0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar gorumcem bizi cagrdi yemege butun kardesleri ordaydı annesi babasida neyse biz gec kaldik birz arabamz yok ama su saatte gelinde demediler gittigimizde yemegi yemis bulasiklari yikamislardi mutfakta kucuk sofrada oturduk bn yemedim neyse biz daha orda yemege oturmusken bu seferde cay dagitmaya basladilar sizce bunlar normal mi bn mi abartiyom hadi aciktiniz yediniz bari bizde yemegi yiyelim beraber cay icelim  yada bizi bi arayin biz basliyoz siz yetisin filan diye yada abattim mi sizce kimseye bsyde demedm

9 Cevaplar

+1 oy
(7,266 puan) tarafından
Yemek yiyip bulasikta yikandiysa siz fazla gec kalmis olabilirmisiniz canim e millet beklemesin diye vermislerdir belki
(1,235 puan) tarafından
Gec kalmis olsak bile arabamiz yok bizim biliyolar arayip biz basliyoz diyebilirlerdi
tarafından
Bence sizin geç kalıcaz siz yiyin diye aramanız gerekirdi
(7,266 puan) tarafından
Iyide güzelim arabaniz yoksa ya biraz erken çıkmalisiniz yada biraz gecikicez hani yemek sonucta en gec 7 bucuk 8 e kadar beklerler yani  sen tutupta atiyorum 9 a gitsen bende beklemezdim evet sende misafirsin ama dugerleride misafir dur bekleyinde diyemezdim yani
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Yemeğe cagirilirsa biz hep beraber otururuz yani ben öyle yaparım gelene canm tuhaf geldi banada
(1,235 puan) tarafından
Aynen yaa ne kadar bozuldum
(1,279 puan) tarafından
Peki geçmi gittiniz canm yani geç gitseniz bile aranıp soylenir biz ramazanda misafir çağırdık iftara yetisemediler bizde yemedik su ictik bi yarım saat sonra geldiler hep beraber oturup yedik gene de tuhaf yapilan
(1,235 puan) tarafından
Yaa normal evde yedigimiz saat 7de gttik cnku otobus filan bekledik indk yuruduk
(1,279 puan) tarafından
En azindan araması gerkirdi oda onun ayıbı boşver canm takma
0 oy
(846 puan) tarafından
Yemeğe çağırdı madem hep beraber yenseydi. Veya arayıp dediler mi biz başlayalım siz yetişin falan diye. Yada siz gittiğinizde ayıp oldu size falan demediler mi. Yemeğe çağırdılar madem yaptıkları ayıp olmuş 
(1,235 puan) tarafından
Gic bsy demediler cocuklar durmadi biz yedik dediler biliyolar cnku bsy demeyecegimizi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Keşke saat belirleseymisler o ne öyle ayrı gayrı kız bir iki dakikada bekleyip sonra hep beraber çay icseydiniz valla ne bileyim biz öyleyiz 
(1,235 puan) tarafından
Oyle olmali zaten bncede
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Beklemeleri lazımdı hiç olmazsa sıze eslik edeblrlerdi
(1,235 puan) tarafından
Yaa iste bsy demeyecegimizi bildikleri icin yaptilar ayip
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kendimizden örnek verelim, biz mesela misafir kim olursa olsun bekleriz öyle hepberaber yeriz öyle olmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor, yada karşi tarafi atarız çok geç se sorarız ne zaman gelirsiniz bize geç derlerse yemeğinizi yiyin geç geliriz diye insanlarıda bekletmeyiz hem yemek konusunda hem çay konusundan çay normal yani sonuçta yemek yemişler 
(1,235 puan) tarafından
Iste galiba aradaki samimeyete ve bsy demeyecegimizi bildikleri icin
(2,701 puan) tarafından
Ee yabancı degiliz ama sonuçta misafir olarak gittik
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Srnın acından bakınca kesınlıkle haklısın madem yemek saat verselermş ayıp etmişler onların bakıs açısıda assolıst en son geldı tek yedı vs demişlerdir kesın:)
(1,235 puan) tarafından
Aynen oyle olmustur
(2,705 puan) tarafından
Kaynanam da bıze yapmıştı bunu bızı kaldırmamıslar sabah kahvaltıyada bı akrabaya davetlıymısız neden sonra görumcem gelıp uyandırmıstı gittigimzde cay ıcılıyodu bısey yıyememıstık cok utanmştım herkesın ıcınde sonradan girmeye keske hıc gitmeseydım dedim
(1,235 puan) tarafından
Aynen bnde oyle dedim
0 oy
(367 puan) tarafından
Yabanci yer degil neden gec kaldiniz? Bulasiklarda yikamdgina gore baya gecikmissiniz. Neden beklesinler suc szde
(1,235 puan) tarafından
7de gttik ama ancak arabamz yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 169 göst.
2 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 642 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 782 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu