0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (15,184 puan) tarafından
Odanın ici 21 derece civarı 2.5 tog uyku tulumunun içine orta kalınlık pijama giydirdim. Gece bazen hapsuruyor. Usudugu için. O yüzden bugün bir tık daha kalın giydirmis oldum. Sizinkiler ne giyiyor gece 

9 Cevaplar

0 oy
(6,214 puan) tarafından
Vallahi ben Erzurum'da yaşıyorum külotlu çoraplarını eşofmanlarını giydiririm birer tane de yelek giydiririm yorgan örterim üstlerine Elyaf yorgan Soba yanıyor Bir de öyle yani Benimkiler 4,5 yaş ve 3 yaşındalar
(15,184 puan) tarafından
Üzerini asla örtmüyor ya. Bizim burda daha havalar sıcak. Klima da calistirmadik daha.
-Reklam-
0 oy
tarafından
21 dereceye 2.5 togmu:/ 
tarafından
Acıyor açıyor sjsj açtığı için tulum aldım sjsj yarın gelir
(15,184 puan) tarafından
Güle güle giysin inşallah. Ama bu örtmeye bu tog az gelebilir. Sen de baya ortuyorsun gibi geldi bana
tarafından
Banada smdi az geldi ama sıcağı seviyor kararsız kaldım ufff
(15,184 puan) tarafından
Bı bak bakalım. Belki iyidir. Eline alınca anlarsın az çok. Oda sıcaklığı kaç şuan
tarafından
Ölçmedim ki aslında ölçmek lazim
0 oy
(9,207 puan) tarafından
Petek yakmıyor musinuz
(15,184 puan) tarafından
Bizim burası daha sıcak antalyadayiz. Sizin neresi.
(9,207 puan) tarafından
Nevsehir canım donuyoruz eksilerdeyiz biz :) ankaranın ayazı bize de geciyor
(15,184 puan) tarafından
Oralar çok soğuk tabi. Bizim burda daha dışarıda kısa kollu giyen görürsün bir sürü.
(9,207 puan) tarafından
Ahh sıcak seven ben keşke oralarda yaşasaydım :) inan sadece 1 2 ay yaz yaşadk bu sene. Temmuz fln berbat soğuktu
(15,184 puan) tarafından
Yani burası temmuz ve ağustos haricinde bana göre güzel. Ama temmuzla ağustosta kaçacaksın burdan. Bittik mahvolduk ya. İnşallah bı gün tasinirsiniz buraya o zaman
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Ben ben üç yasindakine bi kazak üstüne yelek altinada bi tayt bide normal eşofman altı

Kucugude aynı şekil soba da yanıyor zaten 
(7,289 puan) tarafından
Ortuyirum ama açıyor :)
(15,184 puan) tarafından
O zaman benim üzerine giydirdiklerim normal. Sizin köy yüksekte mi soba yakmaya başlamışsın ya ☺️
(7,289 puan) tarafından
Kurşunlu şelalesi nin orda canım merkeze göre serin burası ☺️
(15,184 puan) tarafından
Yine bı kaç derece fark vardır orayla burası arasında evet
(7,289 puan) tarafından
Evet canım ☺️
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Antalya sıcak memleket ya keşke doğduğum şehirde yasama imkanim olsaydı. Kalin değil bence ustunu ortmeyen bi cocuk icin gayet normal 
(1,096 puan) tarafından
Ben diyarbakıra gelin geldim doğma büyüme antalya. Anne baba diyarbakırlı:) benim kızımda öyle ya cok inat zorla yaptiramam asla hiç biseyi .. hos güzellikle de yapmıyor.
(15,184 puan) tarafından
Aynen kız istemediği biseyi yapmıyorlar ya ☺️ sen memleketine gitmiş sayılırsın yabancı yer değilmiş
(1,096 puan) tarafından
Yabanci yer değil tabi de insanin annesi kardesi nerdeys3 orada rahat ediyor bence. Evet yuvamı kurdum ailemle çok mutluyum istediğim zaman gidip annemin yaninda kaliyorum oda geliyor kalıyor. Ama yine de gurbetlik çok zor. Memleketim olabilir de ben yabancısıydım baya..
(15,184 puan) tarafından
Öyle tabi insan ailesini de özlüyor. Antakya bı de cok.guzel bı sehir. Burda büyüyünce diğer yerler o kadar güzel gelmeyebilir
(1,096 puan) tarafından
Aynen öyle birde ben diyarbakırın küçük bir ilçesindeyim
0 oy
(5,953 puan) tarafından
23 derece evin ici dogal gaz kapali ince pijama çorapsiz içinde askılı atleti var ustune ince yorgani ona rağmen aciyor sicagi sevmiyor Antalyada degilim ama oranin havasini bilirim pijama yeterli bence 
(15,184 puan) tarafından
Tulumun içine mi pijama diyosun
0 oy
(15,184 puan) tarafından
Antalyalı başka kimse yok mu yawww
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Ben ankaradayim daha giydirmedim 2.5 togu . Bizimde 21 22 arası oluyor 
(15,184 puan) tarafından
Üzerini nasil ortuyorsun peki
(1,847 puan) tarafından
Nohut battaniye var bende çift kişilik onu enlemesine ortuyorum çok açamıyor. Ama benimki sıcağı çok sevmiyor terliyor hemen
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben Iznirdeyim ev 22 23 derece 1 tog kullaniyorum içine pijama takimiyla. Icine cok kalin olmaz mi
(15,184 puan) tarafından
Üzerine başka bişey ortmuyosun deme. Valla şimdi onunla bile sırtı ilik gibi olmuş. Bilemedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 112 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 69 göst.