin gibiyim cnm
0 oy
(13,944 puan) tarafından
Çocuk hastayken gitmem. Gittiğim yerde de hasta var mi diye sorar öyle giderim. 
(1,279 puan) tarafından
En doğrusu canm
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Benim kardeşim yeterki kapı olsun ona zatürre çocuğu bile yataktan kaldırıp gider hiç sevmiyorum bu huyunu.
(1,279 puan) tarafından
Ayy ciddimisin canm ya yazık günah çocuğa
(7,636 puan) tarafından
Bunu anasıda bi anlasa bebekliginden beri göçebe gibi büyüttü o çocuğu.
(1,279 puan) tarafından
Bide zatürre daha dikkatli olunması lazım cnm
0 oy
(747 puan) tarafından
Gidilmezgitmem. Karsimdakide dikkat etsin isterjm
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle canm bende gitmem ama geliyolar
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Gitmem o halde gezme mi düşünülür ayıp bi şey 
(1,279 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canm ama herkes düşünceli değil malesef
0 oy
tarafından
Gitmem şahsen baskasi da gelsin istemem 
(1,279 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(48,838 puan) tarafından
gitmedim daha once kizim.hastayken arkadasim cagirdi bebekler olacaktı bulasir diye 
(1,279 puan) tarafından
Bende gitmem gidene de çok kızıyorum ya
0 oy
(13,405 puan) tarafından
Hasta iken misafir gitmem hasta iken misafir kabul etmem çok düşüncesizlik bu 
(1,279 puan) tarafından
Bu satten sonra bende kabul etmiyecem canm bilmiyodum hasta olduğunu
0 oy
(356 puan) tarafından
Gitmem evimede kabul etmem
(1,279 puan) tarafından
Bu saatten sonra bende öyle yapıcam canm gitmem ama geliyolar malesef
0 oy
(181 puan) tarafından
Böyle düşüncesiz durumlarda aşırı sinirleniyorum yazık degilmi çocuğuna biz bile hastalık döneminde nasıl yipraniyoruz direk soyleyemiyorsan konusu açıldığında çocuğum hastayken asla çıkmam fln deyip laf cakabilirsin canim
(1,279 puan) tarafından
Canm ben gitmem ama geliyolar çocuk hasta oluyor yemin ederim sabahtan beri hasta ateşi inmiyo kusuyo sürekli mızmız kul hakkı resmen ya malesef bende güzel bı dille uyaricam hasta olanları kabul etmiyecem hicbisey evladından önemli değil
(181 puan) tarafından
Anladım canım arkadaşına kızıyorum zaten
(1,279 puan) tarafından
Anladım canm ☺️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 225 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,147 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 272 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy