0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar sürekli idrar yolu enfeksiyonu oluyorum kullanmadığım  ilaç kalmadı idrar tahlili ve idrar kültürü yaptırdım enfeksiyon çıktı ilaç kullandığımda geciyo bi süre sonra tekrar geliyo biktim artık doktor bol su iç dedi bi ara geçmişti su ile Özellik le kış aylarında tekrarliyo ve sürekli adet donemlerime  denk geliyo afedersiniz  lavaboya girdiğimde çok yanıyo ağlayacak derece geliyorum kesin geçer dediginiz bi yöntem varmi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim kadin dogum dokroru vimesa adinda bir vitamin ileci onerdi o kadar iyi geldi ki anlatamam zaten doktor dedi bende severek kullanyorum diye bence onu almalisin
(60 puan) tarafından
Tamam canım  çok sağol haberim yoktu bu ilaçtan benim eşim isten gelirken getirsin ariyimda
tarafından
İnternetten bak canım pembe bir kutuda esine atarsn fotografni zaten doktorlar yazamyor vitamin oldugu icin bende çok çektim idrar yolu enfeksiyonundan o yuzden seni cok iyi anlyorum yazdklari her seyi hemen hemen denemistm faydasi olmamsti bana iyi gelen buydu
(399 puan) tarafından
Bana da doktorum bu ilacı.onerdi aldim.daha kullanmaya.basladim.vajina rahim.iltihabina fln da iyi geliyormus
tarafından
Evet benimde çok sık oluyordu idrar yolu iltihabi antibiyotik igneler bile gecirmemisti bu ilac gecirdi kullandktan sonrada 1 2 haftays etkisini gosteriyor tabi duzenli kullanmak önemli
(60 puan) tarafından
Tamam canım söyledim zaten eşim hastanede çalışıyo guvenlik olarak hem doktora ilaç yazdırdı her zaman gittiğim doktora hemde söylediğin vitamini aldırdım ama saat 20.30 da gelicek isten bekliyorym
-Reklam-
0 oy
(463 puan) tarafından
Benim de çok tekrarliyordu özellikle hamilelikte sık sık enfeksiyon oldu. Lohusayken bobreklerime sıçradı aylardır onunla uğraşıyorum bobrek iltihabi daha kötü bir suru antibiyotik kullandım geçmiyor sag ve sol agrim da cabasi
(463 puan) tarafından
Sizin de olur diye demedim yanlis anlamayın bol su için dikkat edin kullandığınız wc ye
0 oy
tarafından
Lavabodan çıkınca kurulan iyice sık sık iç çamaşırı değiştir iç çamaşırlarını ütüle ve kendini en önemlisi ayaklarını sıcak tut canım 
(60 puan) tarafından
Yapıyorum canım ama sadece ayaklarımdan üşütuyorum galiba ben dikkat edicem
0 oy
tarafından
Aç karnına maydanoz tüket canım.

Bana geçen burda birisi kaynat iç dedi kaynatamadim sabah aç karnına yedim şükür geçti gibi 
(60 puan) tarafından
Maydonoz var evde kaynatıp içiyim o zaman ben akşamda olur degilmi ama adet dönemindeyim sorun olurmu acaba
tarafından
İç canım hiç bir şey olmaz. Soğan da kaynatıp içebilirsin.
Maydanozu kaynayınca icemezsen üzerine limon sık ye inşallah faydası olur
(60 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Kırkkilit çayı içtinizmi? 

Ben baya kullandım. Çok iyi. Düzenli kullan. Ama gebelik gibi durum varsa kullanma. Ve gebelik pilanlıyorsan adet olduğun gün+10gün kullan
(60 puan) tarafından
Kullanmadım canım hiç duymadım aktardan  alırım yok gebelik ama bilgi için sağol
0 oy
tarafından
Bol sudan ziyade  büyük tuvalerini peceteyle yanlış yöne siliyorsun büyük ihtimal vajinaya doğru silme suyla yikarken de vajinaya doğru yıkama 
(60 puan) tarafından
Yok canım dediğin gibi önce yanlış yine siliyordum ama sonra araştırdım yanlışmış onuda degistirdim ama bi kere bulaştı demekki enfeksiyon
tarafından
Eşin prezervatif kullansın belki ondan geçiyordur
(60 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi bugün söyledim ona beraber doktora gidelim dedim onada bir ilaç veriyolar bildiğim kadariyla
tarafından
Sorması çok ayıp ama mecbur soracam yasak yoldan yapıyor musunuz çünkü Allah boşuna yasaklamamis o yüzden de enfeksiyon kapılır
(60 puan) tarafından
Yok canım hiç öyle bisey olmadı teklif bile etmez etsede ben kabul etmem öyle biseyi zaten Allah lanetlemiş öyle insanları hemde saglik acisindanda  zararli
0 oy
tarafından
Başka neler oluyor ben titiriyorum üşüyorum ateşim çıkıyordu yerden kalkamıyorum doktara gittim enfeksiyon dedi ayda bir tekrarlaniyor çok kötü soğan kaynat iç Felan inşallah iyi gelir 
(60 puan) tarafından
Aynisi oluyo bendede  ateş yapiyo titreme ve lavaboya çıktığımda yanma oluyo yanma öncesi kaşıntı ile başlıyo
0 oy
(4,975 puan) tarafından
Tek çaresi bol su içmek başka çaresi yok canım çok çektim bu illeti iyi bilirim
(60 puan) tarafından
Günde 1litre filan içiyorum ama yeterli gelmiyo demekki daha çok içmeye calısıcam bende çok içerdim ama bu aralar ihmal ettim
(4,975 puan) tarafından
Canım 1 litre asla yetmez en az 2 litre icmen lazım faydasini göreceksin emin ol elinde şişeyle dolaş unutmassin su icmeyi
(60 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapicam artık şişeyle dolasiyim  yoksa unutuyorum icemyi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
11 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 202 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 392 göst.
13 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,426 soru

11,390,114 cevap

34,899 kullanıcı

...