0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Tasinanlarin yardımı kesiliyormus öyle duydum bnde taşınacam yakında benimde mi kesilecek neden kesiliyor ki yine yardıma muhtaç oluyoruz neden kesiliyor herkesin ki mi kesiliyor yoksa istisna varmı nolur bilgilendirin

2 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Evet bi tanidik baska bi yere taşindi adres degisikliginden dolayi kesildi gittigin yerde yeniden basvuru yap canim
(40 puan) tarafından
Mahalle arasında mi taşındi yoksa il ilçe değişikliği mi cnn
(40 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevap verdiğin için
(2,687 puan) tarafından
İl degişikligi canim yozgattan bursaya göctü orda yeniden başvuru yapti ama tekrardan kabul edildimi noldu bilmiyorum... Mahallede sikinti yoktur canim ilde vardir başka bi memlekete gidiyorsun sonucta atiyorum dogalgaz yardimi misal sehirden sehire miktari degisiyor devlette ona gore buldugun yerini istiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canim ben ilk yardim verildigi anda basvurdum kabul olmustu ama daha ödeme almamistim adres degisikligi yüzunden iptal etiler
tarafından
Tasinman şartmı 4 5 ay sonra süresi de dolacak yazik ya o paraya
(40 puan) tarafından
Cnm ev sahibi evi satmış çıkın diyo haberimiz yokken ev satılıyor düşün bir adam kapımı çalıyor evi bn satin aldım torunum evlenecek çıkın diyo mecburum taşınmaya yani bnde çok üzüldüm inan oğlumu okula yolluyorum onun için çok iyi oluyordu ihtiyaçlarını alıyordum arkadaşlarina fln mahcup olmuyordu
tarafından
Allah bu zamnada bunu yapanlardan razi olmasin insalh
(40 puan) tarafından
Walla zaten hakkımı asla helal etmiyorum ev bulamadan evim göçebe gibi oldu düşün ev bulduğumuz an hemen tasinslim diye ama bu para giderse çok uzulecegim ya
tarafından
Insalh iptal almaz ya seni o kadar iyi anliyorumki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 167 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 591 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,644 puan) tarafından soruldu