0 oy
136 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (153 puan) tarafından
Güneydoğu da mutlaka gezilmesi gerek dediğiniz iller yerler var mı? Hazır bir haftalık tatil varken değerlendirmek istiyorum. 

10 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Antep,Urfa, Mardin, Diyarbakır her yeri derim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Urfalı olarak tabiki Urfa Mardin beyaz su kesinlikle git Diyarbakır da güzel
(770 puan) tarafından
Diyarbakır'da nereler var ya biz Diyarbakırdayiz bulamıyoruz pek biyer egile gttik on gozlu köprü müzeler gttik tamam
tarafından
On gözlü köprü  kale müze  falan hana gitik çarsısına gitik handa kahvaltı ettik çok güzel di
(12 puan) tarafından
Bende Urfa siverekliyim ,siz neresindensiniz
tarafından
Karaköprü cnm
0 oy
tarafından

Valla canım buyur gel antepe ama aç gel zira seni tika basa doyururlar:)) tarihi mekânları gez paça ağır olabilir belki ama mutlaka beyran dene seviyorsan tabiki cigeri eş geçme 

Baklavayı zaten dememe gerek yok kale altına uğra burda gezecek yer çok 

Bekleriz :)

tarafından
Ay ne güzel anlattın kız canım Antebim şuan Ankara'ya gelin geldim burnumda tütüyor ya:((
tarafından
Yaaa en yakın zamanda gelirsin inşallah canım
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Gaziantep kesinlikle gezmelik bir şehir her yeri ayrı güzel hem çok modern hem nostaljik 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Diyarbakır Urfa Antep 
0 oy
tarafından
Gaziantep kesinlikle:)))
0 oy
tarafından
Diyarbakır Mardin bı mardinli olarak her sokağını her eserini görülmesi gerekir
(770 puan) tarafından
Diyarbakır'da nereler var ya biz Diyarbakırdayiz bulamıyoruz pek biyer egile gttik on gozlu köprü müzeler gttik tamam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Türkiye'nin heryerş gezilmeye değer bacım gidebildigin heryere git bence il secme guneydoguda
0 oy
(763 puan) tarafından
Adıyaman adiyaman benim yerime de gez cagnim memleketimi ❤️☺️
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Diyarbakır ilk sirada yer almali kesinlikle sabahin erken saatlerinde gel ciğerci xale miheme var:angel: dağ kapıdaki mekani en otantik yeridir bana göre. Seneler evvel kendi elinden yemiştim çok iyidir. Surlari, tarihi mekanlari hazreti süleyman camiisii falan baya Iyidir huzur bulursun. Hem cok gelişmiş Hem de eskilere y3r verilmiş guzel memlketim:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
0 oy
13 cevap 235 göst.
27 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Susambebek (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 742 göst.
19 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,349 soru

11,324,653 cevap

34,776 kullanıcı

...