0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Merhaba kızlar merak ettim çocuğunuz hastayken misafirliğe gidermisiniz Çarşamba günü misafirim aradı  geldi oğlu hastaymis geldiğinde sorunca söyledi bugün sabah 7 bucuktan beri benim oğlumda hastalandı kusma ateş var yani insan düşünür biraz iyileşsin öyle gelseydi ben asla gitmiyorum 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gidilmez tepkimide koyardım 
(1,279 puan) tarafından
Düşüncesizlik ya perişan oldu çocuğum sabahtan beri
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
asla gitmem yazık günah niye gidip bulaştıram
(1,279 puan) tarafından
Bende gitmem canm çocuk sabahtan beri perişan oldu ya günah
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Gitmem yazık onlarıda hasta ederiz. Hasta olanlarda bana gelmez
(1,279 puan) tarafından
Bende öyleyim hastayken gitmem zaten oğlumda çok mizmizlanir millet nasıl gidiyor anlamıyorum valla perişan oldu çocuğum sabahtan
(6,724 puan) tarafından
Canim benim ya kiyamam☹️. Geçmiş olsun insallah çabucak iyilesir
0 oy
tarafından
Gitmem, bana da gelinsin istemem
(1,279 puan) tarafından
Aynı şekilde bende canm ne giderim ne gelinsin isterim
0 oy
tarafından
Gitmem kesinlikle. Hem ben rahat edemiyorum o hastayken. Hemde başkasının çocuğuna bulaştırmak istemem. Millet hep arkasından konuşuyor böyle yapanların 

Aa bak bana geldide hasta hasta getirmiş vs . Hiç gerek yok milletin çenesini cekmeye
(1,279 puan) tarafından
Canm herkesin bünyesi bir değil belki onun çocuğu rahat atlatıyor ama benimki zor atlatiyor yazık gunah bende gitmem gelinsin de istemem
tarafından
Tamam bende ondan bahsettim zaten
0 oy
(915 puan) tarafından
Asla gitmem ki bütün arkadaşlarımın çocukları var bı toplanma yapmaya kalkarız bı çocuk hastaya asla kimse toplanmaz iyileşince toplaniriz  HDI bize geçsin bişi olmazz ama çocuklar hasta olmasin 
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle canm olması gereken o ama anlayışsız insan çok
0 oy
tarafından
Gitmem ne işim var oturur evde çocuğuma bakarım 
(1,279 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(592 puan) tarafından
Özellikle Bebeği olan yere gitmem bazen oturmaya gidiyoruz hasta biri varsa bir bahane bulup eve geri geliyorum eşim de bende bu konu da hassasız biraz 
(1,279 puan) tarafından
Olması gereken o canm ne gerek vardı yani gezecek diye benim oğlumda hasta oldu çocuk perişan oldu sabahtan
0 oy
(997 puan) tarafından
Gitmem tabiki özellikle evde çocuk varsa hiç bir şekilde gitmem niye gıdım de çocuğu hasta edeyim İllaki bulaşır çocuk bunlar uzak durmayı anlamazlar yazık degilmi o çocuklara gidilmesini de doğru bulmuyorum kesinlikle
(1,279 puan) tarafından
Aynı şekilde canm bende gitmem ama düşüncesiz insan ne yazikki cok
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Hayır gitmiyorum kızım hasta olduğu zaman sadece onunla ilgileniyorum dışarıyı düşüncek vaktim olmuyo 
(1,279 puan) tarafından
Bende öyleyim valla bazı insanları aklım gerçekten almiyo
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Ben gitmem çünkü kendi çocuğum hastaydı zaten onunla ilgilenmem gerekecek başkasının evinde çocuğuna nasıl ilgilenebilirim Ayrıca başkalarına da bulaşabilir ya da onlarda da vardır bir şey bulaşır daha kötü olur o yüzden gitmem 
(1,279 puan) tarafından
En doğrusu bu canm
0 oy
(909 puan) tarafından
Asla gitmem gelen olursa sorarım hasta mısınız diye. Kusura bakmasınlar oğlum hasta olunca sabah kadar başında ben beklerken onlar horul horul uyuyor olacaklar. 
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle bundan sonra bende sorucam ya perişan oldu çocuğum sırf o gezecek diye
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Yok gitmem , bizde misafirliğe gidecektik oğlumun burun akıntısı vardı ne olur ne olmaz dedim iyileşsin öyle gidelim dedim oğlum iyileşti tekrarlar mı diye bi hafta faln bekledim öyle aradık müsait misiniz diye onlarında kızı hastaydı gitmedik yani bence insan düşünmeli ya
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle olması lazım canm bundan sonra bende sorucam gerçekten ben oğlum hastayken anneme gidemiyorum ilgilenmem diye hele çocuklu evlere hiç gitmem bulaşır diye
(1,431 puan) tarafından
Aynen öyle ya çok geçmiş olsun canım
(1,279 puan) tarafından
Allah razı olsun canm
(1,431 puan) tarafından
Cümlemizden razı olsun canım
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Hasta gitmem, hasta da kabul etmem. 
(1,279 puan) tarafından
Ben hasta gitmiyorum ama gelen hasta geliyo canm bundan sonra bende sorucam hastaya bende kabul etmiyecem perişan oldu oğlum
(2,838 puan) tarafından
Valla sor tabi ya. Hasta olan gelmemesi gerektiğini bilmiyorsa sende soracaksın mecburen. Çocuğum hemen hasta oluyor de.
(1,279 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Hayır kesinlikle gitmem hatta geçende arkadsima gidicektk kızım grip oldu iptal ettim onun çocuğuna geçmesin diye 
(1,279 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canm olması gereken o
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Onlar hastayken ben nefes bile alamıyorum kaldı ki misafir.. Fikirsiz zihinsiz insanlar.. 
(1,279 puan) tarafından
Malesef öyle canm
0 oy
tarafından
Gidilmemeli. Dusuncesizlik baska bişey değil. 
(1,279 puan) tarafından
Malesef öyle canm çocuğum sabahtan ateşli kusuyo yazık günah yani
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Gitmem ben yukarı bile çıkarmıyorum ailemden başkası hastaysa kabul etmiyorum kızım hastaysada parka dahi götürmem kendimde aynı şekilde kaç haftadır hastayız inan evden çıkmadım klimayı açtım falan market hariç bir yerde oyalanmadım hamama gittim herkesten uzakta yıkandım ettim
(1,279 puan) tarafından
Olması gereken o canm bende gitmem ama her insan bizim gibi düşünmüyor düşüncesiz insan çok
(6,441 puan) tarafından
Kaynım gelmiş 17 yaşında burnunu çeke çeke yenge öpeyim mi diyo babasının yanında bi bağırdım saçmalayın ya siz ilaçla tedavi oluyorsunuz nane limonla yada biz hemen atlatamıyoruz dedim her yerde var düşüncesiz
(1,279 puan) tarafından
Tövbe ya gerçekten heryerde var cnm
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Gitmezdim. Gelen de hastaysa ertelerdim. O 2 saat muhabbet edecek diye ne ben ne çocuğum o derdi çekmek zorunda değiliz 
(1,279 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canm bende gitmem ama onlar geliyor bu satte. Sonra gelene sorucam bende hastaya kabul etmiyecm yazık günah çocuğum perişan oldu sabahtan beri
0 oy
(173 puan) tarafından
Ben de hastaysa çocuğum gitmem hasta kişilerin gelmesini de istemem kızım için çok zor atlatiyo çünkü. Gecen annemlere gittim yegenim hastaymış annem gelme kızına bulaşır dedi dinlemedim kızıma bulaştı pişman oldum gittiğime. Allah şifa versin canim
(1,279 puan) tarafından
Allah razı olsun canm bende gitmem benim oğlumda zor atlatiyor ama gelen geliyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 206 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 272 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 174 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 248 göst.