0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (4,853 puan) tarafından
Boğaz ağrısı ateş kas ağrıları yaşayan varmi kızlar 

14 Cevaplar

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Ölümcül salgın resmen beter oldum sinüzit gibi ağzım burnum doldu nefes alamıyorum resmen bebeğim de hasta kaç kere hastaneye gittik 
(4,853 puan) tarafından
Evet ortalık çok fena gibi
Peki sizde kas agrisida oldumu bacaklarda vs.
(1,386 puan) tarafından
Korona olunca oldu canım sars oldum ben
(1,386 puan) tarafından
Ama annem çok fena kemik kas ağrısı var dedi bu salgın da
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Galiba canim benim cocklar oksuruyor ates yok ama ins cikmaz snra bndede bogaz agrisi var cevrem hep boyle cok agir geciriyolar
(4,853 puan) tarafından
Cok gecmis olsun sizede inşallah olmaz ateşi
Eklem ağrıları da varmi sizde
(803 puan) tarafından
Bnde yok ama cevremdekilerde var bn hafif atlatiyorum sanada gecmis olsun
(404 puan) tarafından
Benımde bogaz agrısı bademcıklerım sısmıs  kızım col kotu oksürüyor nasıl bır grıp ya
(803 puan) tarafından
Biz 10 gun cektik canim gecmiyor oksurun hlen ara ara var
0 oy
tarafından
Kizim 13 yasinda bogazlari kilit kalkti dr a goturduk antibiyotik basladi. Atesi 39 civari ve butun vucudu agriyor. 
(4,853 puan) tarafından
Benimde öyle boğazım hiç bu kadR acimamisti ayrıca bacaklarım ağrıyor eklem yerlerim
Cok gecmis olsun
tarafından
Bence bi dr a gorun, antibiyotiksiz gecmiyor o bogaz agrisi. Sagolasin sana da cok gecmis olsun
0 oy
tarafından
Benimde oğlum hasta 3 gündür geniz akıntısı sinüzit Doktora götürdüm ilaç kullanıyoruz 
(4,853 puan) tarafından
Cok gecmis olsun
tarafından
Sağolasın canım sizede geçmiş olsun hastalık ayi havalar soğuyunca devrelerde yanıyor galiba
0 oy
(796 puan) tarafından
Bugun benimde her yerim agriyo bacim icim bi tuaf 
0 oy
tarafından
Once kas ağrısi üşüme sonra geçmek bilmeyen öksürük mide bulantısı karin ağrısi 1 haftadır böyleyim 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kas agrısı ben bı bucuk senedir cekıyorum covid den sonra kaldı harıcınde şükür evıme hastalık girmedi genelde de eşim getirir geçen bogazın yanıyo dedı hemen ben bıtkısel seylere baslayınca gelmeden gitti
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Benimde boğazların biraz agriyodu sabah uyandığımda has var gibi birazhafifte bi öksürük gıcık tutmuş gibi ama ciddiye alınacak bişey değil 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kesin kocam yaymistir :)
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Esim 3 gundur dediklerinin aynisini yasyor
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Şimdi gördüm tiktokta öyle bir saşgın var iki buçuk hafta sürüyor dediklerinin hepsi var kas ağrısıda
(4,853 puan) tarafından
Covitten korkuyorum ben de acaba mi diyorum:/
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Yeni 3 li salgın diye bişi çıkmış büyük küçük fark etmiyomus herkese bulasiyomus bı bitmedi su salginlarya çocuğum hastalandıkca için bı kötü oluyor çıldırıyorum ya:(

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızımla iki hafta grip yaşadık hani halsizlik vs olmadı ama kızımın aşırı aktı burnu o bana ben ona sürekli bulastirdik 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 198 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnak35 (4,266 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...