0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde tarafından
arada bi karnima agri giriyor sonra beyaz akinti ve çamasirim doluncasi islaklik oluyor

yuruyunce falanda beyaz akinti oluyor

simdide dizlerim agriyor 

34  2 yim dogum mu yakin sizce

ilk oglum 40 haftada dogdu

5 Cevaplar

0 oy
(4,506 puan) tarafından
Bu haftalarda normal bende de oluyordu 40 +4 de dogurdum. Doğumla alakası yok bence 
tarafından
ıslaklik olmasi normalmi camasirda
-Reklam-
0 oy
(551 puan) tarafından
Her şey normal gibi lakin camasirdaki ıslaklık değil canım idrar mı kaciriyorsun yoksa suyun mu geliyor ogrensen iyi olur doktora gidip bu durumu danisabilirsin 
tarafından
idrar degil canm hemen giderim idrara kacirinca.anliyorum zaten cok islaniyo camasirim suyunda sinirda diyor bazen ama demeyi unutuyorum
(551 puan) tarafından
İdrar değilse suyunda sizma var demektir bebek için sorunlu bir durum doktora soylemelisin insallah sagliklica alırsın kucağına canım hayırlı geceler
tarafından
saol canm artik son haftalardayim doktora gidiyorum bi sorun gorurse soylerdi deglmi
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Doğuma daha var islakligi doktora sor suyun azalıyor olabilir 
0 oy
(54 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyorum 48+5 olduk çıkmaya niyeti yok beyaz akıntı falan bebek baskı yaptığı için olabilirmiş ama ıslaklık konusunu bende çözemedim kontrole gittiğimde bebeğin suyu da normal çıkıyo bilemedim bende ne olduğunu 
tarafından
48 miii
(54 puan) tarafından
38 :) yanlış olmuş farketmemişim :)
0 oy
(290 puan) tarafından
Günümüz aynı canım bende aynı şeyler yaşıyorum hatta gittim hastaneye beyaz akıntım ve ıslaklık oluyor su sandım bende korktum ama doktor alttan muayene etti su değil çok şükür öyle akıntı işte normalmiş çatı ağrısıı ve bacak ağrısı bende de oluyor canım bilmiyorum doktora sordum erken doğum mu diye yok dedi normal herşey 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
18 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde elis (2,025 puan) tarafından soruldu

396,989 soru

11,873,814 cevap

35,988 kullanıcı

...