0 oy
391 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
19 aylik bir oğlum var her şeyi çok güzel oynaması ****** taklitleri komutları alması göz teması ama ismine aynı odadayken pek bakmıyor başka odadan aras beni bulamaz diyince koşup gelip ariyor birlikte oynamayı kitap okumayı seviyor ama aynı odada ismini 10 kere söylesem 3 kez bakıyor niye böyle ya halbuki çok sosyal bir çocuk dışarıda insanlara by by yapar opucuk atar evde bir bana boyle

10 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sürekli yaptığın için bıkmış olmasın çocuk 
tarafından
Eee yapma o zaman çocuğa bunu :)
tarafından
Ah ne bileyim  ben istiyorum ki her dediğinde baksin :(
(613 puan) tarafından
Güldürdün beni gülo :))
tarafından
Vallahi zaten halime gulunmeli tecrübesiz evhamli bir anneyim :)
(6,669 puan) tarafından
Ahahha gulo yaaa :D
-Reklam-
0 oy
(584 puan) tarafından
Oyuna dalıyordur ayriyeten kendine vesvese verip kafayı yedirme hemen birşey var bu çocukta algısına girme Benim oğlumda öyle işine geldiği zaman bakar bana istersem bin kere çağırayım canı ne zaman isterse ozmaan tepki verir çoğu zaman oyuna dalar 
tarafından
Doğru diyorsun belki de farkında olmadan çocuğu bu hale ben sokuyorum :( bu arada sizin çocuk ne kadarlık
(584 puan) tarafından
Beş yaşında oğlum 11 aylık kızım var
tarafından
Peki sizinkiler her komutu yapar mı yoksa onda sa işine geleni mi yapiyorlar
(584 puan) tarafından
Valla oğlum küçükken herşeyi anlar yapardı büyüdü işine geleni alıyor benden kızım 11 aylık yürüyor oda alır her komutu dinler uygular
tarafından
Benimki de her şeyi yapardı şimdi işine gelirse yapar ama kendi isteklerini mutlaka yaptirir
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Kendi kendine evham yapıyosun canım. Çocuk yani bu işte. Çok sıkma sıkıştırma cocugu. 
tarafından
Ya vallahi elimde olsa keşke çok akıllı çocuk benimle şarkı söyler kitap okur taklitler yapar böyle olunca bir kafam karışıyor
(8,800 puan) tarafından
Oo gelişimi de çok güzel daha nolsun canım. Bebek daha yani. Çocuklar artk bebeklikten bizi sallamamaya başlıyolar :D
tarafından
Kesinliklee ya 19 aylik olana kadar her dediğimi yapardı şimdi işine geleni yapıyor 2 yaş sendromu da başladı gereksiz sinirler afralar tafralar
(8,800 puan) tarafından
Dönem dönem bazı evreleri yaşayacağız işte canım. Geçici oldugunu bilip sabırlı olmak lazım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm dikkati başka yerlerde sor surekli yaptığın için oyuna çevirmiş olabilir 
tarafından
Belki de çünkü beni duyuyor bazen yan yan bakıyor ama umursamıyor dönüp bakmiyor
0 oy
tarafından
İsmiyle seslendiginizde, size bakınca ne diyorsunuz ne yapıyorsunuz? Çekici bir şey yoksa annem yine boş yere beni çağırıyor diye dusunup bakmıyor olabilir  :)
tarafından
Aynen öyle, biz bazen çağırıp duruyoruz hoşumuza gidiyor bakmaları nedense :) ama çocuk diyor ki, niye bakayım, benim 15 aylik oğlum da öyle:)
tarafından
Bunlar bizden akıllı vallahi o zaman :) ama büyüdükçe degisiyorlar yaa bir inatlaşma bir vurdumduymazlık geliyor ergenler gibi
tarafından
Hahaa işlerine geleni yapmayı ve yaptırmayı çok iyi biliyorlar, benimki bir ağlama numarası yapıyor içini çeke çeke inanamazsınız, bir damla yaş da akmıyor gözünden:) inatlaşmalar büyüdükçe artıyor, bende 1 bebek 1 ergen var ordan iyi biliyorum :))
tarafından
Evet evet vallahi kendi istediğini nasıl yaptırıyor bir bilsen numaraci bunlar oyuncu oyuncu :)
tarafından
:D aynen öyle, sağlıkları yerinde olsun da gerisini idare ederiz
0 oy
(790 puan) tarafından
Çocuğu sürekli Aras Aras diye çağırmandan bunalmistirn:)Aras dönüp baktı sende ona güldün artık sıradan gelmiş olabilir ona ne yapacağını bildiği için 
tarafından
Hahahah mantıklı
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yahu yok bıkıyo çocuklar benim kızda öyle her şeyi maşallah adına bir iki bakıyo tekrar tekrar olunca bıkıyo artık suratından anlıyorum 
tarafından
Hahahah bu yaşta bile bizi çekemiyorlar ya
0 oy
(7,347 puan) tarafından
Aynen surekli sordugundan kaynakli olabilir benimki isine gelirse bakiyo :)
tarafından
Bu yaşta bile bizi çekemiyorlar desene
0 oy
(312 puan) tarafından
işine gelmiyor merak etmeyin gecer kizimda öyle Meryem buraya gel ve yemek yiyelim falan desen hic bakmaz 10 kere Meryem desem bakmaz ama Meryem şeker desem koşuyor uyanik bunlar.
tarafından
Vallahi benimki benden uyanık o kesin
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ogluşuma iki kere op diyorum 3uncuye tokati geciriyo bacim oda canindan bezdi heral napsinnnnn :)))) 
tarafından
Hahahah bu da bir başka al burdan yak :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 564 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✔DelininBiri ✔ (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 680 göst.
10 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 655 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.