0 oy
928 göst.
Diğer kategorisinde (2,163 puan) tarafından

Kızlar ben yeni taşındım buraya 3 ay falan oldu daha ama sürekli evdeyim biyere gideceğim zaman da arabayla gidiyorum ondan tanımıyorum 

Bugün geldiler bana duyduklarım karşısında kanım dondu :getlost:

İlk bebeğini doğurmuş ardından ikinci bebeğini doğar doğmaz kaynına vermiş yani kocası kardeşine evlatlık vermiş kızını.. doğar doğmaz annesi hiç görmemiş emzirmemis özel hastaneye gidip eltisiinjn kimliğiyle giriş yapmış ve kız 6 yaşında şuan arada gelip gidiyorlar kız amcasını babası yengesini de annesi biliyor.

Nasıl olacak şimdi büyüyünce illa öğrenecek dedim kimse söylemezse bilmez diyorlar bide nenesine demiş ben amcamla yengemi çok seviyorum ( aslında anne babası :'()

Bilmiyorum ya aklım almadı çok etkilendim insan nasıl o kadar doğumunu sancısını çektiği evladı verilebilir yanlarına geldiğinde nasıl sarilmaz :(

46 Cevaplar

0 oy
(3,255 puan) tarafından
Çok duydum. Hatta komşumuz da çoçuğunu vermişdi. Kendi çoçukları kardeşiyle oynayınca, öz annesi çoçuğum başkasının çoçuöunu düşürürsünüz, uaralanır dikkatli olun demişti. İçim cız etmişti
-Reklam-
0 oy
(13,455 puan) tarafından
Yaptıkları çok aptalca bunu konu komşu sohbetinde anlatmaları daha aptalca sırsa da keşke aile içinde sır olarak tutsalarmış
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Alan amcayla yengenin çocuğu olmamış mı
0 oy
tarafından
Yani bu olay patlasa patlasa yine çocuğun kendi annesi tarafından patlar. Acaba hiç mi ciğeri yanmıyor içi cız etmiyor kolay kolay bir insan evladının yapabileceği bir şey değil bu 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kaynanamın annesi de vermiş kız kardeşine çoçuk kocaman öğrenmiş bi devlet işi varken hemde o gün ağlıo anne demio diye dedim nene dua et insan yerine koyup yine gelio başkası olsa yani ben sahip çıkmam lardeşi kandırmış abla ben hep sevdirmye getiricem falan diye sonra almış yabancı ülkeye götürmüş olmuyorsa tedavi görsünler yada illa çocukları mı olacak evlatlık alsın pislikler gördükçe insanın canı kanı gider
0 oy
(144 puan) tarafından
Çok saçma sinir oldum resmen bir kâse yoğurt mu veriyor bu insanlar. Allah'ım annelik babalık duygusu gelişmemiş insanları evlat sahibi yapmasın inşallah yazık günah o yavruya. Hiç kimsenin hakkı yok böyle bir şey yapmaya. Çocuğun hayatı ile oynuyorlar resmen...
0 oy
(4,740 puan) tarafından
at yalani seveyim inananiiiii:) diyeydin
(2,163 puan) tarafından
Yani keşke yalan olsaydı maalesef gerçek
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. Bitlis taraflarında da oluyor böyle şeyler 
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Bizimde bi tanıdık  boyle  evlatlik aldi kadinin çocuğu  olmuyodu erkek kardesi 5 ci çocuğunu  hic emzirmeden ona verdi suan kiz kocaman olmuştur  
0 oy
tarafından
Biz bi gelin aldık oda yenmesine anne diyor kızın annesi babası kızı ona vermiş kadının hiç cocuklari olmuyormuş eltiside gitmiş kızını vermiş ama kiz biliyor kendi annesini babasını kızın rızasıyla yapmışlar kiz bu durumdan hiç şikayetçi Bile değil hatta daha çok mutlu yengem bana daha çok güzel bakıyor ilgileniyor bende bunu duyunca şok olmuştum anlam veremedim 
0 oy
(464 puan) tarafından
Bebegimi bi gün görmesem çıldırırım kaldi ki başkasına vermek... Kardeşten önce evlat gelir. Bu kardese merhamet değil saçmalık cok tuhaf ...
0 oy
(48,880 puan) tarafından
bisey demicem
0 oy
(48,880 puan) tarafından
bisey demicem☺️☺️
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kimse söylemezse bilmez ama ***** karı sana bile söylemiş 
0 oy
tarafından
Ne dogurdugum çocuğumu verim ne başkasının doğurduğu çocuğu isterim olmuyorsa tıp bebek diye bişey var ve çok merakliysa bakamiyirda niye doğuruyor ya çare yapsın çocuğu olmaz böyle nesilere açıyorum 10 sene sonra Esra yada mugrye çıkarlar ben çıkanlara ayrı uzuluyorum
0 oy
(7,807 puan) tarafından
Bizde de var bi tanıdığım kadınlar hem kardes hem elti adamın abisinin çocuğu olmuyor diye ilk çocuğunu doğar dogmaz abisine vermiş suan 18 19 yaşlarında anne babası bildiği aslında amca ve teyzesi 

Birde dayım ikinci çocuğunu abisine verdi oda 28 29 yaşlarında o sonradan baya olaylar oldu
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Bir komsumuzda yapmıştı bunu kardeşi altıncı mi ne çocuğuna hamileydi ablasının çocuğu olmuyordu kadın aldiricam diyordu en son ablası doğur bana ver demiş kadında vermişti teyzesini anne si biliyordu 
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Eskiden vardı böyle şeyler nasıl oluyor hayatta ben vermem çocuğumu 
0 oy
tarafından
Benim dayımın eşi de sal.k zorla kızını anneme vermeye çalışmış kaç kere al sen bak büyüt senin olsun demiş 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
İnsan nasıl kıyar evladına hayret

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 591 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hanifem (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 539 göst.
0 oy
13 cevap 224 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,897 puan) tarafından soruldu

382,123 soru

11,440,888 cevap

35,012 kullanıcı

...