0 oy
217 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (67 puan) tarafından
Can anneler kizim 3 buçuk yasinda 3 gundur bu gecede dshil olmak uzere öksürüğü deli gibi artti doktoruna ancak yarina randevu bulabildim ama cocuk oksurmekten uyuyamiyo bunun bi cozumu varmi evde denenmisi ne biliyim pilim bitmek uzere tsk ediyorum simdiden cok kalp size

12 Cevaplar

+1 oy
(2,808 puan) tarafından
Bal ve toz zencefil karıştır ver
(5,904 puan) tarafından
Ve yattığı odaya buhar koy buhar makinen yoksa su kaynat leğene doldur koy. Annem su kaynatır içine nane ve lavanta yağı damlatırdı biz hastayken çok güzel uyuturdu bizi şimdi ben evimden hiç eksik etmem ikisini
-Reklam-
0 oy
(15,294 puan) tarafından
Bal yedir. Terayagli.pekmez yap. Onu yedir. Benim oğlum da öksürüyor. Bı karışım gördüm YouTube da. Onu yaptım. Yarın akşama kadar beklemesi gerekiyor buzdolabında. Yarın vercem inşallah. İstersen videosunun linkini atarım sana 
0 oy
(415 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ayağının altına vicks sürerler genelde ama işe yarar mı bilmiyorum denemekte yarar var 
0 oy
(17,879 puan) tarafından
Ben aslında oğlumun öksürüğünü temiz havluya sabun sürerek koyup geçirmiştm kesildi halende yok ama zararlıymış bi arkadaş doktora bile sormuş ciğerleri su toplar yapmayın demiş
(6,681 puan) tarafından
Ay bende ğeçen burda gordum kızıma da yaptım acaba bir sey olurmu?bide oksuruk tamamen ğecdiyi için arkadaşlarimada tavsiye etmişdim
İnsallah denememişlerdir ya
(17,879 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz bende artık tavsiye etmiyorum
0 oy
tarafından
Benim annemde çok vardı artık icim ağrıyor derdi ilaç kullan ise yaramadı..  en son ballı süt içti 2 bile sürmedi maşallah geçirdi 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Tek ve hızlı çözüm ayva yaprağı canım bır yaşında yigenim de öksürük vardı annem kaynamış icirmis hemen geçti inşallah şifa olur sende yap hemen biz evden eksik etmeyiz ayva yaprağını 
0 oy
tarafından
Soğanı 2 ye bol canım üstüne 8 10 karanfil batır geçmiş rahat uyur Allahin izniyle 

Geçmiş olsun 
0 oy
(741 puan) tarafından
Kesinlikle ayağının altına vikis sür çoraplı bir şekilde yatır öğlen uykusunda yap 1 günde kesilecek bilemedim diğer akşama garanti Allah'ın izniyle ben oğluma hep o şekil yapıyorum diğer akşama kesiliyor öksürüğü 
0 oy
(303 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı yaşta ve aşırı öksürüo çok halsiz sürekli uyuyor sizinde aynimi
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bunları bana ebe öğretti ise yarar bende hep

Zeytinyagina sarımsağı elinde kır beklet 1 gece gün görmesin ayak altlarına sur çorap giydir uyut 

Bala 3 damla limon sık yedir bu çok iyi 

Bal ve zencefil de iyi geliyor 

Annem de her zaman gazete ısıtıp oğlumun sırtına koyardı terlerdi o arada.hemen üstünü değiştirip birdaha yapardı 
0 oy
tarafından
Buhar verin 

Ben fitospan veriyorum çok rahatlatıyor 
0 oy
tarafından
Kozalak şurubu  yada at Kestanesi bali ikiside birebir keser 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 30 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,182 soru

11,411,237 cevap

34,953 kullanıcı

...